Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Keresek egy filmet!  (Megtekintve 11102 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2010. Október 31. 13:47, Vasárnap
Remélem tud valaki segíteni nekem!

Még gyerek koromban láttam egy ázsiai filmet,ami nagyon tetszett, de sajnos nem sok mindent tudok róla.Még a 90-es évek elején láttam,ez egy fantasy típusú harcművészeti (ninjás) film. Csak halovány részleteket tudok belőle említeni : földből, vízből kiugráló emberek, szöges cipőben rugdaló csávó, gólyalábon harcolás, stb. Egyet viszont biztosan tudok.Mégpedig hogy a legvégén négyen vagy öten egyszerre nekiugranak egy sírkőnek :S A történet se rémlik már, de mintha lennének benne talán különböző csoportok, akik más-más stílusban harcolnak( mint ahogy azt említettem vannak földből kiugrálók, meg valami vizi bandák is, stb). S ahogy halad a film, úgy találkoznak sorra ezekkel a bandákkal.
Többet nem tudok mondani róla sajnos.
Tudom, érdekes egy kérés, és nem tudom mennyire volt a "leírásom" elengendő, de ha valaki ráismerne a filmre, s elküldené nekem a film címét, azt nagyon megköszönném. Bármilyen információ jó lenne!
Előre is köszönöm!

  • Karma: 7
2010. Október 31. 15:52, Vasárnap
Szerintem a Az öt ninja elem lesz az, nálunk kapható DVD-én is, de torrent oldalakon is fent van mindenütt.

  • No avatar
  • Karma: 0
2010. Október 31. 16:12, Vasárnap
Ez az!  :)
Nagyon szépen köszi!

  • Karma: 7
2010. November 5. 17:05, Péntek
Keresem az Easy Money című filmet Amy Yip főszereplésével. Ha esetleg valaki találkozik vele egy linket megköszönnék.

  • No avatar
  • Karma: 0
2010. December 30. 08:54, Csütörtök
Ha már van egy ilyen...

Helló!

Abban kérnék segítséget,hogy keresek egy régi filmet aminek sajna a címét nem tudom,mivel gyerekkoromban láttam utoljára.
De arra emléxem,hogy egy fűszerboltban kezdődik,ahol 2 fiatal srác(az egyik ügyefogyott idióta akinek semmi sem jön össze és mindent elbaltázik) azzal szórakozik,hogy egy nagy méretű csúzlival lövöldözgeti a járókelőket ablakon keresztül.Persze az ügyefogyott is akar egyet lőni,és ahogy az lenni szokott éppen a nagybácst lövi fejbe akié a bolt.Asszem utána elküldi valahová a srácot tanulni valami hasznosat is asszem...
Na ennyire emléxem belőle,ez elvileg egy karate,kung-fu vígjáték akar lenni....
Igaz ezt Németországban láttam a TV-ben, 89-92 között valamikor...
Ebből valami kideríthető,akár a címe is talán???

Köszi a segítséget!

  • No avatar
  • Karma: 0
2011. Április 6. 10:00, Szerda
Sziasztok!
Azt hiszem itt is fent van valahol a következő, szerintem japán film. :spoiler:
Van egy iskolás lány aki egy boltban dolgozik. Egy srác elkezd neki udvarolni,de egy idő után mindig vissza utasítja. A film második felében derül ki, hogy a lány skizofrén és önmagának írogat levelet. :) Röviden ennyi. Hatalmas film sztem.

  • No avatar
  • Karma: 0
2011. Május 1. 15:30, Vasárnap
Halló ! Valaki tudna e magyar feliratott 1 cd-st a Bodyguards and assassins filmhez! Megköszönném!

  • Karma: 41
2011. Május 2. 15:23, Hétfő
Halló ! Valaki tudna e magyar feliratott 1 cd-st a Bodyguards and assassins filmhez! Megköszönném!
http://www.feliratok.info a 720p-hez van az lehet, hogy jó rá. vagy ez
http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4154542/shi-yue-wei-cheng-hu

  • No avatar
  • Karma: 0
2011. Július 12. 11:30, Kedd
helloka..en is keresek egy filmet mar regota..korulbelul amerikai-kinai film lehet..par eve lattam..valami olyan volt benne hogy a kínai no megmentette valamilyen gyogynovenyekkel amerikai katona eletet, egymasba szerettek de nemszabadott volna, majd a katona vissza ment Amerikaba de elotte terhes lett a kinai no...majd szuletett lanya aki anyja halala utan elment amerikaba h felkeresse apjat, a kinai negyedbe lesz neki gyogyfuves boltja, de azthiszem hogy o is beleszeretett egy amerikai fiuba akirol eloszor azt hittek hogy a testvere de aztan kiderult hogy a fiu anyja csalta az apjat ugyh mastol volt a fiu..meg a kinai lanynak voltak titkos receptjei amik gyogyitottak..sajnos csak ennyire emlekszem de talan 2009ben lattam a TVben.ha valaki esetleg tudna segiteni..koszike

