Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Figyelemmel követed-e majd az eseményt?

minden meccset megnézek
1 (9.1%)
amennyiben időm engedi
6 (54.5%)
a hírekből fogok tájékozódni
0 (0%)
nem érdekel
4 (36.4%)

Összes szavazó: 11

Szerző Téma: Foci EB 2008  (Megtekintve 8954 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Június 29. 10:11, Vasárnap
Halottam, hogy ma lesz a döntő. Azt tervezem megnézni. Már csak azt kéne kiderítenem, hogy kik fognak játszani.. :Đ

  • Karma: 42
2008. Június 29. 12:18, Vasárnap
Nem kérdéses, hogy a Deutschland lesz a befutó.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2008. Június 29. 22:50, Vasárnap
Nem kérdéses, hogy a Deutschland lesz a befutó.
Hát nem az lett :killer samurai: a spanyolok lekaszabolták őket.
Itt az angolok azt mondták hogy az első félidőben azzal hogy a spanyoloknak 5 középpályása volt mindig volt szabad ember és ezzel nagyon sok területet nyertek. A második félidőben szerintem a németeknek volt egy nagyon jó 5-10 perce akkor féltem hogy gól lesz de aragones nagyon okosan behozta xavi alonsont védekező középpályára és ennyi is volt németország.
Megérdemelt szép spanyol gyözelem az egyetlen veretlen csapat az egész tornán szép volt spain :) :) :)  :istenvagy :istenvagy :istenvagy

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 30. 06:57, Hétfő
Nem kérdéses, hogy a Deutschland lesz a befutó.
Hát nem az lett :killer samurai: a spanyolok lekaszabolták őket.
Itt az angolok azt mondták hogy az első félidőben azzal hogy a spanyoloknak 5 középpályása volt mindig volt szabad ember és ezzel nagyon sok területet nyertek. A második félidőben szerintem a németeknek volt egy nagyon jó 5-10 perce akkor féltem hogy gól lesz de aragones nagyon okosan behozta xavi alonsont védekező középpályára és ennyi is volt németország.
Megérdemelt szép spanyol gyözelem az egyetlen veretlen csapat az egész tornán szép volt spain :) :) :)  :istenvagy :istenvagy :istenvagy

Így van, nagyon jól játszottak, voltak időszakok, amikor kis túlzással azt csináltak, amit csak akartak, gólt csak azért nem lőttek, mert túlcifrázták a lehetőségeket. A németeknek meg eddig nagyon bejöttek a szabadrúgások, most viszont teljesen összevissza lövöldözték őket. Pedig ezek lettek volna a legnagyobb esélyeik, mert játékban nem nagyon tudták átverni a spanyol védelmet. A lényeg viszont még is az, hogy jó kis pörgős, hajtós, változatos meccs volt, mindnek ilyennek kéne lennie, de ahhoz az kell, hogy a digók ne jussanak ki!  :-D

  • Karma: 42
2008. Június 30. 12:58, Hétfő
Nem kérdéses, hogy a Deutschland lesz a befutó.

Oké, ez nem jött be. :censored:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2008. Július 2. 01:59, Szerda
A török-orosz döntőt én is felvetettem kollégáim előtt, nagyon rosszul lettek már a gondolattól is... :) Mondanom sem kell, hogy olasz drukker az összes, de hogy mit szeretnek rajtuk, azt sose fogom megérteni... :-D

Egy kis segítség. Persze nem kell komolyan venni a cikket, de tényleg lehetnek ilyen kulturális okai a dolognak.

  • Karma: 1
2008. Július 8. 22:33, Kedd
Nekem tetszett az Eb! Sajnáltam Ballackot, és a törököket. A spanyolok egyértelműen megérdemelték a sikert. Hollandia meglepett. Nem hittem volna, hogy csak eddig jutnak. Oroszok jól játszottak. A csoportmeccseken kevés gól esett, de látványos meccsek voltak. Remek volt, bízom benne, hogy a következő is i9lyen jó lesz.
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

  • *
  • Karma: 80
2008. Július 9. 23:35, Szerda
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Július 10. 13:47, Csütörtök
Így is lehet focizni:
http://www.youtube.com/watch?v=54Z92Qur1fM

 :-D

A bíró is kínai volt? Mert az nem derült ki...  :)

  • *
  • Karma: 80
2008. Július 10. 13:59, Csütörtök
Így is lehet focizni:

 :-D

A bíró is kínai volt? Mert az nem derült ki...  :)

Hát lehet tiszteletbeli állampolgárrá avatták meccs után. :-D
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Július 10. 14:06, Csütörtök
Pár éve volt egy női VB, amiből láttam egy jó kis North Korea - USA meccset.  :-D Az elején szabályszerű nyilatkozatokat adott le mindkét cséká, hogy nem lesz politikai feszültség a meccsen...  :) Aztán a kábé 190 centis amerikai tank girl-ök átgázoltak a 150 centis koreaiakon...

  • Karma: 36
2008. Július 10. 16:50, Csütörtök
Így is lehet focizni:

 :-D

A bíró is kínai volt? Mert az nem derült ki...  :)

Hát lehet tiszteletbeli állampolgárrá avatták meccs után. :-D

Ez mi volt??? :D
 csak néztem hogy mi lefujta sárga szabadrugás se semmi kina vezetett 3:2-re mi ? :D

  • Karma: 1
2008. Július 11. 12:23, Péntek
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

  • Karma: 36
2008. Július 17. 20:13, Csütörtök
Nem tudom mennyire követitek, de Csehországban U19-es EB-t rendeznek és a magyar csapat is ott van.
Ma megvertük a Spanyolokat is így már tuti hogy kijutottunk a U20-as VB-re valamint hogy bejutott a csapat a legjobb 4 közé a kontinens tornán, ami a magyar focit ismerve nagyon nagy dolog ilyen jó utánpótlás válogatottunk sosem volt még. Ezekkel a srácokkal 4 év múlva lengyel ukrán eb-n már ott lehetünk. Végre Végre egy kis remény sugár az eltemettet magyar fociból.
Hajrá Magyarok

 

anything