Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Távol-keletiek itt-ott  (Megtekintve 1905 alkalommal)

  • Karma: 13
2008. Június 8. 18:20, Vasárnap
hali,

4 év után újra kijutottunk egy kellemes prágai hétvégre egy baráti párral egyetemben.
Túl sok minden nem változott, a sörök szuperfinomak, csak talán annyi, hogy feltűnt ( biztos az oldal hatására), hogy mintha nagyságrendekkel több ázsiai turistáskodna arrafelé.

Konkrétan NAGGYON sokan voltak. Főleg koreaiak és japánok ( már amennyire meg tudtam állapítani a külsejük illetve az idegenvezető zászlócskája alapján.)

Utolsó este egy kínai étteremben vacsoráztunk( aki volt már tudhatja, hogy a cseh konyha gyakorlatilag a natúr főtt hús+knédli szinte ehetetlen egyvelege)
és pont egy kis ünnepségbe csöppentünk. Valami helyi vietnami jómódú egyén tartotta a két fiának (ikrek) az 1 éves szülinapját.
Hát voltak vagy 50-en és nagyon jó hangulatban múlatták az időt.
Ami feltűnt az az igénytelen öltözködésük ( még 1-1 lányka elég jól nézett ki) addig a férfiak hát, finoman szólva elég gáz. Pl: öltöny+kopott nike edzőcipő...

Nem tudom másnak vannak-e és milyen tapasztalatai, de szívesen várom őket.
üdv
Karesz, (aki 2 kilót hízott 3 nap alatt...)
BK

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 8. 18:56, Vasárnap
A kínaiak, meg a vietnamiak nem nagyon adnak az öltözködésre, nem azon mérik, hogy ki hol áll a ranglétrán.  :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. November 13. 13:45, Csütörtök
Ha már itt-ott, akkor legyen itt Magyarországon ;)
A Miss Asia 2008-ról az RTL Fókusz című műsorában hallottam http://missasia.hu/, így gondoltam megosztom Veletek amit tudok róla.
Miss Asia 2008 Video - kimaradt 11766 KB
A RTL Klubos videót letöltheted itt:http://rapidshare.com/files/163351461/Miss_Asia_2008-Errorka.AVI
Info


Miss Asia 2008 Video - Interview 48225 KB
A 2. RTL Klubos videót letöltheted itt:http://rapidshare.com/files/164126914/Miss_Asia_2008_Interview-Errorka.AVI
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 15. 22:14, Szombat írta Errorka »

  • Karma: 41
2008. November 13. 14:48, Csütörtök
érdekes, milyn sok vietnámi van a lapon

  • Karma: 36
2009. Április 19. 20:28, Vasárnap
Liu még nem tudja, hova keveredett.  :)

  • Karma: 7
2009. Április 19. 23:59, Vasárnap
Békés nyugodt világ ez. Azalatt a 1 hónap alatt lesz mit megtapasztalnia. Bár most hogy nézem, melyik újság nevét fémjelzi az oldal....

  • *
  • Karma: 36
2009. Április 20. 00:19, Hétfő
Ugyan ki mondana mást, csakis csupa szépet és jót egy olyan országról, ahol vendégként úgyis csak pár hónapot tölt?
Főleg akkor, ha eleve szívének kedves helyre érkezett. Nincs ebben semmi meglepő.


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

 

anything