Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Kína  (Megtekintve 20567 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 26. 13:39, Csütörtök
Látta valaki a Frei műsort Kínáról? Csak azért kérdezem, mert én nem, és kiváncsi lennék, milyen volt.

  • Karma: 36
2006. Január 26. 22:33, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Látta valaki a Frei műsort Kínáról? Csak azért kérdezem, mert én nem, és kíváncsi lennék, milyen volt.

Engem semmi nem érdekel, ami attól az embertől származik. Még a Vágvölgyinél is jobban utálom. :)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 27. 07:13, Péntek
Idézetet írta: Manu
Látta valaki a Frei műsort Kínáról? Csak azért kérdezem, mert én nem, és kiváncsi lennék, milyen volt.


Én láttam,annyira nem volt rossz,és tényleg Kínában készült.Nem szoktam nézni a műsorait,ezt is csak véletlenül néztem meg.El lett mondva,hogy sok dolgot elrontottak a magyarok rendszerváltáskor,és Kínához viszonyítva ez tényleg így is van.

  • Karma: 36
2006. Június 26. 20:33, Hétfő

  • Karma: 41
2006. Június 27. 00:03, Kedd

  • Karma: 36
2006. Június 27. 00:20, Kedd
Szerintem is tragikomikus.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 27. 20:46, Kedd
Tragikomédia:

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=45478

Csinálhatnának egy jó kis kínai remaket az Éretlenek c filmből :)

  • Karma: 36
2006. Június 27. 20:52, Kedd
Tragikomédia:

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=45478

Csinálhatnának egy jó kis kínai remaket az Éretlenek c filmből :)
hát igen mindenki már a technikát részesíti előnyben pedig még mindig a jó öreg A4-es lap a nyerő :D :D

Egyébként szerintem nem tragikomikus inkább elgondolkodtató!
mit is tud az aki csalással jut be vagy szerezi meg a diplomát
elismerem én is puskáztam néha de voltak olyan tárgyak amikor csak azért se pl szigorlat!!
államvizsga s hasonló nagy megmérettetés azt tudja az ember s ne csaljon szerintem

  • Karma: 32
2006. Június 27. 20:56, Kedd
Tragikomédia:

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=45478

Csinálhatnának egy jó kis kínai remaket az Éretlenek c filmből :)
hát igen mindenki már a technikát részesíti előnyben pedig még mindig a jó öreg A4-es lap a nyerő :D :D

Egyébként szerintem nem tragikomikus inkább elgondolkodtató!
mit is tud az aki csalással jut be vagy szerezi meg a diplomát
elismerem én is puskáztam néha de voltak olyan tárgyak amikor csak azért se pl szigorlat!!
államvizsga s hasonló nagy megmérettetés azt tudja az ember s ne csaljon szerintem

Mostanában ami a felvételik körül megy (és azért nem csak Kínában, hanem nálunk is) nem csodálkozom azon, hogy az emberek meghülyülnek és mindenfélékkel bepróbálkoznak.  :roll:

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 27. 20:57, Kedd
De ezek a technikai kütyük meg amiatt "sültek be", romlottak el, estébé, mert olyan emberek tervezték őket, akik ugyanígy próbáltak csalni a diplománál... :) Lehet, ezért olyan rossz a kínai termékek híre? :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 27. 21:02, Kedd
Egyébként szerintem nem tragikomikus inkább elgondolkodtató!
mit is tud az aki csalással jut be vagy szerezi meg a diplomát
elismerem én is puskáztam néha de voltak olyan tárgyak amikor csak azért se pl szigorlat!!
államvizsga s hasonló nagy megmérettetés azt tudja az ember s ne csaljon szerintem

Nem mindegy, hogyan küzdesz le egy feladatot? Ha teszemazt te egy molekuláris biológus akarsz lenni, akkor tanulj, mint a gép, és vedd komolyan a vizsgát. Ellenben, ha csak egy hivatalnok, mondjuk a környezettvédelemnél, akkor jobban jársz, ha a találékonyságodat fejleszted, nem pedig a tudásod... Arra ott lesznek a molekuláris biológusok :)

Idézetet írta: YEZy
De ezek a technikai kütyük meg amiatt "sültek be", romlottak el, estébé, mert olyan emberek tervezték őket, akik ugyanígy próbáltak csalni a diplománál... Smile Lehet, ezért olyan rossz a kínai termékek híre?

