Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai férfiak (Szigorúan 18-)  (Megtekintve 11204 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 17:27, Csütörtök
Ja, lányok is nyugodtan mondják el a véleményeiket, meg persze lehet "Ázsiai férfiak" topikot is nyitni, postolnék oda is, persze csak "férfiszemmel" típusúakat. :-D


Ramiz ősrégi félmondatával takarózva akkor nyílik az "Ázsiai férfiak" topik.
Term. önző érdekből :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 17:31, Csütörtök
Reményeim szerint maradt még fórumita, legalább egy-kettő errefelé. Ezúton bátorkodom az ő segítségüket kérni.
Épp komoly kutatómunkát végzek a témában, hogy az ázsiai lányok szemében mikor szép egy ázsiai férfi, ugyanis feltett szándékom megérteni, mit esznek a fiúcsapatok néha paradicsommadárra emlékeztető tagjain. Egyelőre az ázsiai férfit hazai pályán vonzóvá tevő anatómiai jegyek tudományos felsorolásánál tartok, és gondoltam megtámogatnám pár képpel.
Na igen ám, itt jöttek a problémák.
(Csúnya módon) csak a vegyes házasságokból született hírességek külsejét tudom megítélni, tehát azokat, akik hangsúlyos europid vonásokkal bírnak, pl. Dennis Oh' Neil. (Na jó, azért Takeshi Kaneshiro-t már felvettem a listámra, de ő is mixtúra).
A többiek viszont nekem nagyjából egyformák, nem nagyon tudok közülük kiemelni senkit.






Tehát a vállalkozó kedvű hölgyektől azt kérném, hogy ugyan sorolják már fel a szemükben kapitális ázsiai hímeket, karma-garmadáért cserébe. (nem csak színészek jöhetnek szóba)

Már átolvastam pár külföldi fórumot, de nem lettem okosabb, mert a hozzászólók egymást fojtanák meg egy kanál vízben, ha valaki nem az ő szőkére melírozott kawaii kis énekes-bálványát bálványozza...

Uraim, az Önök véleményére is kíváncsi vagyok. Egyrészt kényszerből, mert kevés leányzó bukkan fel minálunk.  :-D
Másrészt viszont ha egy nő meg tudja ítélni egy másik külsejét, akkor megy az nekünk is. Elvégre egyenjogúság van, vagy miafene.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 18. 17:35, Csütörtök írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 36
2008. December 18. 17:33, Csütörtök
Ja, lányok is nyugodtan mondják el a véleményeiket, meg persze lehet "Ázsiai férfiak" topikot is nyitni, postolnék oda is, persze csak "férfiszemmel" típusúakat. :-D


Ramiz ősrégi félmondatával takarózva akkor nyílik az "Ázsiai férfiak" topik.
Term. önző érdekből :-D

  • Karma: 36
2008. December 18. 17:36, Csütörtök
Ja, lányok is nyugodtan mondják el a véleményeiket, meg persze lehet "Ázsiai férfiak" topikot is nyitni, postolnék oda is, persze csak "férfiszemmel" típusúakat. :-D


Ramiz ősrégi félmondatával takarózva akkor nyílik az "Ázsiai férfiak" topik.
Term. önző érdekből :-D
hát én erről nem igazán mondanék semmit egyrészt nem igazán érdekel az hogy miért vonzó is egy férfi másrészről meg szerintem mi férfiak nem nagyon nézzük azt hogy hú de jó ez a csávó ebben a cipőben vagy nadrágban és hasnolók.
Ha lejön egy sörre akkor már jó arc :D és ez elég is szerintem a Nők szerintem sokkal kritikusabbak egymással

  • Karma: 7
2008. December 18. 21:28, Csütörtök
Divatosan öltöznek, be van lőve a séró, egy adag smink van rajtuk, lazák, nyálgépek. Sztem ezekért  :-D Ilyen Backstreet boys szindróma.
De meglehet nézni japánban a visual kei-es zenekarokat, ha ugyan vannak is ilyenek, hogy mit leművelnek értük a nők, inkább kislányok. Még itt magyarországon a fórumokon is.

  • Karma: 41
2008. December 18. 21:48, Csütörtök
nekem minden viszonylag szépnek mondható ázsiai pasi tetszik, de azért szeretem, ha nagyobb darab (min. 170 és nem gizda).. a fehéremberek rondák. az ázsiaiaknak (ideál) szép, erős, sűrű, sötét hajuk, sokkal simább, homogénebb bőrük van (nem átlátszó eres ragyás), szimmetrikus arc, telt ajkak, és ritkábban dagadtak.

  • Karma: 41
2008. December 18. 22:14, Csütörtök
tony leung, chow yun fat, andy lau, ekin cheng, nic tse, hyde, gackt, asano, kwon sang woo, jet, donny, h. sanada... mmmingyá elolvadok. meg a mélysötét szemek. némelyiket egyszerűen arcon nyalnám.


