Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Magyar feliratok  (Megtekintve 62915 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Október 5. 06:42, Péntek
Szia, azóta biztosan rájöttél már, hogy valami ismeretlen okból kifolyólag a feliratokat este 6 után nemigen lehet letölteni. Próbálkozz reggel 6 és este 6 közötti időben.

  • Karma: 0
2012. Október 9. 08:16, Kedd
szia!
Köszönöm a választ, igen, már pár napja letöltöttem, bár az órát nem is figyeltem;)
Csak nem írtam már ide be, mert SAJNOS elég halottnak tűnik az oldal:(

  • Karma: 30
2012. Október 10. 18:48, Szerda
szia!
Köszönöm a választ, igen, már pár napja letöltöttem, bár az órát nem is figyeltem;)
Csak nem írtam már ide be, mert SAJNOS elég halottnak tűnik az oldal:(

Egy szájt akkor haldoklik, ha a tagjai passzívak. Két-három ember tevékenysége nem fogja életben tartani.  :(  Itt viszont ez a helyzet.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 0
2012. Október 11. 09:33, Csütörtök
Szia!
OK, rosszul fogalmaztam, nem az oldal, hanem a fórumon belüli élet. Köszönöm a feliratot egyébként!

  • Karma: 30
2012. Október 11. 17:49, Csütörtök
Szia!
OK, rosszul fogalmaztam, nem az oldal, hanem a fórumon belüli élet. Köszönöm a feliratot egyébként!
Üdv!
Sajnos, nem tudlak megcáfolni, tényleg pangunk. Ha mások is vennék a bátorságot és témát nyitnának, vagy a régiekben mondanának valami, egyáltalán, megszólalnának, akkor talán újra elindulna nálunk valami értelmes csevely.
Felirat: Melyiket? Persze, annyiból mindegy, hogy bármelyiket szívesen.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 0
2012. Október 11. 18:36, Csütörtök
Detective K, pár hsz-szel feljebb:)

Régen sűrűbben jártam én is, de most megint jobban ráérek majd:)
Újabb filmekkel nagyon le vagyok maradva, azokat IS szeretném megismerni, ha jól látom egyelőre nincs az oldal tele velük;)

  • Karma: 30
2012. Október 11. 19:30, Csütörtök
A sok régi japán mozi mellett van néhány újdonságom "lespájzolva", de megnézésre nem igazán futotta, hát még írni róluk...
De ami késik....az késik. (Pedig nem vagyok vasutas.) :-D
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. November 13. 13:52, Kedd
Üdv !

Bocs ha rossz helyre írok, tök új vagyok itt.
Szóval a Too beautiful to lie című filmhez kerestem magyar
feliratot amit meg is találtam itt de nem tudom letölteni,
mert egy 0.html üres oldalra dob
( Kicsit visszaolvastam itt az oldalon, és próbáltam 6 előtt,
és 6 után, és 6 között is, többféle böngészővel )
Valaki tudna segíteni hogy mit rontottam el ?
Vagy ha valakinek megvan akkor jöhet a mayt200KUKACgmail.com -ra.
S persze előre is köszi a segítséget ! :)
m.

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. December 20. 21:57, Csütörtök
Nem tudom kinek kell megköszönni, de időközben megjavult itt a letöltés,
így sikerült megszereznem innen a feliratot! Köszönöm !

m.

  • No avatar
  • Karma: 0
2013. Január 5. 21:46, Szombat
Ahogy elnézem: elsőre elég nehéznek tűnik az oldalon a feliratokra való ráakadás, a feliratok egy sok oldalas listában vannak, míg a kereső, csak az ismertetőt dobja ki, ha van felirat a filmhez azt nem, szerintem nagyon sokan emiatt nem tudják használni az oldalt (az egyszeri beeső látogatókra gondolok, nekem az a módszer vált be, hogy googlen keresek rá a film címére + felirat n_n )

  • No avatar
  • Karma: 0
2013. Január 17. 19:48, Csütörtök
Sziasztok!
Irigylem az elöttem szólókat, nekem több nap óta egyáltalán nem sikerül semmilyen feliratot letöltenem <:)
Határozottan emlékszem, hogy az Ázsiafilm feliratai között régebben megvoltak az alábbi feliratok:
Musashi Miyamoto: Zen and Sword, illetve a Musashi Miyamoto: Duel at Devil's Mask Pass, valamint a
Musashi Miyamoto:Birth of the Two-Sword Style.
Kérlek benneteket, ha valakinek véletlen meg vannak a keresett feliratok értesítsen! Előre is köszönöm!

  • Karma: 30
2013. Január 17. 21:29, Csütörtök
Sziasztok!
Irigylem az elöttem szólókat, nekem több nap óta egyáltalán nem sikerül semmilyen feliratot letöltenem <:)
Határozottan emlékszem, hogy az Ázsiafilm feliratai között régebben megvoltak az alábbi feliratok:
Musashi Miyamoto: Zen and Sword, illetve a Musashi Miyamoto: Duel at Devil's Mask Pass, valamint a
Musashi Miyamoto:Birth of the Two-Sword Style.
Kérlek benneteket, ha valakinek véletlen meg vannak a keresett feliratok értesítsen! Előre is köszönöm!

Sajnos a letöltés mizéria úgy tűnik tovább tart.... :(
Viszont az említett feliratok sosem voltak itt fent. Meg máshol sem. Elhiheted, ezt elég megbízható forrásból tudom....:)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 17. 21:33, Csütörtök írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2013. Február 7. 21:50, Csütörtök
esetleg nem lehetne egy zipbe becsomagolva felrakni valahova az összes feliratot és letölthetővé tenni? mielőtt végleg elszáll valami a fenébe? van egy rakat, ami csak itt van fent.

  • *
  • Karma: 82
2013. Március 24. 21:35, Vasárnap
Beküldtem a Space Brothers feliratot, admin jóváhagyás még kell hozzá.  :samurai:

  • No avatar
  • Karma: 0
2014. Augusztus 7. 19:07, Csütörtök
Feltöltöttem a The Betrayal (Dai Satsujin Orochi 1966) magyar feliratát, szintén jóváhagyás kell.