Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hasznos filmes linkek  (Megtekintve 11974 alkalommal)

  • Karma: 41
2006. Szeptember 6. 12:10, Szerda
Krrish ost 2 disc special (a fentiek egyben, működős torr)
http://bwtorrents.com/showthread.php?t=62990

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 21. 01:02, Csütörtök
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. Október 5. 00:25, Csütörtök
Egy kereső, ami jobb, mint a TorrentHarvester:

http://www.torrent-finder.com/

  • Karma: 41
2006. Október 5. 08:25, Csütörtök
miért jobb? privátokban is keres?

  • Karma: 36
2006. Október 5. 13:09, Csütörtök
miért jobb? privátokban is keres?

Nem kell installálni, könnyebb bejelölni, hogy hol keressen ill. 150 helyen keres a TH 80-jával szemben.

  • Karma: 36
2006. Október 5. 22:59, Csütörtök
Viszont sokkal lassabb végigböngészni az eredményeket... (vagy csak én nem tudom kezelni... :angel: )

  • Karma: 36
2006. November 5. 12:01, Vasárnap
Ez a Torrent Finder tényleg nem tökéletes. Nem tud valaki olyan keresőt, mint a Harvester? Az teljesen jó lenne, csak a .net-es keretrendszert nem akarom installálni.

Más: a firefoxban meg lehet oldani valahogy, hogy kitöröljem az 1 adott oldalhoz tartozó cookie-kat? Az összeset ki tudom törölni, de akkor meg újra be kell írnom az összes jelszót és user-nevet....  :(

  • Karma: 36
2006. November 5. 12:05, Vasárnap
Más: a firefoxban meg lehet oldani valahogy, hogy kitöröljem az 1 adott oldalhoz tartozó cookie-kat? Az összeset ki tudom törölni, de akkor meg újra be kell írnom az összes jelszót és user-nevet....  :(
Kézzel esetleg? Cookies könyvtárban vannak a cookie-k, nem? Már nem tudom biztosan.

  • *
  • Karma: 80
2006. November 5. 12:13, Vasárnap
Ez a Torrent Finder tényleg nem tökéletes. Nem tud valaki olyan keresőt, mint a Harvester? Az teljesen jó lenne, csak a .net-es keretrendszert nem akarom installálni.

Más: a firefoxban meg lehet oldani valahogy, hogy kitöröljem az 1 adott oldalhoz tartozó cookie-kat? Az összeset ki tudom törölni, de akkor meg újra be kell írnom az összes jelszót és user-nevet....  :(

Meg há'! :-D
Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Sütik megtekintése (FF v2.0, magyar)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 80
2006. November 16. 15:18, Csütörtök
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))


  • Karma: 29
2006. November 17. 11:53, Péntek
Nem tudom ismeritek-e a www.isohunt.com-ot...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. November 17. 12:03, Péntek
Szerintem igen... :) Meg a Torrent Harvester nevű progi ezen az oldalon is keres - és még nyolcvan másikon. Szóval megéri használni. :)

  • Karma: 12
2006. November 17. 12:29, Péntek
A hirtek torrent kereső is hasonlóan keres még egy csomó oldalon, bár a találatok között nem sok eltérés szokott lenni.
http://torrent.hirtek.hu/

  • Karma: 36
2006. November 20. 00:17, Hétfő
Van a kloofy-n kívül más jó (ázsiás) feliratoldal? Leszedtem egy filmet (The Chinese Botanist's Daughters) és csak utána jöttem rá, hogy nincs hozzá angol felirat...   :(

 

anything