Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai férfiak (Szigorúan 18-)  (Megtekintve 11206 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 23:22, Csütörtök
Meglepő, hogy Hrithik Roshant eddig senki nem említette. Bár nem tudok semmiféle ferde hajlamomról, arra a csávóra egyszerűen jó ránézni :) Remélem, senki nem érti félre. <:) :-D

De csak azért nem említettük, mert sztem. nálunk Ázsia egy ideje már egyenlő a Távol-Kelettel.
Persze pont nekem aztán nem lenne szabad megfeledkeznem róla.  :-D

Egyébként kicsit megkapargatva a felszínt, Hrithik Roshan szinte átlagosnak mondható a Bollywoodban tülekedő ex-Mr. Indiák között.
Mivel bw-fronton a női olvasók vannak erős többségben, a nyáron volt egy öt részes sorozat róluk Indiai fiúk a kifutóról - 1-5. rész




O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 23:31, Csütörtök
Csorgatni a nyálat egyáltalán nem szánalom, mindenki csinálja. Én kb. egy évig jártam egy kínai étterembe az egyik pultos csaj miatt. De csak plátói volt a dolog, mert a csaj barátja is ugyanott dolgozott. A csaj miatt kezdtem el kínaiul tanulni, aztán mire a köszönést & alapbemutatkozást megtanultam, pont akkor lépett le/rúgták ki, azóta sem láttam. :( Bocsi az offolásért.

Együttérzünk.
Intő jel legyen mindannyiunk számára.
És egyre csak nehezebb lesz kínai lányokkal ismerkedni.  :(

Kínában a születésszabályozás miatt ha a család az ultrahangon megtudja, hogy nem fiú lesz az örökös, akkor khm...
Egyes régiókban odáig fajult a helyzet, hogy drasztikusan átbillent az ivararány a férfiak javára. Szociológusok máris vészharangot kongatnak, mivel Kína méreteit ismerve egy 55-45 % arány esetében egy kicsinyke, 50 milliós tartományban is azt jelenti, hogy 5 millió férfira nem jut nő. Mivel ez főleg az elmaradott vidékekre jellemző, attól félnek, hogy a Közel-Kelethez hasonló állapotok alakulhatnak ki - tanulatlan, munkanélküli, frusztrált fiatal férfiak tömege bármilyen eszement tannak jó táptalaj.
Annyi vigasz, hogy állítólag az ázsiai lányok szemében vonzóak a fehér pasik, még ha nem is pénzes, sokan igyekeznek életükben legalább egy ilyen trófeát beszerezni.
Aztán lehet futni a feldühödött milliók elöl  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2008. December 19. 06:29, Péntek
Ahogy várható volt, a téma hamar átváltott az ázsiai lányokra...  :) Annyit tennék hozzá, hogy a külsejük az egy dolog, ami sokkal jobban megfogja az embert, az a jellemük, a viselkedésük és a kisugárzásuk. A mozdulataik, a reakcióik, a gesztusaik sokkal lágyabbak, nőiesebbek, mint errefelé megszokott, ahogy pedig figyelnek rád, amikor beszélgetsz velük, az leírhatatlan.  :) A magyar lányok között is rengeteg szépet lehet látni, de ez a hatás általában addig tart, amíg meg nem szólalnak, nálam a folyamatos b*megelés nem a nőiesség jele... :) Egyszerűen fogalmuk sincs arról, hogy mitől igazán nőies valaki, persze tisztelet a kivételnek.

