Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hasznos filmes linkek  (Megtekintve 11979 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2007. Május 31. 02:45, Csütörtök
Ja és itt van ez is:

GOM Player

Freeware médialejátszó. Akárcsak a VLC player, ez is elboldogul külön codec telepítése nélkül a legnépszerűbb tömörítési algoritmusokkal, viszont az említett lejátszóhoz képest barátságosabb felülete van. Nagy előnye, hogy tudja lassítani/gyorsítani (0.2x-től 4x-ig 0.1-es lépésekben) a videó lejátszását, a hangmagasság változtatása nélkül. Ez jól jön, ha viszonylag unalmasabb filmet nézünk, mert 1.3x-es sebességig szinte észre se lehet venni a gyorsítást, simán nézhető marad a film (persze ez filmtől is függ). :-D
Ja és koreai fejlesztés. 8-)

LINK
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 31. 15:33, Csütörtök
Ez hasznos lehet ajánlók írásakor (poszter és trailergyűjtemény): LINK



Végre megjött innen a confirm mail (tegnap reggeltem)! Jó lesz! Köszi!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Június 2. 16:11, Szombat
Ja és itt van ez is:

GOM Player

Freeware médialejátszó. Akárcsak a VLC player, ez is elboldogul külön codec telepítése nélkül a legnépszerűbb tömörítési algoritmusokkal, viszont az említett lejátszóhoz képest barátságosabb felülete van. Nagy előnye, hogy tudja lassítani/gyorsítani (0.2x-től 4x-ig 0.1-es lépésekben) a videó lejátszását, a hangmagasság változtatása nélkül. Ez jól jön, ha viszonylag unalmasabb filmet nézünk, mert 1.3x-es sebességig szinte észre se lehet venni a gyorsítást, simán nézhető marad a film (persze ez filmtől is függ). :-D
Ja és koreai fejlesztés. 8-)

LINK

Szépen elindítja a befejezetlen letöltéseket is, de a DVD lejátszásba belesült. Szépnek viszont tényleg szép.

  • Karma: 36
2007. Június 2. 18:26, Szombat
Ja és itt van ez is:

GOM Player

Freeware médialejátszó. Akárcsak a VLC player, ez is elboldogul külön codec telepítése nélkül a legnépszerűbb tömörítési algoritmusokkal, viszont az említett lejátszóhoz képest barátságosabb felülete van. Nagy előnye, hogy tudja lassítani/gyorsítani (0.2x-től 4x-ig 0.1-es lépésekben) a videó lejátszását, a hangmagasság változtatása nélkül. Ez jól jön, ha viszonylag unalmasabb filmet nézünk, mert 1.3x-es sebességig szinte észre se lehet venni a gyorsítást, simán nézhető marad a film (persze ez filmtől is függ). :-D
Ja és koreai fejlesztés. 8-)

LINK
Hehehe... :D

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 2. 19:58, Szombat
Ja és itt van ez is:

GOM Player

Freeware médialejátszó. Akárcsak a VLC player, ez is elboldogul külön codec telepítése nélkül a legnépszerűbb tömörítési algoritmusokkal, viszont az említett lejátszóhoz képest barátságosabb felülete van. Nagy előnye, hogy tudja lassítani/gyorsítani (0.2x-től 4x-ig 0.1-es lépésekben) a videó lejátszását, a hangmagasság változtatása nélkül. Ez jól jön, ha viszonylag unalmasabb filmet nézünk, mert 1.3x-es sebességig szinte észre se lehet venni a gyorsítást, simán nézhető marad a film (persze ez filmtől is függ). :-D
Ja és koreai fejlesztés. 8-)

LINK
Hehehe... :D

? :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2007. Június 2. 20:04, Szombat
? :)
Semmi, csak aranyos volt ez a fenti megjegyzés. Gyorsítsunk az unalmas művészfilmeken, a lényeg úgyis átjön! :-D Elsőre ijesztően hangzik, de lehet, hogy ki fogom próbálni... :)

