Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Koreai filmek  (Megtekintve 112274 alkalommal)

  • Karma: 3
2008. Augusztus 30. 17:04, Szombat
wow ez a  Bin-jip (3 Iron) nagyon komoly film.
Tegnap néztem meg. Ritkán látok ilyen érdekes filmeket. A végén a kis csattanó feltette az i-re a pontot.  :istenvagy :good:
Bár azért kissé elvont, szóval biztos vagyok benne, hogy lesz olyan akinek ezért nem tetszik.


  Én néhány hónapja láttam először,mondhatni ez a film indított el a "lejtőn"  :merci: ...... Az első ázsiai filmem,ami nem kung-fus,szamurájos,stb.. Azóta regisztráltam ide és az oldal segítségével keresgetem a filmeket,leginkább dráma vagy vígjáték műfajban. Már az üzletek polcain is ázsiai filmeket böngészgetek..  Őszintén?! Most már így maradok?!!!  :)

  • *
  • Karma: 36
2008. Augusztus 30. 19:35, Szombat
Azóta regisztráltam ide és az oldal segítségével keresgetem a filmeket,leginkább dráma vagy vígjáték műfajban. Már az üzletek polcain is ázsiai filmeket böngészgetek..  Őszintén?! Most már így maradok?!!!  :)


A produkált tünetek egyértelműen erre utalnak  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 3
2008. Augusztus 31. 13:02, Vasárnap
  Teljesen más hangulatúak,mint az általam megszokott filmek,mert eddig is szinte mindenevő voltam,de most valamiért ezt igénylem. Hozzá kellett szoknom. Kevés szöveg,inkább gesztusok és mimika...tetszik  :) Tény,hogy nem jellemző a "happy end" , de valahogy mégis kapsz valamilyen megnyugvást?Reményt? Nem találok jobb szót...

  • Karma: 3
2008. Szeptember 3. 08:07, Szerda
 Hali! Nincs kedve valakinek ismertetőt írni a : Jeni, Juno című filmhez?  :roll: Fent van az FSS-en... érdemes-e megnézni? Előre is köszi!

  • Karma: 5
2008. Szeptember 4. 08:48, Csütörtök
szia
a jeni juno hasolít az amerikai Juno-ra, vagyis lehet, hogy forditva
ketto tini szerelmerol szol, aztan a csaj bekapja a legyet :)
majd ennek a folyamatarol hog eloszor titkojak, stb, stb

  • Karma: 3
2008. Szeptember 5. 07:11, Péntek
  Köszi!Így már tudom. Láttam a Juno-t anno. Tetszett a zenéje.

2008. Szeptember 9. 19:30, Kedd
Seven Days: közepes krimi
The Breath: a rendező neve önmagáért beszél! igaz, vele kapcsolatban nagyon elfogult vagyok...
G. P. 506: az volt az első gondolatom, miközben néztem, hogy ez tisztára olyan, mint az R-Point. bár, ha jól tudom, ugyanaz a rendezője a két filmnek.
A Man Who Was Superman: primitívnek tűnhet, de érdemes kivárni a végét.
Rainbow Eyes: egyedi stílusú, az agytekervényeinket igencsak megmozgató krimi
Our Town: ez is krimi. jó véres...
Someone Behind You: szellemes horrorból mindig akad újabb és újabb...
My New Partner: felejtős akció/krimi
Going By The Book: a koreaiak zsenialitása ismét megmutatkozott. sajnos ez ritkán fordul elő.
Sex is Zero 2: szerintem bugyuta, akár csak az első része...
Punch Lady: a nemek küzdelme. röviden talán így jellemezhető. nekem tetszett!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 9. 19:38, Kedd írta arnold »

  • Karma: 2
2008. Szeptember 10. 15:25, Szerda
Köszi a rövid ismertetöket arnold lessz pár film amit megnezek ezek közül a going by the book tényleg fantasztikus volt  :good: :D

  • Karma: 36
2008. Szeptember 11. 09:08, Csütörtök
Kéne nekem is pár jó romantikus film tipp.
Olyan kéne aminek a vége is jó kis csavarral. Pl. My two faces girlfriend

  • Karma: 5
2008. Szeptember 20. 13:19, Szombat
sziasztok újra!
lefordítottam a Flower.Island.2001.Limited.DVDRip.DivX-PosTX nevű filmet, nézetek meg, nekem tetszett :)
sajnos biztos maradtak benne helyesíási hibák, akinek kedve van nyugodtan javítsa ki, bocsánat érte
innen tudjátok leszedni, remélem ugyan az a verzió mert nekem mashonnan van meg:

Flower Island (2001)
part1
http://www.megaupload.com/?d=3YVQR5HI
part2
http://www.megaupload.com/?d=USUI0MWC
part3
http://www.megaupload.com/?d=EL2SXHTC
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 20. 16:57, Szombat írta halas »

  • Karma: 7
2008. Szeptember 21. 22:55, Vasárnap
Grat :) Jó lenne ha még több koreai filmhez lennének magyar feliratok. Sajna az angol tudásom eddig nem a legjobb, de dolgozom rajta.
Amúgy a hétvégén néztem meg a Take care of my cat-et, nagyon jó volt. Mintha magamat láttam volna a szereplőkben.

2008. Szeptember 30. 12:52, Kedd
Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Keresek egy japán vagy koreai filmet, amit pár éve láttam moziban, de sajnos nem emlékszem a címére. A műfaj talán pszicho thriller vagy dráma. A történet valami olyasmi volt, hogy egy férfit elraboltak és bezártak egy szobába több évre, látszólag minden ok nélkül, majd a végén kiderül, hogy valaki bosszút akart állni rajta, akivel talán egy középiskolába jártak? A bosszú lényege nemcsak az, hogy bezárva tartja, hanem valahogy úgy alakítja az eseményeket, hogy az áldozat a tudtán kívül a saját lányával kerül intim kapcsolatba, majd ezt közli vele a fogvatartó... Tudnátok segíteni, hogy melyik film lehet ez?

Köszönöm!

  • *
  • Karma: 80
2008. Szeptember 30. 12:54, Kedd
Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Keresek egy japán vagy koreai filmet, amit pár éve láttam moziban, de sajnos nem emlékszem a címére. A műfaj talán pszicho thriller vagy dráma. A történet valami olyasmi volt, hogy egy férfit elraboltak és bezártak egy szobába több évre, látszólag minden ok nélkül, majd a végén kiderül, hogy valaki bosszút akart állni rajta, akivel talán egy középiskolába jártak? A bosszú lényege nemcsak az, hogy bezárva tartja, hanem valahogy úgy alakítja az eseményeket, hogy az áldozat a tudtán kívül a saját lányával kerül intim kapcsolatba, majd ezt közli vele a fogvatartó... Tudnátok segíteni, hogy melyik film lehet ez?

Köszönöm!

Koreai film, Oldboy a címe.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2008. Szeptember 30. 16:57, Kedd
köszönöm kisho!

  • *
  • Karma: 36
2008. Október 19. 20:42, Vasárnap
My Mighty Princess (2008)

A My Sassy Girl, The Classic, Windstruck filmek rendezőjének-írójának új filmje, rom-com-ba oltott kardozós-repkedős-huzaltechnikás wuxia történet.





http://www.youtube.com/watch?v=qtOYapnphJU


Nagyon limonádé. Elég gagyi.  :(
Sokkal jobbat vártam.
Annyira azért nem rossz, mint ahogy az az imdb-n látszik.
Magyar felirat 1-2 napon belül.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

 

anything