  • *
  • Karma: 82
2011. Július 12. 12:16, Kedd
Sziasztok!
Azt hiszem itt is fent van valahol a következő, szerintem japán film. :spoiler:
Van egy iskolás lány aki egy boltban dolgozik. Egy srác elkezd neki udvarolni,de egy idő után mindig vissza utasítja. A film második felében derül ki, hogy a lány skizofrén és önmagának írogat levelet. :) Röviden ennyi. Hatalmas film sztem.

Kicsit késő, de ez a Tokyo Boy lesz.

  • No avatar
  • Karma: 0
2011. Július 25. 01:12, Hétfő
Sziasztok!

Még nagyon régen láttam egy filmet és ehhez krném a segítségeteket. Elmondom, hogy mit tudok. Valamikor '95 és 2005 között láttam, de lehet, hogy régebbi. Valószínüleg japán a film. A sztori arról szól, hogy egy férfi újra és újraéli azt a napot, amikor elveszíti a családját egy autóbalesetben. Lehet, hogy a felesége megmenekül, de a gyerek biztosan meghal. Úgy emlékszem, hogy beszorul a biztosági öve és vagy kigyullad a kocsi, vagy egy másik autó megy bele és az apa nem tudja időben kiszabadítani. Arra emlékszem még, hogy a legvégén úgy sikerül megmentenie a családját, hogy feláldozza magát és ő nem bír kimenekülni.

Előre is köszönöm.

  • No avatar
  • Karma: 0
2011. December 19. 22:26, Hétfő
Kedves Ázsiai Filmek Ismerői!
Nem túl régen, vagyis kb az elmúlt két évben, talán a Duna TV csatornán, késő este láttam egy ázsiai ( thai? indonéz? valamilyen?) filmet, ami egy zenész életéről szólt. Mintha időskorában, haldokolva emlékezett volna vissza az életére. Népzenész (feltehetően gamelan) volt, aki elkezdte gyűjteni a hagyományokat és zeneiskolát is alapított. Valami forradalomra/háborúra, harcokra is emlékszem. Nagyon szép, megindító történet volt, feltehetően valós személyről. Tudnátok segíteni, hogy mi volt a film címe vagy kiről szólt a film vagy hogyan juthatnék előre a kereséssel? Előre is köszönet.
e-mail: benkoe@benkotsa.t-online.hu
(ez életem első fórumozása, hátha nem sikerül visszatalálnom)

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Január 10. 17:28, Kedd
Sziasztok!Kb.:8-12 éve láttam egy filmet,de sem a címére sem a készítő országra nem emlékszem.:(
A sztori:-A híres étteremből elmegy a szakács( talán nyugdíjba,de lehet,hogy elküldték,mert elveszítette az ízlelését,már nemtom pontosan).Ezután néha még visszahívják az étterembe mikor beúszik a konyha a sok munkába.ő az unokájának kezd el főzögetni és azt csomagolja el neki tízóraira,mert nem akarja ,hogy műanyagkajákat egyen a kislány...Valami ilyesmiről szólt a film. Rég láttam és meghalványodtak a részletek. Ha valaki tud valamit .... Köszi!

  • No avatar
  • Karma: 0
2012. Március 13. 21:26, Kedd
Sziasztok!

én is keresek egy filmet, 90-es években láthattam... a kínai operáról szól, hogy két gyereket kiskorukban megvesznek a szüleiktől, és kemény tanulás árán operaénekesek lesznek. (meg melegek is). a címére már nem emlékszem, de úgy emlékszem, hogy a filmben szereplő opera címe volt a film címe is...
köszi!!!

  • Karma: 30
2012. Március 14. 19:33, Szerda
Sziasztok!

én is keresek egy filmet, 90-es években láthattam... a kínai operáról szól, hogy két gyereket kiskorukban megvesznek a szüleiktől, és kemény tanulás árán operaénekesek lesznek. (meg melegek is). a címére már nem emlékszem, de úgy emlékszem, hogy a filmben szereplő opera címe volt a film címe is...
köszi!!!

Szerintem ez lesz az a mozi:

http://www.fullmoon88chan.extra.hu/blog/2010/12/29/farewell-my-concubine-%E9%9C%B8%E7%8E%8B%E5%88%AB%E5%A7%AC-bawang-bie-ji-kinai-romantikus-drama-1993/
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer