Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Nagyon kéne..."  (Megtekintve 36857 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Október 6. 15:16, Péntek
The day the pig fell in the well

Ez nagyon kellene nekem! Indoklás : ilyen címmel egy film csak jó lehet!  :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 8. 11:12, Vasárnap
The day the pig fell in the well

Ez nagyon kellene nekem! Indoklás : ilyen címmel egy film csak jó lehet!  :D

Nekem megvan. Majd ha legközelebb megyek, felviszem :)

  • Karma: 36
2006. Október 11. 00:20, Szerda
Még egy nagy vágyam beteljesült: lejött az Untold Story dvd-n! :angel: :good:
Már tényleg csak pár lemez kell Asano Tadanobu valamelyik őrült bandájától, no meg a Tetsuo zenéje, és Nincsen Nekem Vágyam Más Semmi. :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Október 15. 20:20, Vasárnap
Találtam pár új film plakátját, amik igencsak felkeltették érdeklődésem:



The Future Swordsman



Manji



The magicians

Ha valaki találkozik velük, írja már meg légyszíves.

  • Karma: 36
2006. November 13. 16:21, Hétfő
Sziasztok!!

kéne nekem nagyon nagyon
egy nem ázsiai film Jean Paul Belmondo-tól a Nyomorultak című film!!
tényleg kéne ha tudtok valamit vagy hogy hol lehene beszerezni királyság lenni Magyar szinkron jó lenne s DVD- verzó kéne ha lehet eredetibe Köszi srácok előre is a segítséget

  • Karma: 36
2006. November 13. 22:47, Hétfő
kéne nekem nagyon nagyon egy nem ázsiai film Jean Paul Belmondo-tól a Nyomorultak című film!!
tényleg kéne ha tudtok valamit vagy hogy hol lehene beszerezni királyság lenni Magyar szinkron jó lenne s DVD- verzó kéne ha lehet eredetibe Köszi srácok előre is a segítséget
A FSZEK-ben esetleg van belőle, de nem biztos. Ha látom, lemásolom neked, annál is inkább, mert engem is érdekel (Belmondo :cool: és Godardtól sem láttam még filmet).

  • Karma: 36
2006. November 14. 06:24, Kedd
kéne nekem nagyon nagyon egy nem ázsiai film Jean Paul Belmondo-tól a Nyomorultak című film!!
tényleg kéne ha tudtok valamit vagy hogy hol lehene beszerezni királyság lenni Magyar szinkron jó lenne s DVD- verzó kéne ha lehet eredetibe Köszi srácok előre is a segítséget
A FSZEK-ben esetleg van belőle, de nem biztos. Ha látom, lemásolom neked, annál is inkább, mert engem is érdekel (Belmondo :cool: és Godardtól sem láttam még filmet).
S ezt hol találom? vagy mi ez? mert nem hallottam még róla
s tudtam hogy rád számíthatók:D

  • Karma: 36
2006. November 14. 17:40, Kedd
FSZEK: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár.
Hehe, közben rájöttem, hogy marhára összekevertem valamivel, mert ez nem Godard. 8-)
 

Ami nekem kéne mostanában, és sehol nem találom:

- Asano Tadanobu zenéi közül bármi (Mach 1.67, Battle Table(?)),
- Tetsuo filmzene,
- és most már: Tenchu. :)

  • Karma: 36
2006. November 15. 15:24, Szerda
FSZEK: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár.
Hehe, közben rájöttem, hogy marhára összekevertem valamivel, mert ez nem Godard. 8-)
 

Király köszi,
S hol találom ezt a helyet??
köszke tudtam rád lehet számítani

  • Karma: 36
2006. November 15. 20:55, Szerda
:pm: Csak hogy ezt a vigyorit is használjam... 8-)

