Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmes háttérképek  (Megtekintve 25694 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Január 2. 13:00, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Áááá... egy kicsit hagyjátok abba!!! A bőség zavarától mindig kikészülök!!! A három negyedét kapásból beraktam volna....
Idézet
Áááá... egy kicsit hagyjátok abba!!!

Ez persze csak vicc volt  :-D

Ilyet sem láttam még... hogy valaki ugyanabban a postban idézze magát, mint ahol az idézetet leírta. :lol: 8-)

Egyébként meg szerintem marha jó érzés, amikor az ember turkál az ázsiai filmes háttérképek mappájában, és gondolkozik, hogy melyiket rakja be... :cool:


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 3. 13:14, Kedd
Tényleg jó ez a sok háttérkép. Pont nem tetszik, amit tegnapelőtt betettem, de most van miből válogatni  :beer:



  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 4. 17:39, Szerda
naponta új háttérképem van  :-D :merci:

2006. Január 4. 17:42, Szerda
Idézetet írta: Manu
naponta új háttérképem van  :-D :merci:

jó neked! :lol:

  • Karma: 36
2006. Január 4. 19:47, Szerda
Nekem egyelőre a fekete-fehér Brotheres és a sárga Kakiharás van felváltva, de a Fudoh is tetszik most. 8-) Kár, hogy sok filmet nem ismerek. Nem néztem még eleget. :)

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Január 4. 21:20, Szerda
Ecsééém! És én még csak most találtam meg ezt a topicot! Bazz, majdnem az összes képet letöltöttem! :cool: Legszíveseben körbevenném magamat monitorokkal, mindegyiken más-más irtójó háttérképpel. :roll:

Sajna nekem nincsenek még jó linkjeim, de most majd akkor keresek!
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 5. 10:31, Csütörtök
Iszonyat jó képi világa van ennek a filmnek!
A'szem nem bírok magammal és megnézem kínai felirattal... csak átjön valami  :roll:

  • Karma: 32
2006. Január 5. 13:28, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Iszonyat jó képi világa van ennek a filmnek!
A'szem nem bírok magammal és megnézem kínai felirattal... csak átjön valami  :roll:


A kLOOFy-n lévő angol feliratok egyike sem passzol a verziódhoz? (csak mert ott van fenn 5 féle verzióhoz angol sub ha jól láttam.)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 5. 13:33, Csütörtök
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: Manu
Iszonyat jó képi világa van ennek a filmnek!
A'szem nem bírok magammal és megnézem kínai felirattal... csak átjön valami  :roll:


A kLOOFy-n lévő angol feliratok egyike sem passzol a verziódhoz? (csak mert ott van fenn 5 féle verzióhoz angol sub ha jól láttam.)


A dvd-n van meg, ahhoz nem tudok sajna feliratot heggeszteni... Mondjuk badarságot beszéltem, mert a mr. vengeance-on van kínai felirat, a lady vengeance-nál a dts hang tett be. össze vissza keverek mindent  :-x  :mad:  :evil:


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76

 

anything