Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmvetítések, fesztiválok - ázsiai filmek magyar mozikban  (Megtekintve 28372 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 13. 12:49, Hétfő
Ide jöhetnek a szervezett, vagy kevésbé szervezett, forgamazók vagy rajongók által napvilágot látott vetítésekről szóló hírek, illetve új ázsiai filmek magyar mozikba kerülésével kapcsolatos információk.

Ad 1.: Titanic filmfesztivál - program, közös filmnézés stb.

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 20. 22:06, Hétfő
Gondolom nem mondok nagy hírt ezzel, de az Origo filmklubon fent van a Titanic teljes anyaga.

http://origo.hu/filmklub/20060319titanic.html?pIdx=5

  • Karma: 36
2006. Március 20. 23:51, Hétfő
Idézetet írta: YEZy
Gondolom nem mondok nagy hírt ezzel, de az Origo filmklubon fent van a Titanic teljes anyaga.

http://origo.hu/filmklub/20060319titanic.html?pIdx=5


kimazsoláztam:


A tea íze / Cha no aji (Japán, 2004)
Rendező: Ishii Katsuhito

A holtak könyve / Shisha no sho (Japán, 2005)
Rendező: Kawamoto Kihachiro

A bosszú asszonya / Chin-jeol-han Geum-ja-ssi (Dél-Korea, 2005)
Rendező: Park Chan-wook

Közeli idegenek / Unmei janai hito (Japán, 2005)
Rendező: Kenji Uchida

Az íj / Hwal (Dél-Korea, 2005)
Rendező: Kim Ki-duk

Kilenc sárkány / 9 Naga (Indonézia, 2005)
Rendező: Rudi Soedjarwo

Egy kis rizs / Hao duo da mi (Kína, 2005)
Rendező: Li Hongqi

Csillagos délidő / Mahiro no hoshizora (Japán, 2005)
Rendező: Nakagawa Yosuke

Páva / Kong que (Kína, 2005)
Rendező: Gu Changwei

2006. Március 20. 23:56, Hétfő
ebből csak hármat láttam :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 21. 06:54, Kedd
Én meg egyet se, bár egy pár darab megvan belőle... :)

  • Karma: 1
2006. Március 21. 13:58, Kedd

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 21. 17:20, Kedd
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: YEZy
Gondolom nem mondok nagy hírt ezzel, de az Origo filmklubon fent van a Titanic teljes anyaga.

http://origo.hu/filmklub/20060319titanic.html?pIdx=5


kimazsoláztam:



 Kösz!  :beer:

  • Karma: 36
2006. Március 21. 17:43, Kedd
Én mindenképpen elmegyek a Cthulhu hívására (Lovecraft rulez! :cool: ), és érdekel még Az íj meg a Kilenc sárkány.
Egyébként a tavalyihoz képest szerintem kicsit szegényebb a felhozatal, és az is megfigyelhető, hogy az európai, angol és amerikai művészfilmek nagyon hasonló témaválasztásúak. Nekem kicsit sok ez a rengeteg politikai korrektség meg drogos dráma meg összeomlott család film. De persze valószínűleg csak szimplán bunkó vagyok. :smoke:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 24. 16:43, Péntek
Ahogy nézem, minden film hétköznap van, nem tudok felmenni egyre sem, pedig a The Bow-t megnéztem volna :cry:.  Az Akirát vajon meddig játszák? Vajon jön vidékre valamikor?

  • Karma: 32
2006. Március 24. 17:05, Péntek
Idézetet írta: Manu
Ahogy nézem, minden film hétköznap van, nem tudok felmenni egyre sem, pedig a The Bow-t megnéztem volna :cry:.  Az Akirát vajon meddig játszák? Vajon jön vidékre valamikor?


Ha jól rémlik azt olvastam majd április környékén kezdik el vidékre vinni.
ITT van néhány helyszín felsorolva időponttal.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 24. 17:08, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: Manu
Ahogy nézem, minden film hétköznap van, nem tudok felmenni egyre sem, pedig a The Bow-t megnéztem volna :cry:.  Az Akirát vajon meddig játszák? Vajon jön vidékre valamikor?


Ha jól rémlik azt olvastam majd április környékén kezdik el vidékre vinni.
ITT van néhány helyszín felsorolva időponttal.


Május 11? Ez vicc. Ramiz készülj, megyek!   :twisted:

  • Karma: 36
2006. Március 24. 19:44, Péntek
Idézetet írta: Manu
Május 11? Ez vicc. Ramiz készülj, megyek!  :twisted:

Oké, még úgysem láttam én sem. :) Most vagy jövő hétvége? (Nem tudom, pontosan meddig marad itt a film.) (Most vasárnap kora délután van fix elfoglaltságom egyedül meg minden szombat délelőtt, úgy tervezz.)

  • Karma: 36
2006. Március 25. 09:44, Szombat
Idézetet írta: Manu
Ahogy nézem, minden film hétköznap van, nem tudok felmenni egyre sem, pedig a The Bow-t megnéztem volna :cry:.  Az Akirát vajon meddig játszák? Vajon jön vidékre valamikor?


Már mondtam 1szer (és utálom ismételni magam  :mad: ), hogy a The Bow-t felesleges a fesztiválon megnézni, mert áprlis 13.-ától úgyis mozikba kerül. Hogy aztán vidékre eljut-e, az persze más kérdés.

2006. Március 25. 10:28, Szombat
Idézetet írta: agentcooper
Már mondtam 1szer (és utálom ismételni magam  :mad: ), hogy a The Bow-t felesleges a fesztiválon megnézni, mert áprlis 13.-ától úgyis mozikba kerül. Hogy aztán vidékre eljut-e, az persze más kérdés.

a fesztiválon talán nem moziban nézed? :-D

  • Karma: 36
2006. Március 25. 13:16, Szombat
Sőt, a fesztiválon 20%-kal olcsóbbak a jegyek, ha eléggé előre megveszi az ember.

 

anything