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 20. 22:37, Hétfő
Sziasztok!
Ajánloták,hogy a kéréseimel ide jöjjek és ne a tékásokat zaklasam hétről-hétre a film kivánságaimal :) :) :)
Szeretném megszerezni persze anyagiak fejében az Azumi 2-3 részét és a House of flying daggers cimü filmeket DVDre !
Nem nagyon ismerem a keleti filmeket,de ha stilusában van hasonlo ezekhez a filmekhez (szamuráj kori :killer samurai: :samurai:) azokat is szivesen fogadnám!
Annyi az egyetlen kivánságom,hogy legalább magyar felirat legyen hozzá ,de jobb volna FULL szinkronosan!
E-mail cimemet láthaton hagytam ,hogy ha valaki tudna segiteni akkor elérjen,de ide is leirom: kisember81@citromail.hu
Remélem itt végre tud valaki segiteni,hogy végre én is lássam ezeket a filmeket!  :)
Üdv: kisember

  • Karma: 36
2006. November 20. 23:00, Hétfő
Sziasztok! Ajánlották,hogy a kéréseimel ide jöjjek és ne a tékásokat zaklasam hétről-hétre a film kivánságaimal :) :) :)
Szóval ezentúl minket zaklatsz. :-D

Szeretném megszerezni, persze anyagiak fejében, az Azumi 2-3 részét és a House of flying daggers című filmeket DVDre !
Hmm, ez nem lesz könnyű... mi ingyen szoktuk megszerezni a filmeket a netről torrent segítségével. Hol is lehet anyagiak fejében filmeket szerezni! Ja persze, a boltban! :D A Repülő Tőrök Háza (asszem ez a magyar címe) biztos, hogy kapható Magyarországon sok helyen, én legutóbb egy könyvesboltban láttam (az Astoria és a Blaha között a Rákóczi úton), de Cora-kban, Media Markt-okban is szerintem megtalálod, vagy netes dvd-s boltokban (xpress.hu meg még van egy pár).
Szamurájfilmeket illetően a Szamurájfilmek című topikot tudom ajánlani, jó tippeket lehet ott kapni. :cool:

2006. November 20. 23:12, Hétfő
Sziasztok!
Ajánloták,hogy a kéréseimel ide jöjjek és ne a tékásokat zaklasam hétről-hétre a film kivánságaimal :) :) :)
Szeretném megszerezni persze anyagiak fejében az Azumi 2-3 részét és a House of flying daggers cimü filmeket DVDre !
Nem nagyon ismerem a keleti filmeket,de ha stilusában van hasonlo ezekhez a filmekhez (szamuráj kori :killer samurai: :samurai:) azokat is szivesen fogadnám!
Annyi az egyetlen kivánságom,hogy legalább magyar felirat legyen hozzá ,de jobb volna FULL szinkronosan!
E-mail cimemet láthaton hagytam ,hogy ha valaki tudna segiteni akkor elérjen,de ide is leirom: kisember81@citromail.hu
Remélem itt végre tud valaki segiteni,hogy végre én is lássam ezeket a filmeket!  :)
Üdv: kisember

az Azuminak két része van. az első nem rég jelent meg dvd-n, 3990ft-ba kerül, 2 lemezes. a House of Flying Daggers dvd szintén 2 lemezes, potom 1000ft körül megveheted.

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 20. 23:15, Hétfő
Szóval hol is van az a könyvesbolt a Blaha és a Rákoczi között,mert a Blahán lakom?!?!?!? :) :) :)
Nem sűrűn járok könyvesboltokba igy azt se tudtam van itt a környéken olyan :-D :-D :-D
Folytathatom tovább a keresést,de itt legalább a helyes irányba irányitották a hátsóm és segitettek elindulni :-D :-D :-D
Na holnap átkocogok a  :killer samurai: topicba és körbe nézek:)
Még megvárom a válaszod ,hogy merre induljak a Blaháról az egyik általad megnevezett célom felé:))

kisember

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. November 20. 23:17, Hétfő
Arnold hol is tudom ennyiért beszerezni a filmeket???
Az árak már megvannak már csak a hely kell:)))))))

 

anything