Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Takashi Miike  (Megtekintve 3260 alkalommal)

  • Karma: 36
2008. Március 3. 20:20, Hétfő
Rájöttem, hogy ideje beszerezni a kedvenc Miike-filmjeimet rendes minőségben (dvd-n) + pótolni pár lemaradást. Az ADC-ről eddig is csak szívességből nem bannoltak, szóval nem tudom, mennyi időm lesz. :-D Úgyhogy szóljatok, hogy mi van meg nektek dvd-n, hogy ne azokat szedjem, ez így takarékosabb. (És aztán következő talin barter.)

Nekem eddig megvan: Ichi The Killer.
Tuti kéne dvd-n (előbb-utóbb...): Audition, Agitator, Deadly Outlaw Rekka, Blues Harp, Gozu... ADC-n sok minden fent van amúgy.

Tök más: a Tantei Monogatarit vagy a Crow Zero-t látta már valaki?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Március 4. 13:09, Kedd
Rájöttem, hogy ideje beszerezni a kedvenc Miike-filmjeimet rendes minőségben (dvd-n) + pótolni pár lemaradást. Az ADC-ről eddig is csak szívességből nem bannoltak, szóval nem tudom, mennyi időm lesz. :-D Úgyhogy szóljatok, hogy mi van meg nektek dvd-n, hogy ne azokat szedjem, ez így takarékosabb. (És aztán következő talin barter.)

Nekem eddig megvan: Ichi The Killer.
Tuti kéne dvd-n (előbb-utóbb...): Audition, Agitator, Deadly Outlaw Rekka, Blues Harp, Gozu... ADC-n sok minden fent van amúgy.

Tök más: a Tantei Monogatarit vagy a Crow Zero-t látta már valaki?

Audition, Gozu megvan.
Aztán: Yokai Daisenso, Zebraman, Shinjuku Triad Society Trilogy (ez a kedvencem), Yakuza Demon (ez viszont nem tetszett), most jött le a Like a Dragon, de az egyébként is golden, Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

  • Karma: 42
2008. Március 4. 15:21, Kedd
Idézet
Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

Amit ugye már megnéztél? :x Nyugi, csak viccelek. :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 82
2008. Március 4. 17:27, Kedd
Idézet
Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

Amit ugye már megnéztél? :x Nyugi, csak viccelek. :)

A Fudoh-t még egy olyan Miike antitalentum is látta szerintem, mint amilyen én vagyok...  :)

  • *
  • Karma: 80
2008. Március 4. 17:46, Kedd
Idézet
Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

Amit ugye már megnéztél? :x Nyugi, csak viccelek. :)

A Fudoh-t még egy olyan Miike antitalentum is látta szerintem, mint amilyen én vagyok...  :)

<:)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2008. Március 5. 12:30, Szerda
Audition, Gozu megvan.
Aztán: Yokai Daisenso, Zebraman, Shinjuku Triad Society Trilogy (ez a kedvencem), Yakuza Demon (ez viszont nem tetszett), most jött le a Like a Dragon, de az egyébként is golden, Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek.

Oké. :) Jut eszembe, megvan tőled a Graveyard Honor (2002, r.: Takashi Miike) is.
Töltöm az Agitatort!  :good:

  • Karma: 36
2008. Március 8. 09:54, Szombat
Nekem ezek vannak: Visitor Q, Gozu, Fudoh, Koroshiya, Audition, Izo, Graveyard of Honor, The Happiness of the Katakuris, D.O.A., Dead or Alive 2, Dead or Alive: Final, Imprint, Full Metal Yakuza

  • Karma: 36
2008. Március 8. 20:27, Szombat
Nekem ezek vannak: Visitor Q, Gozu, Fudoh, Koroshiya, Audition, Izo, Graveyard of Honor, The Happiness of the Katakuris, D.O.A., Dead or Alive 2, Dead or Alive: Final, Imprint, Full Metal Yakuza

Basszus, a Happiness... is meg kell legyen nekem is, úgy rémlik! A Koroshiyát meg vagy elvesztettem, vagy nem. :) Cooper, ez mind dvd? Mert akkor párat majd elkérnék. :D :istenvagy

  • Karma: 36
2008. Március 9. 12:55, Vasárnap
Nekem ezek vannak: Visitor Q, Gozu, Fudoh, Koroshiya, Audition, Izo, Graveyard of Honor, The Happiness of the Katakuris, D.O.A., Dead or Alive 2, Dead or Alive: Final, Imprint, Full Metal Yakuza

Basszus, a Happiness... is meg kell legyen nekem is, úgy rémlik! A Koroshiyát meg vagy elvesztettem, vagy nem. :) Cooper, ez mind dvd? Mert akkor párat majd elkérnék. :D :istenvagy

Dvd, igen és magyar feliratosak nagyrészt.  Írd meg mélben, hogy melyikek kellenek.

  • Karma: 42
2008. Március 9. 23:17, Vasárnap
Idézet
Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

Amit ugye már megnéztél? :x Nyugi, csak viccelek. :)

A Fudoh-t még egy olyan Miike antitalentum is látta szerintem, mint amilyen én vagyok...  :)

Nem is tudtam, hogy ennyire kommersz. Akkor már így nem is tetszik! :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 41
2008. Március 19. 19:10, Szerda
szép project a kb. 70 filmjével..

  • No avatar
  • Karma: 3
2008. Március 20. 13:07, Csütörtök
ezeket el tudom küldeni, akár levélben/csomagban is:
Shinjuku triad society, Rainy dog, Dead or alive:Hanzaisha, Deadly outlaw Rekka, Gozu (rated sajnos), Fudoh: The next generation (pedig talán ez a legrosszabb Miike filmek egyike), Graveyard of Honor (ez viszont a legjobbak egyike, ha nem a legjobb), Ichi the killer, Three extremes (a Box persze), Visitor Q, Audition,Bing Bang Love, Juvenile A, Sukiyaki Western:Django, Izo, Fiatal huligánok,
meg az igazi csemege: Last life of the universe egy csendes gyöngyszem

((ellenben még mindig nagyon jó lenne szép magyar felirat a Retribution-hoz és az Angel Dust-hoz, aki megigéri, hogy készít hozzájuk magyarítást, annak elküldöm ezt a kettőt dvd-n))

  • Karma: 36
2008. Április 8. 10:36, Kedd
Idézet
Fudoh, huh egyenlőre ennyi jut eszembe, de még ránézek

Amit ugye már megnéztél? :x Nyugi, csak viccelek. :)

A Fudoh-t még egy olyan Miike antitalentum is látta szerintem, mint amilyen én vagyok...  :)
Épp tegnap néztem meg A Fudoh-ot hát ez a film is jól lesokkolt ahogy az ichi the killer:) nem volt semmi az tény
Miike tud valamit hogy kell jól lesokkoltatni a nézőt és még nézni is akarod hogy mi fog történi legközelebb.


 

anything