Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Figyelemmel követed-e majd az eseményt?

minden meccset megnézek
1 (9.1%)
amennyiben időm engedi
6 (54.5%)
a hírekből fogok tájékozódni
0 (0%)
nem érdekel
4 (36.4%)

Összes szavazó: 11

Szerző Téma: Foci EB 2008  (Megtekintve 8952 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 5. 19:02, Csütörtök
A címbeli eseménynek (is) köszönhetően az elkövetkezendő hetek folyamán az utóbbi 2 hónapban amúgy is drámaian lecsökkent filmekre fordítható időm gyakorlatilag a nullával lesz egyenlő, mert amennyiben éppen képernyő előtt leszek, úgy film helyett meccset fogok nézni... Ez az esemény ugyan a 2 évvel ezelőttivel ellentétben offtopicnak minősül (értelemszerűen nincs a résztvevők között se Japán, se Kína, se Korea), de azért a fórumozók közül az érdeklődők itt majd nyugodtan véleményezhetik a látottakat.
Akit pedig az egész nem érdekel, azt arra bíztatnám, hogy helyettem is írjon cikkeket a főoldalra!  :angel:

Kedvcsinálóként pedig egy esélylatolgatás, amit ma olvastam és az elején még komolyan is vettem.  :-D

  • Karma: 36
2008. Június 5. 22:21, Csütörtök
Én a 2. szavazatot választottam, de nem úgy értem, hogy minden szabadidőmben a tévé előtt leszek, csak nem érek majd rá minden meccsre, hanem úgy, hogy ha éppen ráérek, akad egy sör, pár haver és egy érdekes meccs, akkor leülök a tévé elé. "Csak a hírekből" viszont uncsi volna.... :)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Június 6. 18:50, Péntek
Én kb egy hete tudom, hogy lesz ilyen focis összeröffenés a szomszédban. :Đ A sport nálam kimerül annyiban, hogy futok a futópályán, vagy belenézek a Tour de France-ba, vagy az F1-be :)
Viszont olvastam, hogy az interneten is lehet majd nézni az EB-t.
Hogy milyen feltételekkel és hogy milyen minőségben arról fogalmam sincs.

Szavaztam is x)

(azért múltkor amikor a japánok is voltak, azt én is láttam. arra emlékszem, hogy a második meccsükön bealudtam XD)

  • Karma: 36
2008. Június 6. 19:37, Péntek
Nekem ez lesz a szorakozásom a sörök már a hütőbe dideregnek és várják a holnapi meccset. meg a többit.
Én nézem amennyi meccset csak tudok
a filmekkel hát talán egy-kettő becsuszik a machine girl lejött azt nem hagyhatom ki :D

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 6. 20:07, Péntek
Van 3 szavazó, akit nem érdekel a dolog, ami 3 időmilliomos potenciális cikkírót jelent.  :angel: Mondjuk azért valahogy majd én is igyekszem bezsúfolni az új Stephy Tang filmet, meg a Run Papa Run-t.  :-D

De addig is ismét leszögezem, hogy onnantól lesz jó az EB, ha az olaszok kiestek.  :-D Bár ez a kívánságom a múltkor se jött össze...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Június 6. 21:04, Péntek
Van 3 szavazó, akit nem érdekel a dolog, ami 3 időmilliomos potenciális cikkírót jelent.  :angel: Mondjuk azért valahogy majd én is igyekszem bezsúfolni az új Stephy Tang filmet, meg a Run Papa Run-t.  :-D

De addig is ismét leszögezem, hogy onnantól lesz jó az EB, ha az olaszok kiestek.  :-D Bár ez a kívánságom a múltkor se jött össze...

A 3-ból (most már 4-ből) egy én vagyok. De azért még mindig van 3. :)

  • Karma: 36
2008. Június 7. 22:43, Szombat
Van 3 szavazó, akit nem érdekel a dolog, ami 3 időmilliomos potenciális cikkírót jelent.  :angel: Mondjuk azért valahogy majd én is igyekszem bezsúfolni az új Stephy Tang filmet, meg a Run Papa Run-t.  :-D

De addig is ismét leszögezem, hogy onnantól lesz jó az EB, ha az olaszok kiestek.  :-D Bár ez a kívánságom a múltkor se jött össze...

Hála istennek :) 2 éve a vb-n nekik szurkoltam :)
most a portugáloknak szorítok jól kezdtek 2:0 könnyed gyözelem :)

bennem bíz yezy spanyol- portugál döntó lesz :D

  • Karma: 36
2008. Június 7. 22:45, Szombat
Van 3 szavazó, akit nem érdekel a dolog, ami 3 időmilliomos potenciális cikkírót jelent. 
Én írnék cikkeket, csak hát amíg a Race-t nem látom az oldalon nem kezdek újba arra meg már várok lassan 3 hónapja most az eb alatt még kevesebb esélyt látok a megjelenésre de sebaj :)

  • Karma: 42
2008. Június 8. 11:08, Vasárnap
 :off:

Azért azt sem elfelejteni, hogy most van az NBA nagydöntő. Hajrá Lakers!
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 82
2008. Június 10. 08:31, Kedd
Tegnap este GaboJa biztos sok sörrel öblögette le a torkára akadt sósmogyorót!  :D

Hollandia - Olaszország 3-0, eddig kifejezetten jó az EB!  :-D

  • Karma: 36
2008. Június 11. 10:08, Szerda
Tegnap este GaboJa biztos sok sörrel öblögette le a torkára akadt sósmogyorót!  :D

Hollandia - Olaszország 3-0, eddig kifejezetten jó az EB!  :-D
Lehet, hogy bejön, amiben reménykedsz? :)

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. Június 11. 11:42, Szerda
Én a svájciakról olyan mendemondákat hallottam, hogy nagyon precízek, de ez a megnyitó ünnepségen nem igazán látszott.. :Đ
Most már a kínaiakban van minden reményem. Ők remélhetőleg jobbak lesznek :P

  • Karma: 36
2008. Június 13. 21:53, Péntek
Tegnap este GaboJa biztos sok sörrel öblögette le a torkára akadt sósmogyorót!  :D

Hollandia - Olaszország 3-0, eddig kifejezetten jó az EB!  :-D
Lehet, hogy bejön, amiben reménykedsz? :)

Ma A románok is megtréfálták a VB-t
szóval közel a kiesés.
Mondom Yezy ezen az EB-n az olaszok nem olyan jók.
Annyi sörrel amúgy nem öblögetettem az olaszok szereplését ez nem az a csapat nem harapnak annyira Donadoninak nem megy le is váltják az eb után ha kiesnek és most már ez elég közel van.
spanyol portugál ők nagyon jók és eddig meglep a horvát holland csapat remek szereplése is

  • *
  • Karma: 82
2008. Június 15. 22:46, Vasárnap
Türkiye is fantastic!  :samurai:

  • Karma: 36
2008. Június 16. 08:38, Hétfő
Türkiye is fantastic!  :samurai:

Hát nem volt semmi.
Szerintem a meccs elött megnézték a török rambo-t és így merítettek erőt. :)

amugy eddig elég színvonalas az EB egy meccs volt elég pocsék a román-francia a többi elég jó hál istennek :)

 

anything