Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmvetítések, fesztiválok - ázsiai filmek magyar mozikban  (Megtekintve 28370 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Március 25. 14:48, Szombat
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: agentcooper
Már mondtam 1szer (és utálom ismételni magam  :mad: ), hogy a The Bow-t felesleges a fesztiválon megnézni, mert áprlis 13.-ától úgyis mozikba kerül. Hogy aztán vidékre eljut-e, az persze más kérdés.

a fesztiválon talán nem moziban nézed? :-D


Azért nem mindegy, hogy van-e hangalámondás. Mondjuk a The bow esetében olyan sok mindent nem kell hangalámondani...
Ja és ugye, ha moziforgalmazásba kerül egy film, akkor min. 1 hétig minden nap megy a mozi(k)ban, ergo lehet tervezni, átütemezni.

Ár: a Bin-jip-et 600 pénzért néztem meg a Puskinban. Annál miért kell olcsóbb?

  • Karma: 36
2006. Március 25. 19:46, Szombat
Idézetet írta: agentcooper
Mondjuk a The bow esetében olyan sok mindent nem kell hangalámondani...

Jah... ezért hálás Kim Ki-Duk filmekhez feliratot csinálni. :-D
Az milyen lenne, ha KKD kijönne egy olyan "klasszikus európai" művészfilmmel, ahol semmit nem csinálnak, csak pofáznak 3 órán át! Mekkorát nézne mindenki! :D

Idézetet írta: agentcooper
Ja és ugye, ha moziforgalmazásba kerül egy film, akkor min. 1 hétig minden nap megy a mozi(k)ban, ergo lehet tervezni, átütemezni.

Ez igaz. Így viszont összehozza az embereket az a kevés vetítés. :) (Kivéve most pl engem az usteam-es The Bow-nézés, mert szerdán zh-napom van... :( Szóval mégiscsak nyertél.)

Idézetet írta: agentcooper
Ár: a Bin-jip-et 600 pénzért néztem meg a Puskinban. Annál miért kell olcsóbb?

Annál nem kell. Megint nyertél. Hiába, az FBI-os kiképzéssel (Dale Cooper) én, albán szabadságharcos (Ramiz Aila) nem vehetem fel a versenyt... :D

2006. Március 25. 20:41, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Az milyen lenne, ha KKD kijönne egy olyan "klasszikus európai" művészfilmmel, ahol semmit nem csinálnak, csak pofáznak 3 órán át! Mekkorát nézne mindenki! :D

a következő filmje állítólag "pofázós" lesz.

  • Karma: 29
2006. Március 27. 12:25, Hétfő
Idézet
Én mindenképpen elmegyek a Cthulhu hívására (Lovecraft rulez!  ), és érdekel még Az íj meg a Kilenc sárkány.

Összehangolhatnánk a mozizást, engem is érdekelnek ezek a filmek...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Március 27. 13:54, Hétfő
Idézetet írta: santito
Idézet
Én mindenképpen elmegyek a Cthulhu hívására (Lovecraft rulez!  ), és érdekel még Az íj meg a Kilenc sárkány.

Összehangolhatnánk a mozizást, engem is érdekelnek ezek a filmek...

Oké. A Cthulhu-ra már vettünk jegyet egy páran a másik fórumról, hétfőn nézzük a Kossuthban. A másik kettőre még senkivel sem beszéltem meg semmit. Az ijjal megvárhatjuk a magyar premiert, nemsokára lesz, és akkor több időpontból olcsóbban választhatunk. A Kilenc sárkány most pénteken lesz 18:00-kor a Toldiban, szerintem  az tökéletes időpont. Ha van még hely, oda elmehetünk. Ha szerdáig megvesszük a jegyeket, kedvezményt is kapunk (20% asszem). Még valaki érdeklődő van? Neked megfelel ez az időpont? Meg utána egy-két sör? :)

  • Karma: 29
2006. Március 27. 15:09, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: santito
Idézet
Én mindenképpen elmegyek a Cthulhu hívására (Lovecraft rulez!  ), és érdekel még Az íj meg a Kilenc sárkány.