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 2. 20:05, Szombat
? :)
Semmi, csak aranyos volt ez a fenti megjegyzés. Gyorsítsunk az unalmas művészfilmeken, a lényeg úgyis átjön! :-D Elsőre ijesztően hangzik, de lehet, hogy ki fogom próbálni... :)

Valóban ez volt a cél, és tényleg átjött a lényeg. :-D
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Június 3. 08:40, Vasárnap
? :)
Semmi, csak aranyos volt ez a fenti megjegyzés. Gyorsítsunk az unalmas művészfilmeken, a lényeg úgyis átjön! :-D Elsőre ijesztően hangzik, de lehet, hogy ki fogom próbálni... :)

Én is csóváltam a fejem, de aztán rájöttem, hogy a xar filmekről is írni kell, ergo azokat is végig kell nézni, és ha történetesen pl. egy rossz indiai filmről van szó, én még egy 0,6x-os gyorsítást is el tudok képzelni :)

  • Karma: 36
2007. Június 4. 23:49, Hétfő
? :)
Semmi, csak aranyos volt ez a fenti megjegyzés. Gyorsítsunk az unalmas művészfilmeken, a lényeg úgyis átjön! :-D Elsőre ijesztően hangzik, de lehet, hogy ki fogom próbálni... :)

Én is csóváltam a fejem, de aztán rájöttem, hogy a xar filmekről is írni kell, ergo azokat is végig kell nézni, és ha történetesen pl. egy rossz indiai filmről van szó, én még egy 0,6x-os gyorsítást is el tudok képzelni :)
A 0.6x-os gyorsítás az lassít!
Vagy ne kockuljak? :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Június 5. 20:18, Kedd
? :)
Semmi, csak aranyos volt ez a fenti megjegyzés. Gyorsítsunk az unalmas művészfilmeken, a lényeg úgyis átjön! :-D Elsőre ijesztően hangzik, de lehet, hogy ki fogom próbálni... :)

Én is csóváltam a fejem, de aztán rájöttem, hogy a xar filmekről is írni kell, ergo azokat is végig kell nézni, és ha történetesen pl. egy rossz indiai filmről van szó, én még egy 0,6x-os gyorsítást is el tudok képzelni :)
A 0.6x-os gyorsítás az lassít!
Vagy ne kockuljak? :D

Persze, Manchester meg Angliában van, mi? :lol:

Egyébként kloofy, hogy kijavítottál! :)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 5. 20:20, Kedd írta Manu »

  • Karma: 36
2007. Június 5. 20:55, Kedd
Persze, Manchester meg Angliában van, mi? :lol:
Nem, Amerikában! :-D

  • Karma: 41
2007. Szeptember 2. 11:36, Vasárnap
http://tracker.zaerc.com/ asian cinema month

  • No avatar
  • Karma: 0
2016. Június 2. 16:40, Csütörtök
Tud valaki olyan torrentoldalt ajánlani, ahonnan HD vagy jobb minőségben lehet ázsiai filmeket letölteni? Lehetőleg olyanokat, amikhez lehet passzoló magyar feliratot találni.
Sajnos a magyar oldalak nem bővelkednek ilyesmivel.

Köszönöm! :istenvagy

  • Karma: 30
2016. Június 10. 07:45, Péntek
Tud valaki olyan torrentoldalt ajánlani, ahonnan HD vagy jobb minőségben lehet ázsiai filmeket letölteni? Lehetőleg olyanokat, amikhez lehet passzoló magyar feliratot találni.
Sajnos a magyar oldalak nem bővelkednek ilyesmivel.

Köszönöm! :istenvagy

Például: Avistaz / Asian DVD Club Már ha valaki meghív az adott oldalra, ha jól tudom. Nem regeltem egyikre sem.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 10. 07:49, Péntek írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 0
2016. Október 23. 12:04, Vasárnap
Ha tudod, hogy mit keresel, akkor a RuTrackerrel is meg lehet próbálkozni, ami nem meghívós, viszont óvatosságot igényel, mert amit letöltesz, lehet, hogy orosz alámondásos lesz. Mondjuk a jobb minőségű anyagoknál lehet váltani a hangsávokat.

 

anything