Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Imamura Shohei  (Megtekintve 3475 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. December 13. 16:30, Szerda
Amikor fordítottam az életrajzát, nekem is felkeltette pár cím az érdeklődésemet. Eddig csak az Egy ember eltűnik-et láttam még az egyik Japán Filmhéten, de ahhoz vagy nem voltam megfelelő hangulatban, vagy nem tudom, de rettenetesen unalmas volt...  :) Viszont van egy rakat másik filmje, ami érdekelne, többek között az Unagi és a Nusumareta Yokujo is. Kár, hogy ez utóbbihoz nincs feliratom...  :)

  • Karma: 36
2006. December 13. 19:00, Szerda
Most kezdtem jobban odafigyelni Imamurára és rá kellett jönnöm, hogy a filmjeinek már a címe is hihetetlenül csábító.

 Azt hiszem, most nekiállok megnézni pár művét és írok egy In Memoriam Imamura sorozatot a főoldalra.

Az októberi Filmvilágban nagy Imamura blokk volt, olvasd el azt is előtte. Vágvölgyi írt róla egy érdekes összefoglalót.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 16. 20:19, Szombat
Most kezdtem jobban odafigyelni Imamurára és rá kellett jönnöm, hogy a filmjeinek már a címe is hihetetlenül csábító.

 Azt hiszem, most nekiállok megnézni pár művét és írok egy In Memoriam Imamura sorozatot a főoldalra.

Az októberi Filmvilágban nagy Imamura blokk volt, olvasd el azt is előtte. Vágvölgyi írt róla egy érdekes összefoglalót.

Ez nem nagyon akar nekem bejönni, pedig nagyon el szeretném olvasni. Átküldhetnéd valami textformátumban, ha ráérsz  :angel:

  • *
  • Karma: 82
2006. December 16. 20:35, Szombat
Most kezdtem jobban odafigyelni Imamurára és rá kellett jönnöm, hogy a filmjeinek már a címe is hihetetlenül csábító.

 Azt hiszem, most nekiállok megnézni pár művét és írok egy In Memoriam Imamura sorozatot a főoldalra.

Az októberi Filmvilágban nagy Imamura blokk volt, olvasd el azt is előtte. Vágvölgyi írt róla egy érdekes összefoglalót.

Ez nem nagyon akar nekem bejönni, pedig nagyon el szeretném olvasni. Átküldhetnéd valami textformátumban, ha ráérsz  :angel:

Fent lesz majd, de csak jövőre... :) Legalábbis nekem ezt írta ki, amikor rákattintottam.

 :off:? Király lett a bevezető! Hamarosan jön pár Kurosawa mű is. :)

 

anything