Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Figyelemmel követed-e majd az eseményt?

minden meccset megnézek
1 (9.1%)
amennyiben időm engedi
6 (54.5%)
a hírekből fogok tájékozódni
0 (0%)
nem érdekel
4 (36.4%)

Összes szavazó: 11

Szerző Téma: Foci EB 2008  (Megtekintve 8953 alkalommal)

  • Karma: 42
2008. Június 16. 18:18, Hétfő
Türkiye is fantastic!  :samurai:

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

A logikád szerint akkor ők biztos nem nézték meg a meccs előtt a Török Rambót.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 3
2008. Június 17. 15:20, Kedd
nem épp ide tartozik, de lesz valamikor tali?
rég láttam a csapatot

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 17. 22:19, Kedd
Türkiye is fantastic!  :samurai:

Hát nem volt semmi.
Szerintem a meccs elött megnézték a török rambo-t és így merítettek erőt. :)

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

Hát ez a francia csapat még annál is szarabb, mint amire számítottam... Így a digók bent lesznek a 8-ban. Na mindegy, most a spanyolokban lesz minden reményem. :-D

  • *
  • Karma: 80
2008. Június 18. 15:52, Szerda
Türkiye is fantastic!  :samurai:

Hát nem volt semmi.
Szerintem a meccs elött megnézték a török rambo-t és így merítettek erőt. :)

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

Hát ez a francia csapat még annál is szarabb, mint amire számítottam...

1 döntetlen, 2 vereség, egyetlen rúgott és 6 kapott gól...
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 18. 16:09, Szerda

Hát ez a francia csapat még annál is szarabb, mint amire számítottam...

1 döntetlen, 2 vereség, egyetlen rúgott és 6 kapott gól...

Nem is ez a fő baj, hanem az a lélektelen játék, amit nyújtottak. Mintha előre feltartott kezekkel mentek volna ki a pályára. Egyedül Benzema-n látszott, hogy akar itt valamit (gólt lőni), de egyedül nehéz...

  • Karma: 36
2008. Június 21. 19:57, Szombat
Türkiye is fantastic!  :samurai:

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

A logikád szerint akkor ők biztos nem nézték meg a meccs előtt a Török Rambót.
Hát eddig két meglepetés csapat az elődöntöben Német-Török.
Hihetetlen volt az a török meccs már kezdtem örülni kiesnek erre tessék utolsó utánni perc Gól már megint. a tizik elött már tudtam török továbbjutás lesz. Lélekben a horvátok sehol se voltak akkor már a padlót nyalták.
A Németek meg egyszerűen lefocizták a portugálokat nem sok esélyt adtak nekik.
Németország a döntöben szerintem és hogy ki az ellenfél hát ez fogas kérdés. Élveznék egy német hollandot. ahol a hollandok oktatnak.

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 22. 09:46, Vasárnap
Türkiye is fantastic!  :samurai:

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

A logikád szerint akkor ők biztos nem nézték meg a meccs előtt a Török Rambót.
Hát eddig két meglepetés csapat az elődöntöben Német-Török.
Hihetetlen volt az a török meccs már kezdtem örülni kiesnek erre tessék utolsó utánni perc Gól már megint. a tizik elött már tudtam török továbbjutás lesz. Lélekben a horvátok sehol se voltak akkor már a padlót nyalták.
A Németek meg egyszerűen lefocizták a portugálokat nem sok esélyt adtak nekik.
Németország a döntöben szerintem és hogy ki az ellenfél hát ez fogas kérdés. Élveznék egy német hollandot. ahol a hollandok oktatnak.

Eddig az a 3 csapat van az elődöntőben, akiknek szurkoltam. :-D Allah fiai hatalmasat játszottak, a németek lazán verték a dívacsapatot, a hollandok meg megjegyezték, ki az az Arshavin. :) Ma a David Villa-Fernando Torres párosban van minden reményem! :-D

  • Karma: 36
2008. Június 22. 10:49, Vasárnap
Türkiye is fantastic!  :samurai:

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

A logikád szerint akkor ők biztos nem nézték meg a meccs előtt a Török Rambót.
Hát eddig két meglepetés csapat az elődöntöben Német-Török.
Hihetetlen volt az a török meccs már kezdtem örülni kiesnek erre tessék utolsó utánni perc Gól már megint. a tizik elött már tudtam török továbbjutás lesz. Lélekben a horvátok sehol se voltak akkor már a padlót nyalták.
A Németek meg egyszerűen lefocizták a portugálokat nem sok esélyt adtak nekik.
Németország a döntöben szerintem és hogy ki az ellenfél hát ez fogas kérdés. Élveznék egy német hollandot. ahol a hollandok oktatnak.
A végén még összejön egy török-orosz döntő az már majdhogynem ázsiai döntő lenne európában :D
Eddig az a 3 csapat van az elődöntőben, akiknek szurkoltam. :-D Allah fiai hatalmasat játszottak, a németek lazán verték a dívacsapatot, a hollandok meg megjegyezték, ki az az Arshavin. :) Ma a David Villa-Fernando Torres párosban van minden reményem! :-D