  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 18. 22:31, Csütörtök
nekem minden viszonylag szépnek mondható ázsiai pasi tetszik, de azért szeretem, ha nagyobb darab (min. 170 és nem gizda).. a fehéremberek rondák. az ázsiaiaknak (ideál) szép, erős, sűrű, sötét hajuk, sokkal simább, homogénebb bőrük van (nem átlátszó eres ragyás), szimmetrikus arc, telt ajkak, és ritkábban dagadtak.
asiafan, nem is tudtam, hogy te lány vagy  oO :)

Na mindegy, nekem tetszenek az ázsiai és a magyar lányok is, bár nem tudom, hogy ezt most miért ide írom.  :-D
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 18. 22:32, Csütörtök írta FoodLFG »

  • Karma: 41
2008. December 18. 22:40, Csütörtök
Na mindegy, nekem tetszenek az ázsiai és a magyar lányok is, bár nem tudom, hogy ezt most miért ide írom.  :-D

szerintem összefügg a kettő, épp akartam írni, szerintem az ázsiai lányok is valami hasonló mód szépek

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 22:41, Csütörtök
tony leung, chow yun fat, andy lau, ekin cheng, nic tse, hyde, gackt, asano, kwon sang woo, jet, donny, h. sanada... mmmingyá elolvadok. meg a mélysötét szemek. némelyiket egyszerűen arcon nyalnám.


Te vagy az én emberem (asszonyom), nekem nevek kellenek  :-D


a fehéremberek rondák. az ázsiaiaknak (ideál) szép, erős, sűrű, sötét hajuk, sokkal simább, homogénebb bőrük van (nem átlátszó eres ragyás), szimmetrikus arc, telt ajkak, és ritkábban dagadtak.

Pontosan!

Nálam az utolsó szecsuáni öregasszony is szép, de ez már beteges Ázsia-imádat.
(ezt csak neked mondom, mert amúgy ciki: távol élek bp-től, errefelé kevés az ázsiai. Így amikor legutóbb felszabadultam pestre, kimentem a józsefvárosi piacra kínaiakat nézegetni, legeltetni a szemem. Nagy élmény volt  :-D Inkább a piac, mint a Halászbástya. )

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 7
2008. December 18. 22:54, Csütörtök
Hát amikor énis ellátogatok a váci utcába, wörös marty térre és látok jópár japán csajt vagy a József városi piacra, Ázsia centerbe a kínai nők... a szivem a torkomba ver.  :-D Amikor fönt voltam pesten koleszba volt, hogy csak azért másztam el az ázsiába hogy kínai csajokat lessek. Szánalom  :-D

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. December 18. 23:03, Csütörtök
Nálam az utolsó szecsuáni öregasszony is szép, de ez már beteges Ázsia-imádat.
(ezt csak neked mondom, mert amúgy ciki: távol élek bp-től, errefelé kevés az ázsiai. Így amikor legutóbb felszabadultam pestre, kimentem a józsefvárosi piacra kínaiakat nézegetni, legeltetni a szemem. Nagy élmény volt  :-D Inkább a piac, mint a Halászbástya. )
Csak Gianninak:angel:
Egyszer egyébként láttam egy kb 190 cm magas ázsiai lányt a kínai piacon. Nem tudom, hogy hogy hozták össze, de helyes volt, csak nekem kicsit magas.  :-D

  • *
  • Karma: 36
2008. December 18. 23:13, Csütörtök
Csak Gianninak:angel:
Egyszer egyébként láttam egy kb 190 cm magas ázsiai lányt a kínai piacon. Nem tudom, hogy hogy hozták össze, de helyes volt, csak nekem kicsit magas.  :-D

Ez a videó de nagy  :-D
Az alkudozási technikájuk valami félelmetes a srácoknak.

"Csak 50 %-ot alkudtál?!"  :D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2008. December 18. 23:13, Csütörtök
Meglepő, hogy Hrithik Roshant eddig senki nem említette. Bár nem tudok semmiféle ferde hajlamomról, arra a csávóra egyszerűen jó ránézni :) Remélem, senki nem érti félre. <:) :-D
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 42
2008. December 18. 23:20, Csütörtök
Hát amikor énis ellátogatok a váci utcába, wörös marty térre és látok jópár japán csajt vagy a József városi piacra, Ázsia centerbe a kínai nők... a szivem a torkomba ver.  :-D Amikor fönt voltam pesten koleszba volt, hogy csak azért másztam el az ázsiába hogy kínai csajokat lessek. Szánalom  :-D

Csorgatni a nyálat egyáltalán nem szánalom, mindenki csinálja. Én kb. egy évig jártam egy kínai étterembe az egyik pultos csaj miatt. De csak plátói volt a dolog, mert a csaj barátja is ugyanott dolgozott. A csaj miatt kezdtem el kínaiul tanulni, aztán mire a köszönést & alapbemutatkozást megtanultam, pont akkor lépett le/rúgták ki, azóta sem láttam. :( Bocsi az offolásért.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/