Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Keresek egy filmet!  (Megtekintve 11110 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Március 14. 22:07, Szerda
Kedves Oldfan, ezer éves szenvedés után végre!! Köszönöm!  :istenvagy

  • Karma: 30
2012. Március 15. 08:40, Csütörtök
Kedves Oldfan, ezer éves szenvedés után végre!! Köszönöm!  :istenvagy

Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem. Nézd meg a Reincarnation of Golden Lotus mozit is, ha teheted. Az eleje erősen hasonló téma.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Március 19. 21:25, Hétfő
Sziasztok!

Légyszi segítsetek ha tudtok, keresek már régóta 2 filmet. Az egyik szerintem a feudális japán korszakában játszódik vagy még az előtt, csak a vége rémlik. Egy barlangban van egy csapat harcos,a "jók" és a "főhős" egy kardot akar elhozni, amelynek pengéjéből több tüske is áll ki, mint a Tenchu című PS játékban. Viszont valakivel harcol aki valami szörny féleség, kb, mint a Mortal Kombatban a Goro. Tudom kicsit röhejesen hangzik, de sajnos csak ennyi maradt meg.

A másik film, egy akció film, ami egy városban indul és ha jól emlékszem akkora második rész. Talán az Angyal szó is benne van a címében. A végén valami kis tóban, talán dzsungelben harcos egymással két f*szi. Az elején ugyan ez a kettő, a bandáikkal találkoznak a városban, és egymásnak esnek, de a csata végén kezet fognak, mert elvileg régi barátok, de aztán később rosszra fordulnak a dolgok.

Segítségeteket előre is köszönöm.

  • Karma: 30
2012. Április 1. 16:41, Vasárnap
@ Durden: Ez semmiképp nem történelmi film, a japánok nem használtak a leírtakkal megegyező kardokat. Csak valami fantasy lehet.
Talán segít ez a trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=m-U1RrDOIDM

A második ennyi adattal kideríthetetlen. Több és pontosabb részlet kell a filmből.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Április 18. 09:42, Szerda
Sziasztok!
Keresek egy filmet.Valamelyik magyar kereskedelmi csatorna adta le.Mini sorozat volt,mindössze 2-3 résszel azthiszem.


A távol keleten játszódik,pontosan megmondani,hogy kínai vagy mi egyéb származásúak voltak,arra már nem emlékszem...na szóval,van egy királyság,egy ikerpár... az egyik fiú,a másik lány...a fiú vezeti a királyságot, de meghal valamiben,így mivel,hogy ne menjen gallyra a királyság, a lánynak kell átvennie a helyét, elhihetik a néppel,hogy az ikertestvérpár lány tagja halt meg,pedig igazából nem...csak mivel ott egy nő nyilván nem vehette át az irányítást a birodalom felett, így férfinek kellett beöltöznie, és le kellett mondania addigi élt életéről...nagy körvonalakban ennyi, persze volt itt dráma, szerelem, minden, megköszönném,ha valaki megtudná mondani a címét:)

 


  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Május 3. 20:33, Csütörtök
Sziasztok! Sikerült megszerezni a Don 2 c. hindi filmet. Az a gondom, hogy viszont nem láttam az első részét. Tudna adni valaki egy linket a filmhez és a magyar felirathoz?


Szerkesztve: Személyes üzenetben küldje neki, aki tud segíteni, vagy a Torrent és egyebek-be helyezni, nem ide.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 3. 21:48, Csütörtök írta oldfan »

  • *
  • Karma: 36
2012. Május 6. 10:43, Vasárnap
Sziasztok! Sikerült megszerezni a Don 2 c. hindi filmet. Az a gondom, hogy viszont nem láttam az első részét. Tudna adni valaki egy linket a filmhez és a magyar felirathoz?


Szerkesztve: Személyes üzenetben küldje neki, aki tud segíteni, vagy a Torrent és egyebek-be helyezni, nem ide.

Az első részhez a magyar felirat megtalálható az Ázsiafilm főoldalán a feliratok között. Magához a film első részére pedig "Don The Chase Begins Again" címmel keress rá a google-ben, mert a sima Don cím jó eséllyel a '78-as eredetihez vezet. :)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Május 22. 19:51, Kedd
Hi,
Van egy film amire már több mint öt vagy több éve vadászok. Nem tudom a címét már sok éve láttam még anno HBO-n. Ázsiai akciófilm valami elit csapatról szól akinek az egyik tagját ki akarják nyírni (talán pont a társai) és bár ázsiai film játszódik dél Amerikában meg beszélnek benne spanyolul is. Van egy jelenet amire konkrétabban emlékszem - talán az az utolsó 'nagy jelenet vagy legalábbis a vége felé van a filmnek' - egy nagy kihalt tömbépületbe akcióznak aminek nagyon sok ablaka van. Kb. ennyire emlékszem.
A segítséget előre is köszönöm!