  • Karma: 41
2008. December 19. 18:28, Péntek
asiafan, nem is tudtam, hogy te lány vagy  oO :)

en meg gianniról hittem, hogy lány, a neve miatt, bocs

  • *
  • Karma: 36
2008. December 20. 01:19, Szombat
asiafan, nem is tudtam, hogy te lány vagy  oO :)

en meg gianniról hittem, hogy lány, a neve miatt, bocs

A nevemről?! Pedig még a wikipediában is benne vagyok  :angel:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2008. December 20. 23:21, Szombat
odagiri joet még hozzáadnám

  • *
  • Karma: 36
2008. December 20. 23:45, Szombat
odagiri joet még hozzáadnám


Hát öööö... izé.
Érthető okokból.   :)

Közben egyszerűen nem volt mit tenni, fel kellett venni a listámra Lee Byeong-Heon-t, a
The Good, The Bad, The Weird-ből ő a "Rossz".
Annyira cool ebben a filmben, hogy egy barátnőnek odavetett "Vagy ő, vagy én!" esetében ugyancsak rezegne a léc...


Amikor pedig épp szakirodalmat kerestem a témámhoz, ezt találtam.  8-)

http://www.youtube.com/watch?v=CJbg_U0ZUHQ

« Utoljára szerkesztve: 2008. December 20. 23:47, Szombat írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 82
2008. December 21. 07:59, Vasárnap
odagiri joet még hozzáadnám


Hát öööö... izé.
Érthető okokból.   :)

Közben egyszerűen nem volt mit tenni, fel kellett venni a listámra Lee Byeong-Heon-t, a
The Good, The Bad, The Weird-ből ő a "Rossz".
Annyira cool ebben a filmben, hogy egy barátnőnek odavetett "Vagy ő, vagy én!" esetében ugyancsak rezegne a léc...


Amikor pedig épp szakirodalmat kerestem a témámhoz, ezt találtam.  8-)

http://www.youtube.com/watch?v=CJbg_U0ZUHQ



Lee Byung-Hun evidens. :) Novemberben japán újságok mintegy felének ő volt vagy a címlapján, vagy a hátoldalon az egész lapos reklám reklámarcaként... Egyedül Horikita Maki vette fel vele a versenyt, de csak azért, mert pont akkor lett 20 éves és ez alkalomból minden újságíró interjút akart vele készíteni.

  • *
  • Karma: 36
2008. December 21. 11:33, Vasárnap
Lee Byung-Hun evidens. :) Novemberben japán újságok mintegy felének ő volt vagy a címlapján, vagy a hátoldalon az egész lapos reklám reklámarcaként...


A The Good, The Bad, The Weird-ről lesz szó, Lee Byung-Hun kapcsán.
Aki még nem látta: SPOILERVESZÉLY:spoiler:

Van a filmben egy TELJESEN felesleges jelenet, semmilyen szerepe nincs neki: egyes-egyedül annyi a célja, hogy megmutassa
Lee Byung-Hun-t egy szál szűk boxerben (mer' ugye a harmincas-negyvenes években hordtak olyat).
Annyira ordít a jelenetről, hogy csak a női nézők nyáltermelésének beindítása a cél, hogy az már fáj...  :-D



O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2008. December 21. 14:09, Vasárnap
na, ja.. a The Underdog Knightban Liu Yet mutogatják sokat hátulról még gatya nélkül is..

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. December 23. 09:14, Kedd
Leslie az utolsó stílusos ázsiai férfi... (Na meg Tony Leung, bár ő már nem fiatal.)


  • Karma: 3
2008. December 23. 09:28, Kedd

Idézet
Nálam az utolsó szecsuáni öregasszony is szép, de ez már beteges Ázsia-imádat.





Ehhez kapcsolódva példának említeném a Musashi című sorozatból Koetsu anyját. Kb a 13. rész körül tűnik fel. Valóban szép a kora ellenére.

 Férfiak... mindenekfelett:  Takeshi Kaneshiro
utána a Musashiból Sasaki Kojiro-t megszemélyesítő Matsuoka Masahiro .
Majd a One Fine Spring Day-ből Yu Ji-tae.
Hyeon Bin .... Jet li....  még sorolhatnám.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 5. 10:25, Hétfő
Hogy mit szeretünk rajtuk? MINDENT!!!  Igazából nem lehet megfogalmazni, de akit elkap a gépszíj, az minden ferdeszeműt szépnek lát. Ha kívánod hosszabban kifejtem, de nem itt. Egyébként ajánlom nézegesd ezt:   http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9055910    ha viszaolvasod elég sok mindent megtudhatsz.