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 22. 11:40, Vasárnap
Türkiye is fantastic!  :samurai:

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

A logikád szerint akkor ők biztos nem nézték meg a meccs előtt a Török Rambót.
Hát eddig két meglepetés csapat az elődöntöben Német-Török.
Hihetetlen volt az a török meccs már kezdtem örülni kiesnek erre tessék utolsó utánni perc Gól már megint. a tizik elött már tudtam török továbbjutás lesz. Lélekben a horvátok sehol se voltak akkor már a padlót nyalták.
A Németek meg egyszerűen lefocizták a portugálokat nem sok esélyt adtak nekik.
Németország a döntöben szerintem és hogy ki az ellenfél hát ez fogas kérdés. Élveznék egy német hollandot. ahol a hollandok oktatnak.
A végén még összejön egy török-orosz döntő az már majdhogynem ázsiai döntő lenne európában :D
Eddig az a 3 csapat van az elődöntőben, akiknek szurkoltam. :-D Allah fiai hatalmasat játszottak, a németek lazán verték a dívacsapatot, a hollandok meg megjegyezték, ki az az Arshavin. :) Ma a David Villa-Fernando Torres párosban van minden reményem! :-D

A török-orosz döntőt én is felvetettem kollégáim előtt, nagyon rosszul lettek már a gondolattól is... :) Mondanom sem kell, hogy olasz drukker az összes, de hogy mit szeretnek rajtuk, azt sose fogom megérteni... :-D

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 23. 09:28, Hétfő
Innentől már csak szimpatikus csapat nyerhet.  :) Utoljára a '96-os EB volt ilyen jó! :)

  • Karma: 42
2008. Június 23. 15:41, Hétfő
Német vs. orosz lesz itt. Nem lehet másképp! :angel:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2008. Június 23. 20:45, Hétfő
Innentől már csak szimpatikus csapat nyerhet.  :) Utoljára a '96-os EB volt ilyen jó! :)
:)
na látod yezy megmondtam én az olaszok most nem jók nem nekik szurkoltam:)
én bizok a spanyolokban
nagyon is nekik szerintem ez volt a döntő most már csak könnyebb ellenfél lehet. Az oroszokat egyszer már elkalapálták.
Igaz a második meccs nem lesz 4:1 megint 1:0 vagy 2:1 lesz szerintem
a németek meg remélem azért elcsipik a törököket. elég volt a jóból már :D
amugy nem lenne gyenge egy orosz-török döntö
A török rambo-az orosz medve ellen :D

  • Karma: 41
2008. Június 28. 10:39, Szombat
az oroszok nagyon jók voltak, nem tudom, a spanyolok ellen mi történt, mintha más csapat lenne.. én sajnálom, de most már drukkolok a németeknek

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 28. 11:16, Szombat
Remélem jó meccs lesz holnap.  :) Most már nagy lesz a tét, amit a spanyolok nem igazán bírnak, a németek játéka viszont akadozik. Mindenesetre kiváncsi leszek.
Az oroszoknál az volt a gond, hogy egyrészt a spanyolok tudták, mit kell ellenük játszani, másrészt Hiddink eltaktikázta a meccset és nem hagyta a fiait úgy játszani, mint a hollandok ellen. Így törvényszerű volt a bukás.

  • Karma: 36
2008. Június 28. 21:31, Szombat
Remélem jó meccs lesz holnap.  :) Most már nagy lesz a tét, amit a spanyolok nem igazán bírnak, a németek játéka viszont akadozik. Mindenesetre kiváncsi leszek.
Az oroszoknál az volt a gond, hogy egyrészt a spanyolok tudták, mit kell ellenük játszani, másrészt Hiddink eltaktikázta a meccset és nem hagyta a fiait úgy játszani, mint a hollandok ellen. Így törvényszerű volt a bukás.

Szerintem nem eltaktikázás volt egyszerüen nem engedték a spanyolok játszani az oroszokat.
Asavint teljesen levették a pályáról esélye se volt. Fabregas meg egyszerüen csodásan játszott.
Holnap azon múlik a meccs szerintem hogy a spanyolok mennyire görcsölnek be. a tét miatt.
A németek gyenge pontja egyszerűen jens lehmann itt el is mehet a meccs a németeknek.
én is remélem jó meccs lesz és spanyol gyözelemnek tapsolhatunk.
az idei ebvel teljesen elégedett voltam egy jó foci ünnepen vagyunk túl  egy meccs van már csak és szerencsére nem a védekezés dominált.