Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ji Jun Hyunnal eltölteni egy estét?

Isten ments, ilyen borzalmat...
0 (0%)
Ha fizet érte, talán...
0 (0%)
Ha úgy jön ki a lépés...
3 (37.5%)
Kivágnám a nyelvem is érte...
5 (62.5%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 26. 18:54, Hétfő

Szerző Téma: Jun Ji Hyun  (Megtekintve 14940 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Január 1. 15:51, Vasárnap
Idézetet írta: frunobulax
Szerintetek hogyan lehetne megakadályozni,hogy férfiak kerüljenek Jeon Ji Hyeon közelébe?Nem akarom,hogy férjhez menjen,és azt sem hogy legyen valakije,azért kérdezem.

Szerintem meglehetősen kilátástalan a dolog. :)


2006. Január 2. 07:58, Hétfő
van még pár videm Ji-hyun-ról. igény esetén feltöltöm!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 2. 11:41, Hétfő
Idézetet írta: frunobulax
Szerintetek hogyan lehetne megakadályozni,hogy férfiak kerüljenek Jeon Ji Hyeon közelébe?Nem akarom,hogy férjhez menjen,és azt sem hogy legyen valakije,azért kérdezem.


Szerintem egyszerű. Szerzel egy magánrepülőgépet és kimész koreába, persze viszel engem meg a fórum többi aktív tagját. Megszervezünk egy emberrrablást. Ramiz meg arnold mondjuk betörnek a lakására, elviszik valamilyen lakatlan, lerobbant raktárépületbe. Ezután én jövök és megpróbálom megmenteni, de arnoldék megint üldözőbe vesznek. Elmondom neki, hogy el kell menekülnie Koreából, mert egy szélsőséges rajongó csoport nem bírná elviselni, ha férjhez menne, ezért el akarják rabolni, de én tudok valakit, aki egy repülőn el tudná vinni a világ másik felére. Ekkor jössze te a képbe, hazahozod Magyarországra... a többi már csak rajtad áll. Hát ennyi.

Lehet, hogy túl sok filmet nézek...

Edit: A videók jöhetnek, azért van ez a topic :)

2006. Január 2. 12:30, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Edit: A videók jöhetnek, azért van ez a topic :)

jó, jönnek majd...

  • Karma: 36
2006. Január 2. 12:57, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Szerintem egyszerű. Szerzel egy magánrepülőgépet és kimész koreába, persze viszel engem meg a fórum többi aktív tagját. Megszervezünk egy emberrrablást. Ramiz meg arnold mondjuk betörnek a lakására, elviszik valamilyen lakatlan, lerobbant raktárépületbe. Ezután én jövök és megpróbálom megmenteni, de arnoldék megint üldözőbe vesznek. Elmondom neki, hogy el kell menekülnie Koreából, mert egy szélsőséges rajongó csoport nem bírná elviselni, ha férjhez menne, ezért el akarják rabolni, de én tudok valakit, aki egy repülőn el tudná vinni a világ másik felére. Ekkor jössze te a képbe, hazahozod Magyarországra... a többi már csak rajtad áll. Hát ennyi.

Asszed én segítek, hogy valaki más hozza haza Magyarországra? 8) Inkább kint maradok vele Koreában. 8-)



  • Karma: 36
2006. Január 2. 20:58, Hétfő
Az előző előtti postban az egyik moziban a Knockin' on heaven's door megy, női előadóval. Nemtom ki énekli, de egész jó. :) A klipp meg a Windstruckból van összevágva. Asszem megnézem, egész jónak tűnik. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 15. 11:49, Vasárnap
Én láttam a The uninvited című filmjét is. Nagyjából annyira "horror", mint a Tale of two sisters, vagy a Dead friend, inkább ilyen pszicho-thriller szerűségnek mondanám. Jó kis film, csak nagyon lassú, a Windstruck és a My sassy girl sokkal jobb.

  • Karma: 36
2006. Január 18. 21:24, Szerda
Basszus, arnold, ez az aláíráskép nagyon durva! Amikor megláttam, ledöbbentem, aztán lefagyott a rendszerem, aztán két percig bámultam magam elé... :cool: <:) Asszem most már nekiállok végignézni a videókat, csessze meg magát a limit... :lol: Mindegyikben ilyeneket művel? Vagy a többi csak sima mosolygós? :P

2006. Január 19. 10:16, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Basszus, arnold, ez az aláíráskép nagyon durva! Amikor megláttam, ledöbbentem, aztán lefagyott a rendszerem, aztán két percig bámultam magam elé... :cool: <:) Asszem most már nekiállok végignézni a videókat, csessze meg magát a limit... :lol: Mindegyikben ilyeneket művel? Vagy a többi csak sima mosolygós? :P

a többség inkább reklám video, de azért aranyos mindegyikben! 8-)

2006. Január 22. 19:27, Vasárnap

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 22. 19:37, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
http://img483.imageshack.us/img483/4605/hyun20tb.jpg

nem semmi! :shock:


 :-o

Ramizt idézve, fikcionálisan: "Nincs ugyanilyen, csak kevesebb ruhában?"  :twisted:

Mindenesetre nekem a profilja annyira nem jön be, viszont azt nagyon birom benne, hogy nem egy elefántcsont tökéletes szépség, aki iszonyatosan merev, begyakorolt pózokban éli életét, hanem bevállalja, hogy pofákta vág, amik esetleg nem a legelőnyösebbek neki.

2006. Január 22. 20:00, Vasárnap
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: arnold
http://img483.imageshack.us/img483/4605/hyun20tb.jpg

nem semmi! :shock:


 :-o

Ramizt idézve, fikcionálisan: "Nincs ugyanilyen, csak kevesebb ruhában?"  :twisted:


hát olyanom nincs sajnos.... :lol: