Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Melyik ázsiai (női) szépség-típusra buksz a leginkább?

Japán.
2 (40%)
Koreai.
3 (60%)
Kínai.
0 (0%)

Összes szavazó: 4

Szavazás lezárva: 2006. Május 31. 15:46, Szerda

Szerző Téma: Ázsiai nők (18+)  (Megtekintve 59051 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Május 31. 15:45, Szerda
Konkrét színésznőkkel kapcsolatban nyíltak már topikok, de itt általában megtárgyalhatjuk az ázsiai nőkkel kapcsolatos véleményeinket, ízléseinket, fétiseinket Manu... :-D (Személyes kedvencek már kiderültek topikokból, aláírásokból, avatarokból... :P )

Másik topikból:
Idézet
Ázsiaiakat általában kedvelem, legjobban a japánokat és nem a nemzetiségük miatt, hanem az a fajta "gyenge, védtelen nő, védj meg" kinézetük és arckifejezésük miatt (amiről az Audition óta tudjuk, hogy csalóka látszat... Laughing ).

A koreaiakra de főleg a malájokra, vietnamiakra jellemző a kicsi, lapos orr és a magas, széles arccsont, na az nekem nem annyira jön be. A kínai szépségek kicsit az egyiptomi nőideálra emlékeztetnek, nem tudom, miért. De ők is nagyon szépek.

Fétisek... Hát a durvábbakat gondolom ne tárgyaljuk meg, nehogy Manu bannoljon. :lol: Csak az ártatlanokat. Például a japánok schoolgirl-fétise nekem abszolút bejön! :cool: Iskolai egyenruhától szintén elvesztem az eszem - már ha megfelelően csinos (nem kell kirívó szépség, csak egy kis báj) szükséges mindenképpen. 8-)

Ja, lányok is nyugodtan mondják el a véleményeiket, meg persze lehet "Ázsiai férfiak" topikot is nyitni, postolnék oda is, persze csak "férfiszemmel" típusúakat. :-D

(Kíváncsi vagyok ennek a topiknak a jövőjére... :smoke: 8-) )
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 18. 13:21, Vasárnap írta Manu »

2006. Május 31. 15:58, Szerda
nehéz kérdés.. igazából, mindegyik vonalon akad kedvenc. pl. az avataromon Son Ye-jin látható, a The Classic-ban figyeltem fel rá, de a japán lányok is aranyosak: http://www.kslounge.com/galleries/index.php?cat=5&page=1  :P :twisted:

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 31. 18:06, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Konkrét színésznőkkel kapcsolatban nyíltak már topikok, de itt általában megtárgyalhatjuk az ázsiai nőkkel kapcsolatos véleményeinket, ízléseinket, fétiseinket Manu... :-D (Személyes kedvencek már kiderültek topikokból, aláírásokból, avatarokból... :P )

Másik topikból:
Idézet
Ázsiaiakat általában kedvelem, legjobban a japánokat és nem a nemzetiségük miatt, hanem az a fajta "gyenge, védtelen nő, védj meg" kinézetük és arckifejezésük miatt (amiről az Audition óta tudjuk, hogy csalóka látszat... Laughing ).


A koreaiakra de főleg a malájokra, vietnamiakra jellemző a kicsi, lapos orr és a magas, széles arccsont, na az nekem nem annyira jön be. A kínai szépségek kicsit az egyiptomi nőideálra emlékeztetnek, nem tudom, miért. De ők is nagyon szépek.

Fétisek... Hát a durvábbakat gondolom ne tárgyaljuk meg, nehogy Manu bannoljon. :lol: Csak az ártatlanokat. Például a japánok schoolgirl-fétise nekem abszolút bejön! :cool: Iskolai egyenruhától szintén elvesztem az eszem - már ha megfelelően csinos (nem kell kirívó szépség, csak egy kis báj) szükséges mindenképpen. 8-)

Ja, lányok is nyugodtan mondják el a véleményeiket, meg persze lehet "Ázsiai férfiak" topikot is nyitni, postolnék oda is, persze csak "férfiszemmel" típusúakat. :-D

(Kíváncsi vagyok ennek a topiknak a jövőjére... :smoke: 8-) )


Én a japánra kattintottam, de nehéz döntés lenne megmondani, hogy a japán, vagy a hongkongi filmsztárok szebbek-e... :) A kínai kicsit széles fogalom, mert ugyanúgy beletartozik Hong-Kong, mint a mainland China-beli művészfilmek, amik azért nem arról híresek, hogy gyönyörű nők szerepelnek bennük...
"fétis" : az iskoláslány mellett az office lady outfit is aranyos, aki látta a Shark Skin Man & Peach Hip Girl-t, az tudja, miről beszélek... :)

  • Karma: 36
2006. Június 1. 18:39, Csütörtök
Idézetet írta: YEZy
"fétis" : az iskoláslány mellett az office lady outfit is aranyos, aki látta a Shark Skin Man & Peach Hip Girl-t, az tudja, miről beszélek... :)

:cool: :-D

  • Karma: 41
2006. Június 7. 17:26, Szerda

2006. Június 7. 17:32, Szerda

  • Karma: 41
2006. Június 7. 17:36, Szerda
csak nem a Hypnotized miatt? :)
Abban láttam, de nézd meg a galériát, nekem azért tetszik, mert nagyon szép (kivéve a térdét)
meg én az ilyen okosan néző lányokat és embereket szeretem, ha valaki bamba vagy butácska, akkor esélytelen
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 7. 17:40, Szerda írta asiafan »

2006. Június 7. 17:42, Szerda
igen, MELLesleg nagyon ott van! :D

  • Karma: 3
2006. Június 8. 13:17, Csütörtök
japán


és ő nagy kedvenc :)
Takahashi Ai
és mindenkinek galeri: http://notchan.x-maru.org/girls

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 8. 20:05, Csütörtök
Én nem tudom eldönteni! ... De ez a kettő irtó kawaiiiiii:
-első
-második
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Június 12. 14:57, Hétfő
Női szemmel nézve én nem tudok dönteni!Japán,koreai,kínai lányok közt is vannak meseszépek.Én a szemükre irigykedem de arra nagyon!

  • Karma: 36
2006. Június 15. 17:25, Csütörtök

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 15. 18:54, Csütörtök
Ozawa Maria fanok, előre! :cool: :hopp:

Látom te is ismered a "sötét oldal" legfőbb forrását. 8) Ezzel kapcsolatban érdekesség, hogy Aoi Sora kiadott egy maxi CD-t + videoklipet, amit most nyomnak Japán szerte. A számcímek "jellemzőek", Hadaka no kiss (Naked kiss) és Tenshi no yuuwaku (Lure of angels)...  8)

  • Karma: 36
2006. Június 15. 21:05, Csütörtök
Látom te is ismered a "sötét oldal" legfőbb forrását. 8)
Csak nemrég találtam meg! Te már régóta ismered? Miért nem szóltál? :lol:
Egyébként meg a torrentek nem jönnek... :( Állandóan váltogatja a trackert (másodpercenként) és sehonnan nem tölt. Lehet, hogy az utorrent nem tudja kezelni ezt a szaros tracker-váltást?
Szerencsére legalább a sexupload megy és Ozawa Maria különben is rulez (van egy dvd-m is! :hopp: ).

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 15. 21:46, Csütörtök
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

 

anything