Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Szavazások a főoldalon  (Megtekintve 4082 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2007. December 29. 16:42, Szombat
Ez lenne itt a főoldali szavazásokkal kapcsolatos topic. Egyrészt arra gondoltam, hogy megosztom veletek, hogy perpillanat hogyan készülnek a szavazások, másrészt ide lehetne írni mindenféle megjegyzéseket, ötleteket, hogy hogyan csináljuk a dolgot a továbbiakban.
Szóval amióta újraindultak az oldalon a szavazások, azóta úgy zajlik ez az egész, hogy én ötletelek valamit, aztán kisho véleményezi az ötletet és ketten kitaláljuk, hogy milyen lehetőségekre lehessen szavazni. Szintén együtt közös álláspont volt az is, hogy kéthetenkénti váltásban kerüljenek ki az új témák.
Nos, ebbe a topicba lehet írogatni tehát további szavazásötleteket, az aktuális szavazásról kommenteket, vagy bármit, ami a témával kapcsolatban eszetekbe jut. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. December 29. 16:56, Szombat
Ez lenne itt a főoldali szavazásokkal kapcsolatos topic. Egyrészt arra gondoltam, hogy megosztom veletek, hogy perpillanat hogyan készülnek a szavazások, másrészt ide lehetne írni mindenféle megjegyzéseket, ötleteket, hogy hogyan csináljuk a dolgot a továbbiakban.
Szóval amióta újraindultak az oldalon a szavazások, azóta úgy zajlik ez az egész, hogy én ötletelek valamit, aztán kisho véleményezi az ötletet és ketten kitaláljuk, hogy milyen lehetőségekre lehessen szavazni. Szintén együtt közös álláspont volt az is, hogy kéthetenkénti váltásban kerüljenek ki az új témák.
Nos, ebbe a topicba lehet írogatni tehát további szavazásötleteket, az aktuális szavazásról kommenteket, vagy bármit, ami a témával kapcsolatban eszetekbe jut. :)

Korábban szerzett tapasztalataim alapján a két hét túl rövid idő. Lehetne mondjuk egy hónap. Egyrészt gyorsan kifogyunk így az öteletkből, másrészt sokan nem néznek felénk csak havonta mondjuk egyszer.

  • Karma: 36
2007. December 29. 19:15, Szombat
Szerintem jobb a kétheti szavazás, ezzel is a gyakoribb látogatásra ösztönözzük az olvasókat. :)
Egyébként poén, éppen most jutott eszembe, miközben szavaztam, hogy kéne rá egy topik... :laugh:
( Eddig elég kiegyenlített a mostani Zhang Ziyi-s szavazás amúgy. :) )

  • Karma: 42
2007. December 29. 19:18, Szombat
Szerintem jobb a kétheti szavazás, ezzel is a gyakoribb látogatásra ösztönözzük az olvasókat. :)
Egyébként poén, éppen most jutott eszembe, miközben szavaztam, hogy kéne rá egy topik... :laugh:
( Eddig elég kiegyenlített a mostani Zhang Ziyi-s szavazás amúgy. :) )

Már nem. :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 13
2007. December 29. 21:04, Szombat
talán jobb a havi szavazás mert a témák valóban gyorsan elfogyhatnak, ráadásul a "kezdők" mint én is kevéssé értem/értékelem a témákat, ha nem tudok véleményt alkotni, inkább nem szavazok
üdv
 
BK

  • *
  • Karma: 82
2007. December 29. 22:12, Szombat
talán jobb a havi szavazás mert a témák valóban gyorsan elfogyhatnak, ráadásul a "kezdők" mint én is kevéssé értem/értékelem a témákat, ha nem tudok véleményt alkotni, inkább nem szavazok
üdv
 

Ez utóbbival rögtön az első szavazásnál szembesültünk, a catIII filmeket úgy látszik, nem nagyon ismeri senki se.  :-D A témák elfogyásától nem tartok, bőven lehet mit kitalálni. :)

