Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ji Jun Hyunnal eltölteni egy estét?

Isten ments, ilyen borzalmat...
0 (0%)
Ha fizet érte, talán...
0 (0%)
Ha úgy jön ki a lépés...
3 (37.5%)
Kivágnám a nyelvem is érte...
5 (62.5%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 26. 18:54, Hétfő

Szerző Téma: Jun Ji Hyun  (Megtekintve 14949 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 26. 18:54, Hétfő
Látom arnold szereti ezt az igen csinos lánykát, amivel nincs egyedül. Ide lehetne infokat, meg képeket berakosgatni, ha valakinek kedve tartja, mint most nekem:


2005. December 26. 19:19, Hétfő
naon cuki! :P  :lol:

kis infó:
1981 október 30.-án született Szöülban, 172 cm magas. A foglalkozását tekintve pedig színésznő (popénekesként kezdte). állítólag egyik hobbija az angol nyelv.

filmjei:
Il Mare (2000) - jövőre lesz usa remake, főszerepekben állítólag Keanu Reeves és Sandra Bullock játszik majd.
My Sassy Girl (2002) - ez nagyon alap! ennek is lesz amcsi remakeje jövőre.
The uninvited (2003) - valami horror/thriller, nem láttam... még...
Windstruck (2004)

vid:
http://rapidshare.de/files/9862925/04_300k.mpg.html
(elég jó a mozgása... :-D )

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 26. 19:46, Hétfő
Idézetet írta: arnold
naon cuki! :P  :lol:

kis infó:
1981 október 30.-án született Szöülban, 172 cm magas. A foglalkozását tekintve pedig színésznő (popénekesként kezdte). állítólag egyik hobbija az angol nyelv.

Hah, fiatalabb nálam. Akkor még van esélyem :D
Idézetet írta: arnold

filmjei:
Il Mare (2000) - jövőre lesz usa remake, főszerepekben állítólag Keanu Reeves és Sandra Bullock játszik majd.
My Sassy Girl (2002) - ez nagyon alap! ennek is lesz amcsi remakeje jövőre.
The uninvited (2003) - valami horror/thriller, nem láttam... még...
Windstruck (2004)



Király, ebből már csak az Uninvited-et nem láttam, de tervbe van véve...

Khmm.. Tényleg jó a mozgása :)

  • Karma: 36
2005. December 26. 21:18, Hétfő
De hogy ennyire ne legyen szükségetek a nyelvetekre... :roll: Hát ha eltölthetnék vele egy estét, azzal kezdeném, hogy végignyalogatnám, mint egy fagylaltot... 8-)

  • Karma: 32
2005. December 26. 22:38, Hétfő
Sajnos nem tudom átérezni a lelkesedést, de ez kizárólag nemi hovatartozásom miatt van.
Bezzeg, ha pasi lennék...
De azért a My Sassy Girl-t imádom.






2005. December 26. 23:07, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth
De azért a My Sassy Girl-t imádom.

jó is az... a My Tutor Friend-el egyetemben! köszi a képeket!

  • Karma: 36
2005. December 27. 09:49, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Sajnos nem tudom átérezni a lelkesedést, de ez kizárólag nemi hovatartozásom miatt van.

De azért "női szemmel" is jól néz ki, nem? :)
Mondjuk szerintem túl sok ázsai nőnek nyithatnánk ennyi erővel saját topikot, mivel rengeteg köztük a szépség. De lehet, hogy ezt szentségtörés itt mondani, hátha csak nekem nem Ő az Egyetlen, és nektek igen. :-D

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 27. 14:40, Kedd
Nekem ő csak a második kedvencem.
Egyébként filmen még jobban néz ki,mint fényképen.A Windstruck nagyon jó kis film,a film zenéje sem rossz,van benne X Japan.
A nőt egyébként beállítottam háttérnek a telefonomra.

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 27. 14:44, Kedd
Idézetet írta: arnold
naon cuki! :P  :lol:


filmjei:
Il Mare (2000) - jövőre lesz usa remake, főszerepekben állítólag Keanu Reeves és Sandra Bullock játszik majd.
My Sassy Girl (2002) - ez nagyon alap! ennek is lesz amcsi remakeje jövőre.
The uninvited (2003) - valami horror/thriller, nem láttam... még...
Windstruck (2004)


Neee,az Il Mare-t is el akarják rontani?A Sassy girl-ben állítólag Liv Tyler és Ashton Kutcher szerepelne,a másikban meg Sandra Bullock és Keanu Reeves-mindkettő igazi nyálparádé lesz a köcsög USA és Európa számára,szar r'n'b filmnzenével.Rohadjanak meg.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 27. 14:49, Kedd
Idézetet írta: frunobulax

Neee,az Il Mare-t is el akarják rontani?A Sassy girl-ben állítólag Liv Tyler és Ashton Kutcher szerepelne,a másikban meg Sandra Bullock és Keanu Reeves-mindkettő igazi nyálparádé lesz a köcsög USA és Európa számára,szar r'n'b filmnzenével.Rohadjanak meg.


Jah, ez a hetente egy remake tempó tényleg iszonyat, de valaki el is adja nekik a jogdíjakat... sőt, el is megy oda rendezni  :roll:

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 27. 14:56, Kedd
Az a ciki,hogy amíg ázsiai filmesek csinálnak remake-et amcsi,vagy EU filmből,az jó;fordítva viszont szar.Tehetségtelen barmok csinálnak manapság filmet nyugaton,még ötletük sincs,nem hogy tehetségük.Ellenben pénzük van,meg ribancok,akik natúr franciáért cserébe kapnak szerepet.Fel kellene robbantani Európát és Amerikát!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 27. 15:01, Kedd
Idézetet írta: frunobulax
Az a ciki,hogy amíg ázsiai filmesek csinálnak remake-et amcsi,vagy EU filmből,az jó;fordítva viszont szar.Tehetségtelen barmok csinálnak manapság filmet nyugaton,még ötletük sincs,nem hogy tehetségük.Ellenben pénzük van,meg ribancok,akik natúr franciáért cserébe kapnak szerepet.Fel kellene robbantani Európát és Amerikát!


Maradjunk az utóbbinál, de azért  :lol:

  • Karma: 36
2005. December 27. 18:28, Kedd
Idézetet írta: frunobulax
Neee,az Il Mare-t is el akarják rontani?A Sassy girl-ben állítólag Liv Tyler és Ashton Kutcher szerepelne,a másikban meg Sandra Bullock és Keanu Reeves-mindkettő igazi nyálparádé lesz a köcsög USA és Európa számára,szar r'n'b filmnzenével.Rohadjanak meg.

Hát sajnos ez van... :lol:

2005. December 28. 11:45, Szerda

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 30. 23:32, Péntek
Szerintetek hogyan lehetne megakadályozni,hogy férfiak kerüljenek Jeon Ji Hyeon közelébe?Nem akarom,hogy férjhez menjen,és azt sem hogy legyen valakije,azért kérdezem.