 :D

  • Karma: 36
2006. Június 28. 11:20, Szerda
Egyébként szerintem nem tragikomikus inkább elgondolkodtató!
mit is tud az aki csalással jut be vagy szerezi meg a diplomát
elismerem én is puskáztam néha de voltak olyan tárgyak amikor csak azért se pl szigorlat!!
államvizsga s hasonló nagy megmérettetés azt tudja az ember s ne csaljon szerintem

Nem mindegy, hogyan küzdesz le egy feladatot? Ha teszemazt te egy molekuláris biológus akarsz lenni, akkor tanulj, mint a gép, és vedd komolyan a vizsgát. Ellenben, ha csak egy hivatalnok, mondjuk a környezettvédelemnél, akkor jobban jársz, ha a találékonyságodat fejleszted, nem pedig a tudásod... Arra ott lesznek a molekuláris biológusok :)


igen egy hivatalnoknak mindegy hogy hogy szerzi meg mert ugyis mikor be ül a kis irodájába és aktákat pakol ahhoz nem kell diploma :D
de azért egy mérnők még se legyen hülye !
lásd yezy-t amit irt lehet igaza van :D

  • Karma: 36
2006. Június 30. 11:12, Péntek

A holland kiesés miatt lett öngyilkos egy kínai szurkoló
   
2006. június 29., csütörtök, 14:58

Újabb áldozata van Kínában a németországi labdarúgó-világbajnokságnak: ezúttal egy férfi lett öngyilkos kedvenc csapata, a holland válogatott vasárnapi veresége miatti nekikeseredettségében.
   

A Shanghai Daily pénteki beszámolója szerint az Oranje megszállott kínai híve egy hotel hetedik emeletéről vetette ki magát azt követően, hogy kedvencei 1-0-ra kikaptak a portugáloktól, így nem jutottak be a legjobb nyolc közé.

A hétfői esetről beszámolva a lap megemlíti, hogy a rendőrség búcsúlevelet talált a 30 éves öngyilkos zsebében. Ebben a férfi azt írta, hogy túlságosan is nagyot csalódott csapatában, s inkább a halált választja. Az áldozat utolsó kívánsága az volt, hogy szerveit transzplantációs műtéteknél használják fel.

Az EFE spanyol hírügynökség az újabb eset kapcsán hangsúlyozza: a futballszenvedély szélsőséges megnyilvánulásai annak ellenére sem lanyhultak Kínában, hogy a nemzeti válogatott a sikertelen selejtezősorozat nyomán nem jutott ki a németországi vb-re.

(MTI)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 30. 11:26, Péntek

 Az áldozat utolsó kívánsága az volt, hogy szerveit transzplantációs műtéteknél használják fel.



Ha maradt ép szerve ekkora zuhanás után.
Nem tudom hogyan lehet ilyen szinten fanatizálni valamit, főleg azt, miben tevőlegesen nem vesz részt. Mert ha mondjuk már vagy 10 éve játszana abban a csapatban, akkor még valamilyen szinten megérteném. De így nagyon gáz.

  • Karma: 36
2006. Július 16. 21:43, Vasárnap
http://www.linese.com/model/english/pub/index.jsp

Kínai önpromóciós oldal, célja a kínai kultúra terjesztése illetve a nyelv megtanítása. Még nem volt időm belemélyedni, de ha tényleg érnek valamit ezek a nyelvleckék, akkor ez egy jó ötlet.


 

anything