Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Nézel-e távol-keleti sorozatokat?

vannak ilyenek is?
0 (0%)
láttam már, de nem tetszett
0 (0%)
még nem láttam, de érdekelne
5 (55.6%)
sorozatok, fúúúj!
1 (11.1%)
nagyon szeretem őket!
1 (11.1%)
néha-néha megnézek egyet
2 (22.2%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: 2006. Április 30. 15:46, Vasárnap

Szerző Téma: Jdorama Kdrama Cdrama azaz a sorozatok  (Megtekintve 17943 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 20. 11:05, Szombat
Idézetet írta: arnold
érdekelne a The Sweet Spy című koreai sorozat valamilyen formában. ha valakinek megvan, dobjon egy PM-et!


Próbálkozz itt :

http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=sweet+spy

Ha nagyon nincsenek seedek, reklamálj a fórumban! :)

2006. Május 20. 12:47, Szombat
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: arnold
érdekelne a The Sweet Spy című koreai sorozat valamilyen formában. ha valakinek megvan, dobjon egy PM-et!


Próbálkozz itt :

http://www.d-addicts.com/forum/torrents.php?search=sweet+spy

Ha nagyon nincsenek seedek, reklamálj a fórumban! :)

ez az oldal nagyon durva! :shock:  :cool:

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 20. 23:20, Szombat
Ma kezdtem el nézni az Attention Please-t, Ueto Aya új sorozatát. Még csak az első 3 részhez van fansub, remélem, hamarosan elkészülnek a többivel is. Eddig annyi derült ki belőle, hogy egy punk(?)együttes énekesnője a fejébe veszi, hogy légiutaskísérő lesz belőle. Az első 3 részben zajlott a tréning, hát nem semmi...  :cool:  Mondjuk az is igaz, hogy az alapötletet már más formában több helyen is lelőtték...

2006. Május 21. 13:38, Vasárnap
ezt ismeri valaki közületek? jó tíz éve adta a német RTL is, ott láttam belőle 1-2 részt. hogy ez most hogy jutott eszembe, azt nem kérdezzétek. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zwKjIBPPSCw&search=winspector

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 21. 14:19, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
ezt ismeri valaki közületek? jó tíz éve adta a német RTL is, ott láttam belőle 1-2 részt. hogy ez most hogy jutott eszembe, azt nem kérdezzétek. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zwKjIBPPSCw&search=winspector


Ez nagyon :lol:  "Mayday, mayday! e... e... eeee....!"  :D Meg az a mozgás!

YEZy: Ez az Uedo Aya endem is érdekelne, ha nem túl csöpögős a sorozat...

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 21. 15:06, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
ezt ismeri valaki közületek? jó tíz éve adta a német RTL is, ott láttam belőle 1-2 részt. hogy ez most hogy jutott eszembe, azt nem kérdezzétek. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zwKjIBPPSCw&search=winspector


Kicsit a Power Rangers-re is emlékeztet...  :lol:

2006. Május 23. 20:02, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Ma kezdtem el nézni az Attention Please-t, Ueto Aya új sorozatát. Még csak az első 3 részhez van fansub, remélem, hamarosan elkészülnek a többivel is. Eddig annyi derült ki belőle, hogy egy punk(?)együttes énekesnője a fejébe veszi, hogy légiutaskísérő lesz belőle. Az első 3 részben zajlott a tréning, hát nem semmi...  :cool:  Mondjuk az is igaz, hogy az alapötletet már más formában több helyen is lelőtték...

kellenének nekem azok a feliratok! feltennéd őket a subos ftp-re?

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 23. 21:09, Kedd
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Ma kezdtem el nézni az Attention Please-t, Ueto Aya új sorozatát. Még csak az első 3 részhez van fansub, remélem, hamarosan elkészülnek a többivel is. Eddig annyi derült ki belőle, hogy egy punk(?)együttes énekesnője a fejébe veszi, hogy légiutaskísérő lesz belőle. Az első 3 részben zajlott a tréning, hát nem semmi...  :cool:  Mondjuk az is igaz, hogy az alapötletet már más formában több helyen is lelőtték...

kellenének nekem azok a feliratok! feltennéd őket a subos ftp-re?


