Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: The Raid Redemption  (Megtekintve 1241 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Április 10. 18:48, Kedd
Megvan az év akciófilmje!
Ezzel reklámozták világszerte ezt a filmet.
Érdeklődni szeretnék hogy ezt a filmet (The Raid Redemption) bemutatják-e Magyarországon.Én tegnap néztem meg sajnos eredeti nyelven Thaiul de nagyon brutálisan jó volt így is, véres, kegyetlen, látványos, izgalmas,ütős.Nem véletlenül Hollywood már le is csapott rá. Aki tud róla valamit írjon!!
Köszi! 

  • *
  • Karma: 80
2012. Április 12. 18:05, Csütörtök
Itt nem szerepel Magyarország, de persze ez nem feltétlenül jelent valamit. Bár szerintem nem fogják bemutatni a tapasztalatokból kiindulva.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Április 12. 21:31, Csütörtök
Hát igen tipikus magyar mentalitás. Csak a nagy költségvetésű filmek a jó filmek? Szerintük. Ez a film rohadt kevés pénzből készült, de az eredmény az zseniális. Gratulálok Gareth Evans!!
Köszönöm a válaszodat.

 

anything