Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmvetítések, fesztiválok - ázsiai filmek magyar mozikban  (Megtekintve 28371 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2010. Március 5. 12:00, Péntek

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2010. Március 5. 16:37, Péntek
Japán filmhét az Örökmozgóban

Jó a felhozatal, mint szinte mindig. A Függőkerteket és a Kanárit láttam már, azokról cikk is van a lapon emlékeim szerint.

  • Karma: 7
2010. Március 5. 22:32, Péntek
Japán filmhét az Örökmozgóban
1-2 hónapja voltam moziban, ott a Japán alapítvány kérdőívet töltetett ki a film klubról, tele írtam mindennel. Biztosan csak is miattam készül el ez a 1 hetes filmvetítés.  :kisangyal:

  • *
  • Karma: 36
2010. Március 5. 23:36, Péntek
Japán filmhét az Örökmozgóban
1-2 hónapja voltam moziban, ott a Japán alapítvány kérdőívet töltetett ki a film klubról, tele írtam mindennel. Biztosan csak is miattam készül el ez a 1 hetes filmvetítés.  :kisangyal:

Érdekelne, hogy milyen témakörökben kérték ki a filmklubosok a nézők véleményét.
Leírhatnád, ha időd engedi.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 7
2010. Március 6. 04:05, Szombat
Japán filmhét az Örökmozgóban
1-2 hónapja voltam moziban, ott a Japán alapítvány kérdőívet töltetett ki a film klubról, tele írtam mindennel. Biztosan csak is miattam készül el ez a 1 hetes filmvetítés.  :kisangyal:

Érdekelne, hogy milyen témakörökben kérték ki a filmklubosok a nézők véleményét.
Leírhatnád, ha időd engedi.
Hogyan tetszett az előadás? Ha jól emlékszem a bunraku bábelőadáson voltam, jól lepontoztam, meg írtam oda véleményt is.
Voltál-e már korábban a Japán Alapítvány filmklubjának, előadásán? Mik a benyomásaid? Pontozd!
Milyen gyakran szoktál eljárni a vetítésekre, illetve hány vetítésen voltál ez idáig?
Hány japán filmet láttál ez idáig? Vagy a filmklubbon kívül is szoktál nézni japán filmeket? Valamelyik biztos volt, vagy mindkettő.
Van kedvenc japán rendeződ?
Van kedvenc japán filmed?
Milyen filmeket néznél meg szívesen a továbbiakban?

Azt hiszem ennyi volt.

szerk. egyébként pont olyan előadás volt, amin nagyon kevesen voltunk.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 6. 04:06, Szombat írta red13 »

  • *
  • Karma: 82
2010. Március 21. 11:15, Vasárnap
Japán filmhét az Örökmozgóban

Jön valaki a filmhétre? Én szerintem csütörtök-péntek-hétfő vetítéseken ott leszek. A vasárnapit és a szerdait már láttam korábban, szombaton meg lesz egy anime, aminél amellett, hogy anime, még az is visszatartó erő, hogy garantáltan teltházas lesz, este 8-ra meg nem megyek be innen faluról egy Hush-t megnézni...  :)

  • Karma: 36
2010. Március 21. 20:04, Vasárnap
Japán filmhét az Örökmozgóban

Jön valaki a filmhétre? Én szerintem csütörtök-péntek-hétfő vetítéseken ott leszek. A vasárnapit és a szerdait már láttam korábban, szombaton meg lesz egy anime, aminél amellett, hogy anime, még az is visszatartó erő, hogy garantáltan teltházas lesz, este 8-ra meg nem megyek be innen faluról egy Hush-t megnézni...  :)
én biztos megyek szerintem
a csütörtökin tali elötte össze is futhatunk

  • *
  • Karma: 36
2010. Május 1. 11:30, Szombat
Május 7. és 22. között kínai játékfilmekből vetítenek egy válogatást az Örökmozgóban.

A Saolin-templom szent köntöse cíművel kezdenek (Holy Robe of the Shaolin Temple), és többek között lesz az Ellengséges vágyak (Lust, Caution) is.
Ahogy láttam, mindegyik magyar feliratos, vagy épp szinkronos, a fő dokumentumfilmet leszámítva.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2010. Május 6. 08:34, Csütörtök
Megvolt a koreai filmklub első vetítése, gyakorlatilag teltházzal.  :)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2010. Május 6. 12:34, Csütörtök
Megvolt a koreai filmklub első vetítése, gyakorlatilag teltházzal.  :)

Élménybeszámoló?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))