Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Boldog születésnapot Yakuza!  (Megtekintve 1480 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2008. Augusztus 22. 14:11, Péntek
Hepi Yakuza-déj tu jú!  :-D

Isten éltessen!

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2008. Augusztus 22. 14:36, Péntek
Hepi Yakuza-déj tu jú!  :-D

Isten éltessen!

Így van, Isten éltessen!
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Augusztus 22. 15:04, Péntek
Csatlakozom! Sun yat fai lok!  :)


Remélem koccintasz majd az Oyabun-nel is (manu)!  :drunk:

  • Karma: 42
2008. Augusztus 23. 11:40, Szombat
Köszönöm szépen, köszönöm szépen! Bizony, én is eladósorba kerültem. Mint engedelmes Kobun, igyekszem majd legurítani valami alkoholos itókát vele, ha visszamegyek Szegedre.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 80
2009. Augusztus 24. 10:50, Hétfő
No, hát boldog születésnapot idén is!
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Augusztus 24. 14:13, Hétfő
Úgy ám, boldog születésnapot.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2009. Augusztus 24. 22:51, Hétfő
Boldog Születésnapot!

Itt a szeptember, jösz vissza Szegedre (?), van nálam egy csomó filmed, úgyhogy a többit majd személyesen, remélem!

  • *
  • Karma: 82
2009. Augusztus 25. 00:35, Kedd
Happi ba-sudei!  :)

  • Karma: 42
2009. Augusztus 30. 12:40, Vasárnap
No hát köszönöm szépen a köszöntéseket idén is! :merci: A nyáron egy kicsit kikapcsoltam magam a virtuális világból, fesztiváloztam, meg néztem dögivel a filmeket, úgyhogy szeptembertől ismét kardozós film-dömping várható, mivel már be van gyulladva az írói vénám nagyon!
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


 

anything