Hát nekem a Kioku féle hardsubos fansubos változat van meg, abból nehezen tudom kiszedni... Ja és nagyon várom már, hogy közzétegyék legalább a 4. részt... :)

2006. Május 23. 21:12, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Ma kezdtem el nézni az Attention Please-t, Ueto Aya új sorozatát. Még csak az első 3 részhez van fansub, remélem, hamarosan elkészülnek a többivel is. Eddig annyi derült ki belőle, hogy egy punk(?)együttes énekesnője a fejébe veszi, hogy légiutaskísérő lesz belőle. Az első 3 részben zajlott a tréning, hát nem semmi...  :cool:  Mondjuk az is igaz, hogy az alapötletet már más formában több helyen is lelőtték...

kellenének nekem azok a feliratok! feltennéd őket a subos ftp-re?


Hát nekem a Kioku féle hardsubos fansubos változat van meg, abból nehezen tudom kiszedni... Ja és nagyon várom már, hogy közzétegyék legalább a 4. részt... :)

ja, az más! azt hittem, külön van a felirat. :(

edit:
inkább hagyom a fenébe, mert én egy RAW-t kezdtem szedni. a japán meg nem az erősségem. :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 23. 21:29, Kedd
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Ma kezdtem el nézni az Attention Please-t, Ueto Aya új sorozatát. Még csak az első 3 részhez van fansub, remélem, hamarosan elkészülnek a többivel is. Eddig annyi derült ki belőle, hogy egy punk(?)együttes énekesnője a fejébe veszi, hogy légiutaskísérő lesz belőle. Az első 3 részben zajlott a tréning, hát nem semmi...  :cool:  Mondjuk az is igaz, hogy az alapötletet már más formában több helyen is lelőtték...

kellenének nekem azok a feliratok! feltennéd őket a subos ftp-re?


Hát nekem a Kioku féle hardsubos fansubos változat van meg, abból nehezen tudom kiszedni... Ja és nagyon várom már, hogy közzétegyék legalább a 4. részt... :)

ja, az más! azt hittem, külön van a felirat. :(

edit:
inkább hagyom a fenébe, mert én egy RAW-t kezdtem szedni. a japán meg nem az erősségem. :-D


Majd igény szerint közzéteszem valahogy... :) Csak legyen meg előbb az összes rész.

  • Karma: 5
2006. Június 8. 09:47, Csütörtök
én most a ギャルサー (galcir) sorozatot nézem, ami elenleg fut a fuji tvn. egyenlőre full japánul, mivel képtelen vagyok kivárni a feliratot hozzá :) szombat este lemegy, vasárnap délelőtt már nézem is. a hivatalos oldal: http://www.ntv.co.jp/gal/

a story tömören annyi, hogy arizónából megérkezik shibuyába egy amerikai japán cowboy, aki egy titokzatos lányt keres, de shibuyában belefut ehy angel heart nevezetű para-para dance formációba :) nekem az tetszik benne igazán, hogy élő helyszíneken forgatnak, és a környezet is egész ismerős...shibuya station, meg a yoyogi stadion környéke...szal mintha otthon lennék :)

2006. Július 11. 18:31, Kedd
megnéztem a Kimi Wa Petto (You Are My Pet) első epizódját, és nekem nagyon tetszett! ilyet is csak a japcsik képesek kitalálni! :-D :smoke:

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 11. 21:36, Kedd
megnéztem a Kimi Wa Petto (You Are My Pet) első epizódját, és nekem nagyon tetszett! ilyet is csak a japcsik képesek kitalálni! :-D :smoke:

Ezt már többen emlegették, hogy nem rossz, bár elég elvetemült... :)

  • Karma: 1
2006. Július 12. 22:32, Szerda
Nem tartozik ugyan a szorosan vett témakörhöz, de...

Csá Gergő!
Király volt a Hanzo! :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Július 12. 22:37, Szerda
Nem tartozik ugyan a szorosan vett témakörhöz, de...

Csá Gergő!
Király volt a Hanzo! :-D

Egy újabb rajongó...  :o :samurai: :D

 

anything