Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Nézel-e távol-keleti sorozatokat?

vannak ilyenek is?
0 (0%)
láttam már, de nem tetszett
0 (0%)
még nem láttam, de érdekelne
5 (55.6%)
sorozatok, fúúúj!
1 (11.1%)
nagyon szeretem őket!
1 (11.1%)
néha-néha megnézek egyet
2 (22.2%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: 2006. Április 30. 15:46, Vasárnap

Szerző Téma: Jdorama Kdrama Cdrama azaz a sorozatok  (Megtekintve 17951 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2008. November 20. 01:49, Csütörtök
Kurosagi:

ez is manga adaptáció, mint ahogy a sorozatok nagy része. egy huszonéves srác a főszereplő, aki "foglalkozását" tekintve svindler. csak az ő áldozatai nem naív, hiszékeny emberek, hanem a hozzá hasonló csalók, szélhámosok.

A film rettenetesen rossz volt belole, raadasul messzirol orditott rola, hogy Death Note utanerzes...

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 3. 11:03, Szombat
Sziasztok!

Jgen, én imádom az ázsiai doramákat. Főleg a történelmi témájúakat. Sajna egy baj van, hogy nem tudok angolul(szégyen, de így van), így azokra a tök jó fej emberkékre támaszkodom, akik szabadidejükben doramákat fordítanak és ezt megosztják velünk.
Eddig látott doramák:-természetesen- A palota ékköve
                                                    The Legend
 A amit várok, hogy fordítsanak: Yi san
                                            Iljimae

Nem történelmi doramákat is láttam, volt azok között is, ami nagyon megfogott. (Pl. Life.)

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 17. 17:28, Szombat
Sziasztok!

Nem hiszem el de ketszer vegigneztem a topicot(lehet tevedek) de meg senki sem latta/ajanlotta a Densha Otoko-t?(vonatember)?
Ezt szerintem kihagyni nem szabad :)
Ami idaig nekem tetszett:Orange days,Gokusen,hana yori dango,Coin locker monogatari,Kekkon dekinai otoko, Last Friends(2008)
es meg sok mas, most nem jut eszembe vagy nem annyira kiemelkedo cim vagy mar lattam a forumba.

Kerdes az Ichi rittoru no namida-t honan toltottetek le angol felirattal en csak rawba kaptam meg viszont a magyar felirat csak 4 resz :(

  • Karma: 0
2009. Március 7. 14:59, Szombat
A amit várok, hogy fordítsanak: Yi san
                                            Iljimae

Sziasztok.  <:)
Természetesen mindkettőhöz van már felirat.

  • Karma: 36
2009. Május 25. 11:56, Hétfő
Elkezdtem egy Japán sorozatot nézni a címe Hana Yori Dango valaki esetleg látta már vagy hallott róla. Animébe is van, de én a filmet nézem.
Szerintem elég jó nekem bejön.

  • Karma: 36
2009. Május 25. 12:36, Hétfő
Elkezdtem egy Japán sorozatot nézni a címe Hana Yori Dango valaki esetleg látta már vagy hallott róla. Animébe is van, de én a filmet nézem.
Szerintem elég jó nekem bejön.
csak egy apró megjegyzés miért éri meg nézni van benne egy hölgy aki mindenkibe volt már egyszer szeremes és minden részben elmesél egy kis történetet hogy kivel járt . első sorozat 7 rész eddig az a legnagyobb poén :) :) :) :) :) :D :D

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 25. 13:01, Hétfő
^Ezt a sorozatot nem ismerem, de viszonylag sokat hallottam már róla. Lehet, hogy nem rossz ?  :angel:

Viszont a Hanazakari no Kimitachi et és a Atashinchi no Danshit nem ajánlom.
Előbbi néhol poénos, de egyébként gáz, utóbbi viszont csak simán [noembed]gyenge[/noembed] (két rész alapján).

jameg a Joteit sem ajánlom (kb 5-6 rész alapján), szintén zs kategóriás.

Hanazakari no Kimitachi e néha poénos:
A lány fiúnak adja ki magát, hogy bekerülhessen egy fiúiskolába. Egy srác pedig szerelmes lesz belé, csak az a baj, hogy nem tudja, hogy a lány lány, ezért különböző konfliktusok alakulnak ki benne, hogy ő most akkor vajon homó-e.  :-D
nakatsu... don't drink when
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 25. 13:09, Hétfő írta FoodLFG »

  • Karma: 36
2009. Május 25. 16:25, Hétfő


Hanazakari no Kimitachi hmm szerintem annyira nem gáz lehet bele nézek majd
mondjuk kiváncsi lennék a srácnak sikerült e valaha is kiinni egy egész üveg vízet :D

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 25. 18:18, Hétfő
Hanazakari no Kimitachi hmm szerintem annyira nem gáz lehet bele nézek majd
A főszál rendben van, poénos a helyzet, a három főszereplős is szimpatikus (mondjuk Horikita Makit egyébként is szeretem), csak a körítéssel van baj. Néha hihetetlen debilkedéssé fajulnak a jelenetek langyi mellékszereplőkkel fűszerezve.