  • *
  • Karma: 82
2012. Május 22. 21:25, Kedd
Hi,
Van egy film amire már több mint öt vagy több éve vadászok. Nem tudom a címét már sok éve láttam még anno HBO-n. Ázsiai akciófilm valami elit csapatról szól akinek az egyik tagját ki akarják nyírni (talán pont a társai) és bár ázsiai film játszódik dél Amerikában meg beszélnek benne spanyolul is. Van egy jelenet amire konkrétabban emlékszem - talán az az utolsó 'nagy jelenet vagy legalábbis a vége felé van a filmnek' - egy nagy kihalt tömbépületbe akcióznak aminek nagyon sok ablaka van. Kb. ennyire emlékszem.
A segítséget előre is köszönöm!

Lehet, hogy a Time & Tide volt az:

http://www.imdb.com/title/tt0251433/

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Augusztus 20. 19:07, Hétfő
Hello,

Nem tudom ki tudna esetleg segíteni nekem mert nem egy bizonyos filmet keresek hanem inkább film típust. Olyasmi filmekre gondolok melyeknek minősége és stílusa, koreográfiája és témája hasonló mint a Flash Point-nak illetve SPL-nek. Tudom ez így nem mond el sokat, de elveszettnek érzem magam. Amit tudtam Donnie Yentől persze beszereztem, de ettől függetlenül keresek akár más színészekkel is hasonló triádos akciódús, de mégsem átlagon aluli filmeket. Köszönöm a segítséget.

  • Karma: 30
2012. Augusztus 20. 19:33, Hétfő
Ha a főoldalon átolvasod a "Hong Kong" altopikot bőven találsz ilyeneket. Az ismertetők alapján magad választhatsz.
Részemről a Hong Kong Godfather és a Boxer From Shantung az, amit javasolok, ha még nem ismerted. De lesz ott több is.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 20. 22:17, Hétfő írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Augusztus 21. 00:33, Kedd
Köszönöm :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Szeptember 15. 15:09, Szombat
Sziasztok. új vagyok itt, de remélem tud valaki segíteni nekem!

Elég régen, kisgyerekként láttam anno egy ázsiai filmet, (valszeg kínai) ami nagyon tetszett. A narrátor szerint a címe "A bosszú tiszta, fénylő kardja" volt, ha jól jól emlékszem. A főszereplő egy lófarokba kötött, hosszú fekete hajú fickó, aki szokás szerint egyedül elbánik néhány száz emberkével. Viszont amire biztosan emlékszem, a fegyvere egy ezüst lándzsa volt, és a figura hófehér ruhában volt. A neve pedig a filmben fonetikusan, kiejtés szerint: lun taj tyeng (ez lehet lun vagy lung, taj vagy tai, tseng vagy cheng, vagy bármi hasonló, sajnos nem tudom,) és már rengeteg variációban próbáltam rákeresni, de semmi. Sajna narrátoros volt még, és nem sok maradt meg belőle, csak az élmény, és szeretném újra megnézni ha rátalálok. Hetvenes évek végén, vagy nyolcvanas évek elején készülhetett, mert még VHS időszakban, '85-'89 között láttam anno, többször is. A végén ha jól emlékszem, miután mindenkit legyőzött, azt hiszem a főszereplő is meghalt, de úgy hogy a lándzsájára támaszkodva állva maradt. Tudom hogy ez igy elég kevés info, de hátha valakinek megvan mi lehet, és látom hogy itt már találtatok meg filmet kevés infóból is. Ha valakinek megvan a film cime, vagy bármi egyéb info, azt agyon megköszönném.
További szép napot mindenkinek.

  • Karma: 30
2012. Szeptember 15. 16:46, Szombat
Üdv Zsivo!
Azt hiszem, keveredik itt néhány film. A "fénylő kardos bosszú" más mint a lándzsás történet. (Bár a német címadás rejtélyeit nehéz követni, márpedig ezek a filmek eredetileg ott bukkantak fel.)
Amit keresel, minden bizonnyal Jimmy Wang Yu mozija, a "Desperate Chase" 1971-ból. Itt a linkje, eldöntheted, ezt láttad-e valamikor. Volt neki néhány hasonló felépítésű és témájú mozija, de Európában ez volt az egyik legközismertebb a VHS korszakban.

http://www.youtube.com/watch?v=DZMt1hCGvH0
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 16. 14:59, Vasárnap írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Szeptember 19. 16:06, Szerda
Ez volt az, nagyon szépen köszönöm. Jó újranézni ezt a mozit. Bár sokan elég primitívnek mondanák már a mai filmekhez képest, nekem élmény újra látni.
Még egyszer köszönöm a segítséget, örülök hogy vannak még akik érdeklődnek az ilyen típusú régi filmek iránt.
További szép napot.