Összehangolhatnánk a mozizást, engem is érdekelnek ezek a filmek...

Oké. A Cthulhu-ra már vettünk jegyet egy páran a másik fórumról, hétfőn nézzük a Kossuthban. A másik kettőre még senkivel sem beszéltem meg semmit. Az ijjal megvárhatjuk a magyar premiert, nemsokára lesz, és akkor több időpontból olcsóbban választhatunk. A Kilenc sárkány most pénteken lesz 18:00-kor a Toldiban, szerintem  az tökéletes időpont. Ha van még hely, oda elmehetünk. Ha szerdáig megvesszük a jegyeket, kedvezményt is kapunk (20% asszem). Még valaki érdeklődő van? Neked megfelel ez az időpont? Meg utána egy-két sör? :)

A péntek jó, tehát a Kilenc Sárkány menni fog...  :)
A sörözés pedig mindig megy, itt sem lesz probléma...  8-)
Személyesen kell megvenni a jegyet vagy lehet foglalni? Hogy megy ez?

A Cthulhu-ra vajon van még jegy?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Március 27. 18:03, Hétfő
Idézetet írta: santito
A péntek jó, tehát a Kilenc Sárkány menni fog...  :)

Oké, megveszem a jegyet akkor 2 főre holnap. Este még felnézek ide, úgyhogy még lehet csatlakozni. :)

Idézetet írta: santito
Személyesen kell megvenni a jegyet vagy lehet foglalni? Hogy megy ez?

Az akció miatt személyesen.

Idézetet írta: santito
A Cthulhu-ra vajon van még jegy?

Nem tudom, hívd fel őket. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 27. 18:22, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: santito
A péntek jó, tehát a Kilenc Sárkány menni fog...  :)

Oké, megveszem a jegyet akkor 2 főre holnap. Este még felnézek ide, úgyhogy még lehet csatlakozni. :)


Csatlakoznék. :) Aztán este 10-től ugyanott lesz a Közeli idegenek is, én mennék arra is.

  • Karma: 29
2006. Március 27. 18:23, Hétfő
Köszi, a Cthulhu-nak meg akkor utánanézek...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Március 27. 21:21, Hétfő
Idézetet írta: YEZy
Csatlakoznék. :)

Oké, akkor 3 jegyet veszek. Aztán gyertek is el, különben jövő héten nem kajálok. :lol:

  • Karma: 29
2006. Március 27. 22:28, Hétfő
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: santito
A péntek jó, tehát a Kilenc Sárkány menni fog...  :)

Oké, megveszem a jegyet akkor 2 főre holnap. Este még felnézek ide, úgyhogy még lehet csatlakozni. :)


Csatlakoznék. :) Aztán este 10-től ugyanott lesz a Közeli idegenek is, én mennék arra is.


Ebben az esetben viszem a Kázmér és Hubákat is...  ;)

Idézet
Oké, akkor 3 jegyet veszek. Aztán gyertek is el, különben jövő héten nem kajálok.

Nyugi, nem venném a lelkemre, ha végelgyengülésben múlnál el a számítógép mellett...  8-)
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Március 28. 20:48, Kedd
Megvettem a Kilenc sárkányra a jegyeket. Kemény 560 forint volt egy. :P Találkozzunk a mozi előtt fél 6 körül. Vagy korábban, ha már YEZynek utána úgysincs sok ideje.

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 28. 21:31, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Megvettem a Kilenc sárkányra a jegyeket. Kemény 560 forint volt egy. :P Találkozzunk a mozi előtt fél 6 körül. Vagy korábban, ha már YEZynek utána úgysincs sok ideje.


Én 16:00-ig dolgozom, utána ráérek... :)

  • Karma: 29
2006. Március 28. 23:29, Kedd
Király, én viszont leghamarabb fél 5-kor tudok szabadulni, akkor csak 5-re érek oda...
viszont egy hátizsák cuccal...  :-D
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Március 28. 23:53, Kedd
Én fél 5 körül indulok oda a Keletitől, úgyhogy 5-re talán én is ott leszek, vagy egy kicsivel később.

 

anything