Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hasznos filmes linkek  (Megtekintve 11983 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2006. November 20. 00:45, Hétfő
Van a kloofy-n kívül más jó (ázsiás) feliratoldal? Leszedtem egy filmet (The Chinese Botanist's Daughters) és csak utána jöttem rá, hogy nincs hozzá angol felirat...   :(

Kloofy-n is van, csak a subtitle menüben az upload subtitles pontra kattints. Ezeket még nem vették fel az adatbázisukba, mert nem ellenőrizték le, de általában nem szokott gond lenni velük.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2006. November 20. 06:39, Hétfő
Van a kloofy-n kívül más jó (ázsiás) feliratoldal? Leszedtem egy filmet (The Chinese Botanist's Daughters) és csak utána jöttem rá, hogy nincs hozzá angol felirat...   :(

Van hozzá a kloofyn. Én onnan szedtem. :)

  • Karma: 36
2006. November 20. 10:25, Hétfő
Van a kloofy-n kívül más jó (ázsiás) feliratoldal? Leszedtem egy filmet (The Chinese Botanist's Daughters) és csak utána jöttem rá, hogy nincs hozzá angol felirat...   :(

Van hozzá a kloofyn. Én onnan szedtem. :)

Megvan, kösz!

  • *
  • Karma: 80
2006. November 21. 19:43, Kedd
Egy program, amivel streaming videókat lehet lementeni (pl. hancinema.net-ről): LINK.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2006. November 21. 23:03, Kedd
én a hidownload-ot favorizálom

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 22. 10:24, Szerda
Nagyszerű!
Tele lesz az oldal trailerekkel!!!  :angel:

  • *
  • Karma: 80
2006. November 22. 15:22, Szerda
Nagyszerű!
Tele lesz az oldal trailerekkel!!!  :angel:

Azért csak óvatosan, van olyan trailer, aminek köze nincs a filmhez (vagy legalábbis teljesen másra számít miatta az ember), meg olyan is, ami erősen spoileres. ;)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 22. 15:29, Szerda
Nagyszerű!
Tele lesz az oldal trailerekkel!!!  :angel:

Azért csak óvatosan, van olyan trailer, aminek köze nincs a filmhez (vagy legalábbis teljesen másra számít miatta az ember), meg olyan is, ami erősen spoileres. ;)

Okok, csak a hirtelen lelkesedés ügye  :smoke:

  • *
  • Karma: 80
2006. November 22. 16:58, Szerda
Nagyszerű!
Tele lesz az oldal trailerekkel!!!  :angel:

Azért csak óvatosan, van olyan trailer, aminek köze nincs a filmhez (vagy legalábbis teljesen másra számít miatta az ember), meg olyan is, ami erősen spoileres. ;)

Okok, csak a hirtelen lelkesedés ügye  :smoke:

Az nem is baj. :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 80
2007. Január 22. 06:01, Hétfő
dmTorrent2Part

LINK (letöltéshez katt a "!Descargar este archivo ahora!")

Gondolom más is volt már úgy, hogy a torrenten szépen csordogáló letöltés hirtelen megállt, úgy hogy eltűnt a seed is. Ilyenkor lehet hasznos ez a program: a torrent kliensek által letöltött fájlokat lehet átkonvertálni emule kompatibilissé (és befejezni ott a letöltést). Ehhez kell a torrent fájl és az ed2k link (azaz természetesen az emule hálózaton is elérhető kell hogy legyen a letöltenivaló). Az imént próbáltam ki élesben, úgy tűnik sikerült, mert visszatéve qtorrentbe végrehajtottam egy checket és elfogadta seednek. Az "Idioma" szöveg után található cellában lehet átállítani a nyelvet.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 19. 17:42, Hétfő
A TLF helyett, ami immár a múlté, talátam egy másik kínai filmes trackert. Remélem hasznát veszi valaki

http://cnc.bt.bestmovie.cn/index.php

  • *
  • Karma: 82
2007. Március 19. 21:55, Hétfő
A TLF helyett, ami immár a múlté, talátam egy másik kínai filmes trackert. Remélem hasznát veszi valaki

http://cnc.bt.bestmovie.cn/index.php

Szuper! Főleg akkor lesz az, ha találok rajta zenei DVD-ket/DVDRipeket is, mert azokhoz nem nagyon jutok hozzá, mióta a TLF lehalt...

  • Karma: 36
2007. Március 21. 13:58, Szerda
Szóljatok, ha Sabut vagy Kiyoshi Kurosawa-t vagy Sogo Ishii filmet találtok. :)

Más: kloofy engem sem enged be (úgy rémlik, mással is csinálta). Valaki meg tudja nekem nézni, hogy a Tachiguishi Retsuden-hez van-e fent felirat? Nekem csak fordítórobotos van és valami korrektebbel szeretném megnézni őszintén szólva. :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 21. 18:44, Szerda
Szóljatok, ha Sabut vagy Kiyoshi Kurosawa-t vagy Sogo Ishii filmet találtok. :)

Más: kloofy engem sem enged be (úgy rémlik, mással is csinálta). Valaki meg tudja nekem nézni, hogy a Tachiguishi Retsuden-hez van-e fent felirat? Nekem csak fordítórobotos van és valami korrektebbel szeretném megnézni őszintén szólva. :-D


0 hits :(

  • *
  • Karma: 80
2007. Május 30. 21:16, Szerda
Ez hasznos lehet ajánlók írásakor (poszter és trailergyűjtemény): LINK

Ez pedig bármikor: LINK :-D
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))