Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ji Jun Hyunnal eltölteni egy estét?

Isten ments, ilyen borzalmat...
0 (0%)
Ha fizet érte, talán...
0 (0%)
Ha úgy jön ki a lépés...
3 (37.5%)
Kivágnám a nyelvem is érte...
5 (62.5%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 26. 18:54, Hétfő

Szerző Téma: Jun Ji Hyun  (Megtekintve 14950 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Február 23. 15:56, Csütörtök
Jól látom, hogy mostanában rejtélyes mellnagyobbodáson esett át a kis Jeon?

2006. Február 23. 16:30, Csütörtök
Idézetet írta: agentcooper
Jól látom, hogy mostanában rejtélyes mellnagyobbodáson esett át a kis Jeon?

nekem nem tűnt fel, persze attól még előfordulhat...

  • Karma: 3
2006. Február 23. 16:58, Csütörtök
Idézetet írta: agentcooper
Jól látom, hogy mostanában rejtélyes mellnagyobbodáson esett át a kis Jeon?

Kár lenne...


2006. Február 28. 16:21, Kedd


  • Karma: 41
2006. Május 31. 12:47, Szerda
én azt figyeltem meg, bár lehet, hogy csak a filmekre igaz, hogy a koreai nőknek jó lábuk van, a többieknek meg nem

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 31. 14:21, Szerda
Idézetet írta: asiafan
én azt figyeltem meg, bár lehet, hogy csak a filmekre igaz, hogy a koreai nőknek jó lábuk van, a többieknek meg nem


 :lol: Szégyen, de férfi létemre én ilyet még nem szúrtam ki :) Mondjuk nem is a láb a fétisem  8)

  • Karma: 36
2006. Május 31. 15:29, Szerda
Sok nőnek van jó lába. :-D
Nemzetiség szerint talán az északi népeket választanám legjobbnak láb szempontból (svédek, finnek): gyönyörű hosszú combok... :cool: Ázsiaiakat általában kedvelem, legjobban a japánokat és nem a nemzetiségük miatt, hanem az a fajta "gyenge, védtelen nő, védj meg" kinézetük és arckifejezésük miatt (amiről az Audition óta tudjuk, hogy csalóka látszat... :lol: ). Na de nem akarok offolni... Hmm, ne nyissunk egy ázsiai nők topikot? Linkekkel meg minden? 8-) De! :hopp:

2006. Május 31. 15:38, Szerda
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: asiafan
én azt figyeltem meg, bár lehet, hogy csak a filmekre igaz, hogy a koreai nőknek jó lábuk van, a többieknek meg nem


 :lol: Szégyen, de férfi létemre én ilyet még nem szúrtam ki :) Mondjuk nem is a láb a fétisem  8)

valahogy én sem a lábát figyeltem... :)

2006. Június 7. 14:02, Szerda
készülőben a biográfia... :)

  • Karma: 36
2006. Június 7. 16:08, Szerda
Jó lett a Jun Ji-Hyun cikk, de nagyon hiányoltam egy képet a formás hátsójáról, ha már versenyt nyert vele! Kérünk egy fotót a fenekéről! 8-)

2006. Június 7. 16:58, Szerda
Jó lett a Jun Ji-Hyun cikk, de nagyon hiányoltam egy képet a formás hátsójáról, ha már versenyt nyert vele! Kérünk egy fotót a fenekéről! 8-)

tettem be egyet. remélem, elégedett vagy! :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 7. 17:17, Szerda
Jó lett a Jun Ji-Hyun cikk, de nagyon hiányoltam egy képet a formás hátsójáról, ha már versenyt nyert vele! Kérünk egy fotót a fenekéről! 8-)

:lol: Megyek megnézni gyors  :samurai:

  • Karma: 36
2006. Június 7. 17:44, Szerda
tettem be egyet. remélem, elégedett vagy! :-D
Elégedett vagyok, mert szép kép, de sajnos az említett nagyra becsült fertálya nem látható eléggé! Szigorúnak kell lennem ilyen ügyekben, ugyebár a maximalizmusra törekszünk az oldalon mindennel kapcsolatban... :smoke: Szóval van jobb kép? 8-)