  • *
  • Karma: 36
2009. Január 5. 11:38, Hétfő
Igazából nem lehet megfogalmazni, de akit elkap a gépszíj, az minden ferdeszeműt szépnek lát.

Pedig pont a pontos megfogalmazás érdekelne  :-D

Ha kívánod hosszabban kifejtem, de nem itt.


Jöhet PM-ben is  8-)


Egyébként ajánlom nézegesd ezt:   http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9055910    ha viszaolvasod elég sok mindent megtudhatsz.

Kösz a tippet.
Ugyan belekezdtem, de kissé kaotikus. Vagy csak pont nem a megfelelő oldalakat lapoztam át.

Közben haladok ám a kutatással, egyre mélyebbre merülök a témában. Nagyon rövid ízelítő abból, amit eddig megtudtam:

Elvárás a távol-keleti férfivel szemben, hogy hatalmas szemei egy kicsi arc tartozékai legyenek. Koreában az ideális férfiarc mérete nem haladhatja meg a szabvány cédé méretét. Mikor ezt olvastam, már szabályosan fetrengtem a röhögéstől, és akkor hol van még a vége.
Persze az elsőre képtelenségnek tűnő cd-méret (naná, hogy én is lemértem, hogy belefér-e a képem egy cédébe, hát nem; nagy arcom van) az ázsiai férfiak 165 centis átlagmagasságát figyelembe véve akár még stimmelne is, ha nem lenne követelmény a magasság. Ez azonban már egy modern elvárás, a nyugati média nyomulásával épült be a helyi szépségideál-kódexbe. Egyesek szerint egyenesen az europid népekkel szembeni irigységben gyökerezik, de tény, hogy számos híresség hord magasított talpú cipőt, vagy egész egyszerűen hazudik a magasságát illetően. Vágyakozva néznek fel az 1,80-nál kezdődő félistenekre, miközben az ekkora, vagy ennél is magasabb, keresett ázsiai férfimodellek inkább átokként fogják fel méretüket liliputi környezetükben, miközben a Shibuya metróállomáson lefejelik az útbaigazító táblákat. Ők bezzeg alacsonyak szeretnének lenni.  :-D


« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 5. 11:40, Hétfő írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Január 7. 00:11, Szerda
Elvárás a távol-keleti férfivel szemben, hogy hatalmas szemei egy kicsi arc tartozékai legyenek. Koreában az ideális férfiarc mérete nem haladhatja meg a szabvány cédé méretét. Mikor ezt olvastam, már szabályosan fetrengtem a röhögéstől, és akkor hol van még a vége.
Persze az elsőre képtelenségnek tűnő cd-méret (naná, hogy én is lemértem, hogy belefér-e a képem egy cédébe, hát nem; nagy arcom van) az ázsiai férfiak 165 centis átlagmagasságát figyelembe véve akár még stimmelne is, ha nem lenne követelmény a magasság. Ez azonban már egy modern elvárás, a nyugati média nyomulásával épült be a helyi szépségideál-kódexbe. Egyesek szerint egyenesen az europid népekkel szembeni irigységben gyökerezik, de tény, hogy számos híresség hord magasított talpú cipőt, vagy egész egyszerűen hazudik a magasságát illetően. Vágyakozva néznek fel az 1,80-nál kezdődő félistenekre, miközben az ekkora, vagy ennél is magasabb, keresett ázsiai férfimodellek inkább átokként fogják fel méretüket liliputi környezetükben, miközben a Shibuya metróállomáson lefejelik az útbaigazító táblákat. Ők bezzeg alacsonyak szeretnének lenni.  :-D
Én csak azt nem értem (ha már ennyire szigorúak a követelmények), hogy azok a lányok, akiknek nem jut ilyen tökéletes cd arcú hím, azok harakirit követnek el ? ..
Szegények..  :angel:

Egyébként egy CD átmérője 12 centi..  :-D

 

anything