Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hazai DVD-megjelenések  (Megtekintve 36924 alkalommal)

2006. Március 12. 17:29, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Ha már anime, engem teljesen meglepett, hogy multkor egy könyvesboltban megtaláltam a Steamboyt, pedig azt is csak a Titanicon játszották tudtommal. Sajna 5.000, Ft volt. Gondolom a Miyazaki is akörül lesz :(

a Gőzfiú-t az egyik Tesco-ban vettem meg, és ott is valahogy 5 rugó közüli áron volt. most a Tokiói Keresztapák-ra hajtok nagyon, de sehol sem kapható. :cry:

2006. Március 15. 09:29, Szerda
az Akira dvd-ről írta az Odeon egy másik fórumon:

"Az extrák mennyisége miatt a két lemezes Akira DVD mindkét lemezén megtalálható lesz a teljes film. Az első lemezen a tervek szerint japán DTS, japán 5.1, amennyiben a japán partnerekkel minden optimálisan alakul 5.1 magyar hang, valamint magyar felirat lesz. Az angol feliratról tárgyalunk, egyenlőre nincsen jogunk rá. A második lemezen pedig 2.0 japán, 2.0 magyar hang valamint magyar, esetlegesen angol felirat lesz."

"4 és fél órányi saját gyártású extrát tervezünk a magyar kiadásra! Ezek mind olyan extrák lesznek, melyek kiegészítik a külföldi megjelenéseken található extrákat, de azokon nem található meg...
Mind külső megjelenésében, mind a lemezek tartalmát illetően valami különlegeset képzelünk el. És ha az Akira továbbra is ilyen nagy siker a moziban, akkor remélhetőleg nem is lesz gond ezek elkészítésével."

2006. Március 16. 11:21, Csütörtök
az Akira dvd ára 6000ft körül lesz.

2006. Március 17. 16:22, Péntek
május 2.-án jön a Final Fantasy VII dvd a Warner-nek köszönhetően.

nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én jobban kedvelem a "normál" anime-t, mint az ehhez hasonló full CGI-s filmeket. nem mondom, hogy nem szép, de mégis... mondjuk, ha jó ára lesz, lehet, hogy megveszem! :)

  • Karma: 36
2006. Március 17. 19:14, Péntek
Idézetet írta: arnold
nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én jobban kedvelem a "normál" anime-t, mint az ehhez hasonló full CGI-s filmeket. nem mondom, hogy nem szép, de mégis... mondjuk, ha jó ára lesz, lehet, hogy megveszem! :)

Senem anime, senem film, szép, de semmi különös, viszont nagyon túlvagánykodott... :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 17. 21:16, Péntek
Én csak a Final Fantasy (I?)-et láttam még jó régen. Azóta készült még 6, vagy egyből ez a VII a következő?

2006. Március 17. 21:29, Péntek
Idézetet írta: YEZy
Én csak a Final Fantasy (I?)-et láttam még jó régen. Azóta készült még 6, vagy egyből ez a VII a következő?

mittudomén! :-D csak a Final Fantasy - The Spirits Within-t láttam, de az sem tetszett igazán.

  • Karma: 36
2006. Március 17. 21:54, Péntek
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: YEZy
Én csak a Final Fantasy (I?)-et láttam még jó régen. Azóta készült még 6, vagy egyből ez a VII a következő?

mittudomén! :-D csak a Final Fantasy - The Spirits Within-t láttam, de az sem tetszett igazán.

Szerintem YEZy is arra gondolt, én sem tudok más filmről e kettőn kívül.

2006. Április 4. 09:26, Kedd

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 4. 12:18, Kedd
Idézetet írta: arnold
AKIRA


Király  :twisted:

2006. Április 6. 16:07, Csütörtök
Jön a Bosszú-trilógia! de majd csak jövőre...

2006. Május 2. 08:03, Kedd
az SPI jóvoltából:

június 29. Újabb rendőrsztori (New Police Story)

  • Karma: 36
2006. Május 3. 21:54, Szerda
jún. 15 - Újabb rendőrsztori

2006. Május 5. 21:20, Péntek

  • Karma: 32
2006. Május 6. 03:45, Szombat
Idézetet írta: arnold
Cowboy Bebop - A sorozat DVD-n!


Hümm, hümm. Ez egy igencsak jó hír.  :-D

 

anything