Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Van kedved néha egy fórumos összejövetelhez?

Igen.
5 (55.6%)
Csak ha sörözni megyünk. ^^
4 (44.4%)
Nem, inkább a netes kommunikációt kedvelem.
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: 2006. Január 14. 15:01, Szombat

Szerző Téma: Fórumos találkozó (sörözés!)  (Megtekintve 58166 alkalommal)

  • Karma: 36
2008. December 28. 19:21, Vasárnap
Ja és végre láttunk japán lány képeket is bikiniben 


A mondatot TÉNYLEG úgy kell értelmezni, ahogy írva vagyon?
Azaz az asztaltársaság volt bikiniben és egy japán lány képeit nézegette?  :D

Amúgy csak irigykedek. Ezek szerint YEZy japán strandon/tengerparton is fotózott?  :love

A találkozót a Bahamákon rendeztük, a ruházatunk az aktuális divatot tükrözte, a képeken pedig egy asszonykórus tagjai voltak...  :D
annyit tennék hozzá hogy Yezy kicsit megint többet ivott a kelleténél fejébe szállt a baracklé mert elfelejtette hogy okinaván voltunk nem a bahamákon

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 28. 20:08, Vasárnap
..én meg két pofára zabáltam a csokit  :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. December 28. 22:12, Vasárnap
A csokit köszönöm én is és családom lánytagjai, odavoltak érte (meg értem is, hogy ilyen cuccokat hozok haza  :laugh: ). Sajnálom, hogy nem tudtam tovább maradni, pedig éppen belemelegedtünk. A beszámoló további részeire továbbra is igényt tartok, meg arra a galériára is, amiről beszéltünk! Kitehetnénk a főldalra is "YEZy Japánban" címmel, a bikinis képpel hirdetve.  :angel:

  • *
  • Karma: 36
2009. Április 26. 15:16, Vasárnap
Mostanában volt egy pár szülinap, akár ennek apropóján is egy fórumos találkozó összejöhetett volna.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2009. Április 26. 16:45, Vasárnap
Mostanában volt egy pár szülinap, akár ennek apropóján is egy fórumos találkozó összejöhetett volna.


Bármikor összehozhatunk egyet, bár a pesti különítmény nem túl népes. Max. lesz belőle egy OtakuSound-os találkozó...

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Április 26. 19:03, Vasárnap
Mostanában volt egy pár szülinap, akár ennek apropóján is egy fórumos találkozó összejöhetett volna.


Bármikor összehozhatunk egyet, bár a pesti különítmény nem túl népes. Max. lesz belőle egy OtakuSound-os találkozó...
A következő 2-3 hétben nem érek rá, de ha Gianni idehozza legalább a fél Girls' Generationt, akkor megpróbálok időt szakítani a találkozóra. :P
Bár nem tudom, hogy mit tudnánk kezdeni négy és fél koreai lánnyal, de majd meglátjuk. Akkor lehet, hogy többen is jönnének. :-D

  • Karma: 36
2009. Június 26. 09:20, Péntek
újra Mo-n leszek  aug19 sept 9 között aug 20 tól nyaralok egy kicsit süttetem a hasam 1 hétig aztán haza megyek a szüleimhez jó gyerekhez méltóan 4-5 napra de kb szept 3-9 között pesten leszek szóval egy találkát össze hozhatunk.

  • Karma: 36
2009. Szeptember 3. 16:31, Csütörtök
szeptember 8.  ráér valaki?
akkor tudnánk találkozni akinek jó jelezze egy kis sörözés beszélgetés mahjong cola mind1
sajnos más időpont nekem most nem jó 9. már megyek vissza

  • *
  • Karma: 36
2010. Február 24. 19:48, Szerda
Régen volt fórumos találkozó.
Én meg még egyen sem voltam.

Pótolnék.  :angel:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2010. Február 24. 20:30, Szerda
Régen volt fórumos találkozó.
Én meg még egyen sem voltam.

Pótolnék.  :angel:

GaboJa nemsokára jön haza onnan, ahol mindig esik az eső. Utána lehet szervezkedni, szerintem FoodLFG is jönne, úgyhogy a 3 fő garantált...  :-D

  • *
  • Karma: 36
2010. Február 24. 23:17, Szerda
Régen volt fórumos találkozó.
Én meg még egyen sem voltam.

Pótolnék.  :angel:

GaboJa nemsokára jön haza onnan, ahol mindig esik az eső. Utána lehet szervezkedni, szerintem FoodLFG is jönne, úgyhogy a 3 fő garantált...  :-D


Oké.
És max ha kevesen leszünk, átminősítjük a fórumos találkozót otakus szerkesztőségi gyűléssé.  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Február 25. 08:49, Csütörtök
menjünk, menjünk

  • Karma: 36
2010. Február 27. 21:34, Szombat
Régen volt fórumos találkozó.
Én meg még egyen sem voltam.

Pótolnék.  :angel:

GaboJa nemsokára jön haza onnan, ahol mindig esik az eső. Utána lehet szervezkedni, szerintem FoodLFG is jönne, úgyhogy a 3 fő garantált...  :-D

szeva everybody itthon vagyok végre
még nagyon sok dolgom van mire ujra önállosodok most aposéknál vagyunk még rendbe kell hozni a kecot meg munkát találni de egy taliba benne vagyok
már mindenki az agyamra megy amugy az ész osztásba maradjatok egyedül és szarjatok mindenkire mert meghülyültök :D

  • Karma: 3
2010. Március 25. 11:22, Csütörtök
szintén