Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Nagyon kéne..."  (Megtekintve 36860 alkalommal)

2006. November 20. 23:23, Hétfő
Arnold hol is tudom ennyiért beszerezni a filmeket???
Az árak már megvannak már csak a hely kell:)))))))

szerintem bármelyik hipermarketben megtalálod ezeket, legyen az tesco, cora, auchan... amelyik neked szimpatikus. :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 20. 23:30, Hétfő
1000 hála és köszönet és ha meglesznek a filmek is az általatok megjelölt helyeken meglesztek hiva egy málnaszörpre ,mert én csak azt iszom :-D :-D :-D
Érdekes,hogy még sose láttam egyiket se pedig a Coraba járunk vásárolni,de ugye amit az ember keres azt sose találja meg csak mikor már a szemét kiszurja:)
Mégeygszer :merci: :merci: :merci: :merci: :merci: :merci: :merci: :merci: :merci:

kisember

  • Karma: 36
2006. November 20. 23:59, Hétfő
hol is tudom ennyiért beszerezni a filmeket???
Előbb mondtam: xpress.hu...

Azumi:
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=5345&VID=066-82845411-1269542409616035

Repülő Tőrök Háza:
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=4517&VID=066-82845411-1269542409616035

Ezen kívül próbálkozhatsz még torrenttel (asiandvdclub.org-on szoktak lenni ázsiai dvd verziós filmek, de ha aviban is jó, akkor a Torrent Harvesterrel keress rá a neten) vagy mástól való elkéréssel. Mondjuk a Repülő Tőrök Háza szerintem olcsó, ezresért még meg lehet venni egy pár filmet, ami érdekli az embert. Az Azumi kicsit már drágább. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. November 21. 07:06, Kedd
Az Azumi 3 az egy erotikus "alkotás" volt, amit a névből adódó viták miatt át is kellett nevezniük a készítőknek valami másra (asszem Female Ninja lett belőle, de nem biztos). Magyarországon biztos nem kapható.  :-D

2006. November 21. 07:08, Kedd

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 21. 11:23, Kedd
Nekem az Initial D OST kéne, de a live actioné. Az animeének találom csak meg mindenhol a zenéit, ráadásul abból is volt movie, de az nem a hongkongi, élőszereplős változat.

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 21. 12:01, Kedd
Ezer hála és köszönet :kina: és jövök egy málnaszörpel nektek ,mert megvan a 2 film és meg is rendeltem:drunk: :merci:
Viszont van egy nagyon nagyon régi szamurájos filmem ami nekem videokazin van meg és nem a legjobb minőség ,de szinkronos!
A cime a Sogun árnyéka!Röviden a tartalom,hogy a fiatal uralkodot meg a karják őlni és egy csapat összeverődőtt szamuráj megvédik őt az életük árán!Borzaszto jó film! :killer samurai: :good:
Kérdésem,hogy ezt meg e lehetne szerezni DVDén vagy meg e valakinek itt közületek????

kisember

2006. November 21. 12:17, Kedd
Viszont van egy nagyon nagyon régi szamurájos filmem ami nekem videokazin van meg és nem a legjobb minőség ,de szinkronos!
A cime a Sogun árnyéka!Röviden a tartalom,hogy a fiatal uralkodot meg a karják őlni és egy csapat összeverődőtt szamuráj megvédik őt az életük árán!Borzaszto jó film! :killer samurai: :good:
Kérdésem,hogy ezt meg e lehetne szerezni DVDén vagy meg e valakinek itt közületek????

kisember


ez itthon hivatalosan nem jelent meg dvd-n, legfeljebb letölteni tudod, vagy külföldről megrendelni.

  • Karma: 41
2006. November 21. 16:42, Kedd
Nekem az Initial D OST kéne, de a live actioné. Az animeének találom csak meg mindenhol a zenéit, ráadásul abból is volt movie, de az nem a hongkongi, élőszereplős változat.

http://asianosts.cjb.net/index.php?showtopic=38

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 21. 18:14, Kedd
Nekem az Initial D OST kéne, de a live actioné. Az animeének találom csak meg mindenhol a zenéit, ráadásul abból is volt movie, de az nem a hongkongi, élőszereplős változat.

http://asianosts.cjb.net/index.php?showtopic=38

Köszi!

Érdekes, ezek szerint csak ez volt meg nekem, amire azt hittem az anime zenéje. :roll:

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 22. 11:41, Szerda
Nem tudom mi az a torrent,de sejtem valami letöltös oldal lesz!
Én nem értek ehhez!Örülök ha be és ki kapcsolom ezt a cart és nem akadok el közben! :(
Inkább fizetnék a filmért ha valaki megszerzi  nekem!

kisember

  • Karma: 36
2006. November 29. 01:36, Szerda
Nem tudom mi az a torrent,de sejtem valami letöltös oldal lesz!
Én nem értek ehhez!Örülök ha be és ki kapcsolom ezt a cart és nem akadok el közben! :(
Inkább fizetnék a filmért ha valaki megszerzi  nekem!
kisember
Ne kérj pénzt! Sértő. Ezen senki nem fog és nem is akar meggazdagodni. Inkább tanulj meg a torrenttel bánni vagy kérj meg valakit, hogy szedje le neked. Már ha találtál hozzá torrentet. Ha adsz torrentet, én szívesen leszedem neked.

  • Karma: 29
2006. December 1. 00:52, Péntek
Viszont van egy nagyon nagyon régi szamurájos filmem ami nekem videokazin van meg és nem a legjobb minőség ,de szinkronos!
A cime a Sogun árnyéka!Röviden a tartalom,hogy a fiatal uralkodot meg a karják őlni és egy csapat összeverődőtt szamuráj megvédik őt az életük árán!Borzaszto jó film! :killer samurai: :good:
Kérdésem,hogy ezt meg e lehetne szerezni DVDén vagy meg e valakinek itt közületek????

kisember


ez itthon hivatalosan nem jelent meg dvd-n, legfeljebb letölteni tudod, vagy külföldről megrendelni.

biztos ez? én mintha láttam volna valahol róla ismertetőt a magyar dvd megjelenése apropóján...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

2006. December 1. 07:37, Péntek
Viszont van egy nagyon nagyon régi szamurájos filmem ami nekem videokazin van meg és nem a legjobb minőség ,de szinkronos!
A cime a Sogun árnyéka!Röviden a tartalom,hogy a fiatal uralkodot meg a karják őlni és egy csapat összeverődőtt szamuráj megvédik őt az életük árán!Borzaszto jó film! :killer samurai: :good:
Kérdésem,hogy ezt meg e lehetne szerezni DVDén vagy meg e valakinek itt közületek????

kisember


ez itthon hivatalosan nem jelent meg dvd-n, legfeljebb letölteni tudod, vagy külföldről megrendelni.

biztos ez? én mintha láttam volna valahol róla ismertetőt a magyar dvd megjelenése apropóján...

hol? :angel:

  • Karma: 41
2006. December 1. 10:44, Péntek
szerintem keveritek, a Sógun Orgyilkosa fog megjelenni