Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Harcművészet  (Megtekintve 9207 alkalommal)

  • Karma: 1
2008. Július 8. 22:18, Kedd
Én is szeretem a harcművészeteket. Tkd-zok 3 év óta. Nekem nagyon bevált. Ki mit űz? :-D
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

2009. Január 19. 13:43, Hétfő

  • Karma: 36
2009. Július 16. 15:33, Csütörtök
Most már tnyleg kéne valamit sportolnom!

Judo és aikido között tépelődök...

Olyat szeretnék, ahol kevés frusztrált 120 kilós állat éli ki majd rajtam a rossz kedvét, plusz olyat, ami azért valóságban is használható önvédelemre részeg vagy rabló egyénekkel szemben. :)

  • *
  • Karma: 82
2009. Július 16. 18:17, Csütörtök
Most már tnyleg kéne valamit sportolnom!

Judo és aikido között tépelődök...

Olyat szeretnék, ahol kevés frusztrált 120 kilós állat éli ki majd rajtam a rossz kedvét, plusz olyat, ami azért valóságban is használható önvédelemre részeg vagy rabló egyénekkel szemben. :)

Nekem sokan az iaido (vagy mi a fene, bujutsukai néven is fut időnként) nevezetűt ajánlották [illetőleg ismerősök ezt űzik]. Ott van a Blahától nem messze a Butokugan [a Blahától a Rákóczi úton az Óbester felé menet a túloldalon megtalálod], ott biztos tudnak ajánlani neked valót.  :)

  • Karma: 13
2009. Július 17. 20:46, Péntek
Most már tnyleg kéne valamit sportolnom!

Judo és aikido között tépelődök...

Olyat szeretnék, ahol kevés frusztrált 120 kilós állat éli ki majd rajtam a rossz kedvét, plusz olyat, ami azért valóságban is használható önvédelemre részeg vagy rabló egyénekkel szemben. :)

Nyilván mindenki hazabeszél, én a ju-jitsu-t ajánlom... na nem azért a 7 évért amit én is lehúztam benne....neten nézz utána ha érdekel.
BK

  • Karma: 3
2009. Október 23. 22:35, Péntek
Most már tnyleg kéne valamit sportolnom!

Judo és aikido között tépelődök...

Olyat szeretnék, ahol kevés frusztrált 120 kilós állat éli ki majd rajtam a rossz kedvét, plusz olyat, ami azért valóságban is használható önvédelemre részeg vagy rabló egyénekkel szemben. :)

Nekem sokan az iaido (vagy mi a fene, bujutsukai néven is fut időnként) nevezetűt ajánlották [illetőleg ismerősök ezt űzik]. Ott van a Blahától nem messze a Butokugan [a Blahától a Rákóczi úton az Óbester felé menet a túloldalon megtalálod], ott biztos tudnak ajánlani neked valót.  :)

bujutsukai az nem iaido. ezt most szögezzük le.

  • *
  • Karma: 82
2009. Október 23. 23:31, Péntek
Most már tnyleg kéne valamit sportolnom!

Judo és aikido között tépelődök...

Olyat szeretnék, ahol kevés frusztrált 120 kilós állat éli ki majd rajtam a rossz kedvét, plusz olyat, ami azért valóságban is használható önvédelemre részeg vagy rabló egyénekkel szemben. :)

Nekem sokan az iaido (vagy mi a fene, bujutsukai néven is fut időnként) nevezetűt ajánlották [illetőleg ismerősök ezt űzik]. Ott van a Blahától nem messze a Butokugan [a Blahától a Rákóczi úton az Óbester felé menet a túloldalon megtalálod], ott biztos tudnak ajánlani neked valót.  :)

bujutsukai az nem iaido. ezt most szögezzük le.

Meggyőztél mester.  :) Én sose láttam egyiket se, csak csoporttársak magyaráztak ezt-azt.  :)

  • Karma: 7
2010. Június 24. 19:13, Csütörtök
Tai Chi gyakorlatokról(Jóga és meditáció is érdekelne) nem tudjátok van-e valami dvd vagy akármilyen videós anyag amivel ellehet kezdeni tanulni? Alap dolgok érdekelnének, amiben mutatják mit hogy kell és persze valami nyugtató zene is megy mellé.

  • *
  • Karma: 82
2010. Július 6. 17:35, Kedd
Ebbe most futottam bele, egy magyaros nevű német muki produkálja magát, van belőle több videjó is...

DAVID TOROK vs. Kungfu Girl XU HUIHUI