Idézet
mondjuk kiváncsi lennék a srácnak sikerült e valaha is kiinni egy egész üveg vízet :D
Ha Horikita Maki mondana nekem ilyesmiket, akkor én is mind szétköpdösném  :-D
Mindenesetre jól játszik a srác benne. Az ő jeleneteit Makival bírtam. :)

  • Karma: 36
2009. Május 25. 18:51, Hétfő
Hanazakari no Kimitachi hmm szerintem annyira nem gáz lehet bele nézek majd
A főszál rendben van, poénos a helyzet, a három főszereplős is szimpatikus (mondjuk Horikita Makit egyébként is szeretem), csak a körítéssel van baj. Néha hihetetlen debilkedéssé fajulnak a jelenetek langyi mellékszereplőkkel fűszerezve.

Idézet
mondjuk kiváncsi lennék a srácnak sikerült e valaha is kiinni egy egész üveg vízet :D
Ha Horikita Maki mondana nekem ilyesmiket, akkor én is mind szétköpdösném  :-D
Mindenesetre jól játszik a srác benne. Az ő jeleneteit Makival bírtam. :)

hát ezek után amit írtál sokkal inkább tűnik úgy hogy annyira nem is olyan rossz ez a sorozat:) szerintem a hana yori dango után megnézem ezt is.
A hana yori egy romantikus vigjáték akik szeretik az ilyeneket azoknak nagyon fog tetszeni lányoknak kifejezetten ajánlott.
éppen hogy csak letöltöttem a ost-t aztán betettem hallgatni mikor megjött Juli(mennyasszonyom) és kérdezte mi ez a szép dal. Meséltem neki a sorozatról
szóval kezdem elölről szeretné ő is megnézni:) mind1 csak 20 rész én meg még csak 9-et néztem meg. az első sorozatot

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 25. 21:27, Hétfő
hát ezek után amit írtál sokkal inkább tűnik úgy hogy annyira nem is olyan rossz ez a sorozat:) szerintem a hana yori dango után megnézem ezt is.
Hát nem tudom, pár részt azért végig szenvedtem benne, hogy mikor lesz már vége. Persze ha van időd, akkor nyugodtan néz bele. 3-4 rész után úgyis eldől, hogy tetszik-e, vagy sem. :P

Egyébként a soundofjapanon is szoktak ajánlgatni a srácok. Érdemes lehet oda is benézni.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Május 26. 15:10, Kedd
Nekem a Hana Kimi is és a Hana yori dango is tetszett. A Hana Kimi-ben Oguri Shun nem volt annyira jó, viszont a HYD-ban szerettem.
A koreaiak is megcsinálták a HYD-ből a maguk változatát Boys Over Flowers címmel. Az a sorozat 25 részesre sikerült. Én még nem láttam, de be van tervezve :)

  • Karma: 36
2009. Május 30. 21:23, Szombat
Nekem a Hana Kimi is és a Hana yori dango is tetszett. A Hana Kimi-ben Oguri Shun nem volt annyira jó, viszont a HYD-ban szerettem.
A koreaiak is megcsinálták a HYD-ből a maguk változatát Boys Over Flowers címmel. Az a sorozat 25 részesre sikerült. Én még nem láttam, de be van tervezve :)

Befejeztem a Hana yori dango-t mind a filmet mind a sorozatot megnéztem.
Szerintem a sorozat a vége fele kezdett ellaposodni már kezdett brazil szappanopera feellingje lenni a dolognak szerencsére hamar lezárták így összeségében jónak mondom a sorozatot, tetszett.
 Film hát az önmagába egy jó közepesnek mondanám kb. hogy huzzunk le még egy bört az egészről esete. Összeségében nézhető darab. A sorozat egy kis ismerete kell hozzá, de önmagába is megállja a helyét.
Romantikus film az egész pár csöpögös jelenettel. Azért a nagy ázsiai romantikus filmek szintjét nem éri el kár is az összehasonlítás velük

  • Karma: 36
2009. Június 2. 22:36, Kedd
Hanazakari no Kimitachi hmm szerintem annyira nem gáz lehet bele nézek majd
A főszál rendben van, poénos a helyzet, a három főszereplős is szimpatikus (mondjuk Horikita Makit egyébként is szeretem), csak a körítéssel van baj. Néha hihetetlen debilkedéssé fajulnak a jelenetek langyi mellékszereplőkkel fűszerezve.

Idézet
elkezdtem nézni a sorozatot.
szerintem elég jó nekem bejön
amugyis voltam kolis szóval simán átérzem a feelinget meg ezeket a hülye feladatokat. attól csak még szórakoztatobb.
az hogy debillé válik néha az nagyon találó de én jót szórakozom rajta :D
ha már itt tartunk tudod esetleg mi annak a számnak a címe ami az elején megy?
az alatt a képsor alatt megy a zene amikor a csoport képet mutatják mindenki fehér ingben és a támogatókat mondják el

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Június 3. 10:34, Szerda
elkezdtem nézni a sorozatot.
szerintem elég jó nekem bejön
amugyis voltam kolis szóval simán átérzem a feelinget meg ezeket a hülye feladatokat. attól csak még szórakoztatobb.
az hogy debillé válik néha az nagyon találó de én jót szórakozom rajta :D
ha már itt tartunk tudod esetleg mi annak a számnak a címe ami az elején megy?
az alatt a képsor alatt megy a zene amikor a csoport képet mutatják mindenki fehér ingben és a támogatókat mondják el
Ikenai Taiyou - Orange Range
Azt hiszem ez az. Ikenai Taiyou az Orange Range-től. Mondjuk, őket annyira nem ismerem..

Tudom, hogy ezt nem kérdezted, de akkor már meg kell említeni, hogy a végén pedig a Peach hallható Otsuka Aitól. Jó illik a sorozat hangulatához. :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 3. 10:45, Szerda írta FoodLFG »