Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Beköszönés  (Megtekintve 1534 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Július 2. 14:47, Hétfő
Üdvözlök mindenkit, új tag vagyok. Örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. :)

  • *
  • Karma: 80
2012. Július 2. 16:36, Hétfő
Szia!

Üdv nálunk! :angel:
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Augusztus 20. 19:04, Hétfő
Hello mindenkinek. Szintén új vagyok, de az oldalt magát már évek óta olvasom :) :samurai:

  • *
  • Karma: 82
2012. Október 14. 13:32, Vasárnap
Tiszteletem az uraknak! Pofátlan önreklám következik, de a továbbiakban így képzelem el a filmnaplóm vezetését, hátha többeknek lesz hasznos, mint ahogy most van, eldugva és láthatatlanul a geekz-en. Jó fapados, 0 design, de úgyis a tartalom a lényeg.

http://asianmovies.blog.hu/

  • Karma: 30
2012. Október 14. 15:12, Vasárnap
Tiszteletem az uraknak! Pofátlan önreklám következik, de a továbbiakban így képzelem el a filmnaplóm vezetését, hátha többeknek lesz hasznos, mint ahogy most van, eldugva és láthatatlanul a geekz-en. Jó fapados, 0 design, de úgyis a tartalom a lényeg.

http://asianmovies.blog.hu/
Üdv!
Ha azt hiszed, hogy itt forgalmasabb helyen van, akkor csupán az derül ki számomra, hogy régen jártál erre. Mondjuk, azt sem világos számomra, hogy ha mindezt itt is megtehetnéd "főállásban", miért ezt a módját választod. Vagy hogy miért kéne nekünk konkurenciát támasztanunk magunknak.  :shock:
De a régi szép napok kedvéért legyen.
Esetleg, mint olvashatod a főoldalon, írhatsz egy jó ismertetőt dvd-ért cserébe..... :-D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 14. 17:22, Vasárnap írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2012. Október 14. 18:00, Vasárnap
Tiszteletem az uraknak! Pofátlan önreklám következik, de a továbbiakban így képzelem el a filmnaplóm vezetését, hátha többeknek lesz hasznos, mint ahogy most van, eldugva és láthatatlanul a geekz-en. Jó fapados, 0 design, de úgyis a tartalom a lényeg.

http://asianmovies.blog.hu/
Üdv!
Ha azt hiszed, hogy itt forgalmasabb helyen van, akkor csupán az derül ki számomra, hogy régen jártál erre. Mondjuk, azt sem világos számomra, hogy ha mindezt itt is megtehetnéd "főállásban", miért ezt a módját választod. Vagy hogy miért kéne nekünk konkurenciát támasztanunk magunknak.  :shock:
De a régi szép napok kedvéért legyen.
Esetleg, mint olvashatod a főoldalon, írhatsz egy jó ismertetőt dvd-ért cserébe..... :-D

A felvetés jogos, igazából nem azért tettem ide a linket, mert nagy forgalomnövelést remélek tőle, azt (talán) a blog.hu keretein belül lehet elérni. Hogy miért nem itt teszem, annak annyi a magyarázata, hogy itt anno "túl magasra" tettük a mércét és minden filmhez terjedelmes írásokat mellékeltünk. Erre nekem mostanság sem időm, sem kedvem, sem késztetésem, úgyhogy marad a korábbiakhoz képest kicsit feltuningolt filmnaplós megoldás. A blog.hu-s megoldás sem tökéletes (legalábbis még nem jöttem rá a tökéletes változatra), de a semminél jobb. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mennyire lesz működőképes a dolog. :)
Ismertetőt inkább az új generáció küldjön, remélem, küldenek is! :)

  • Karma: 30
2012. Október 14. 19:35, Vasárnap
Jó, de akkor te meg küldjél   :arrow:  új generációt, mert a jó ég tudja merre flangálnak. :?:

Ha meg blog "csodamegoldását" megtaláltad, ne legyél rest itt megosztani velünk. :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 14. 19:37, Vasárnap írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2013. Március 1. 13:09, Péntek
Én is köszönöm, h itt lehetek, remélem azért találok majd köztetek aktív tagokat akikkel lehet majd kommunikálni :)