  • Karma: 36
2007. December 30. 19:35, Vasárnap
talán jobb a havi szavazás mert a témák valóban gyorsan elfogyhatnak, ráadásul a "kezdők" mint én is kevéssé értem/értékelem a témákat, ha nem tudok véleményt alkotni, inkább nem szavazok
üdv
 

Ez utóbbival rögtön az első szavazásnál szembesültünk, a catIII filmeket úgy látszik, nem nagyon ismeri senki se.  :-D A témák elfogyásától nem tartok, bőven lehet mit kitalálni. :)
hát igen én is elég ritkán szavazok pl. a catIII filmekkel kapcsolatba egyet- nem láttam igy mire szavazzak? :)
mondjuk a mostanira tudok szavazni több filmet is láttam már szavazok is :D
egyébként sokszor olyan film címek vannak felsorolva hogy csak nézegetek <:) hogy ezek mik kicsi a tudásom elnézést igyekszem potolni.
de nagyon narutozok  bocsesz 210 résznél vagyok :D már csak 10 :D

  • *
  • Karma: 82
2008. Január 18. 17:29, Péntek
A jelenlegi szavazások mellett szerintetek jó ötlet lenne-e időnként amolyan "battle" jellegűeket is betenni? Értem ezalatt, hogy mondjuk egy "provokatív" kérdés, hogy "Szerinted ki játszott jobban a Szigorúan Piszkos Ügyekben?" és ott lenne választható lehetőségként Andy Lau és Tony Leung. Egy rakat ilyet lehet kitalálni és jóóóó hosszú időre meg lenne oldva a szavazás "problémája".
Ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek további ötleteim a mostani stílusúakhoz.  :-D

  • *
  • Karma: 80
2008. Január 18. 17:44, Péntek
A jelenlegi szavazások mellett szerintetek jó ötlet lenne-e időnként amolyan "battle" jellegűeket is betenni? Értem ezalatt, hogy mondjuk egy "provokatív" kérdés, hogy "Szerinted ki játszott jobban a Szigorúan Piszkos Ügyekben?" és ott lenne választható lehetőségként Andy Lau és Tony Leung. Egy rakat ilyet lehet kitalálni és jóóóó hosszú időre meg lenne oldva a szavazás "problémája".
Ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek további ötleteim a mostani stílusúakhoz.  :-D

Nekem tetszik az ötlet.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 42
2008. Január 18. 19:26, Péntek
Mijaz hogy itt csak én szeretem az akciófilmeket! Embörök, térjetek már magatokhoz! Hát a világ legpopulárisabb műfajáról van szó! :) Megyek is vissza aludni. Ez biztos csak rossz álom, hogy mindenki drámát néz. :laugh:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 18. 19:28, Péntek írta Yakuza »
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 82
2008. Január 18. 19:35, Péntek
Mijaz hogy itt csak én szeretem az akciófilmeket! Embörök, térjetek már magatokhoz! Hát a világ legpopulárisabb műfajáról van szó! :) Megyek is vissza aludni. Ez biztos csak rossz álom, hogy mindenki drámát néz. :laugh:

Hát én legalább 5 kategóriát bepöttyöltem volna, ha lehetőség van rá...  :-D

  • Karma: 42
2008. Január 18. 19:37, Péntek
Mijaz hogy itt csak én szeretem az akciófilmeket! Embörök, térjetek már magatokhoz! Hát a világ legpopulárisabb műfajáról van szó! :) Megyek is vissza aludni. Ez biztos csak rossz álom, hogy mindenki drámát néz. :laugh:

Hát én legalább 5 kategóriát bepöttyöltem volna, ha lehetőség van rá...  :-D

Hogy egy nagy Clint Eastwood-klasszikus címét idézzem: "Nincs bocsánat". :lol:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 9
2008. Április 1. 22:24, Kedd
:off: (némileg off)
Nem nagyon vágok valamit. Végigolvastam a helpet és próbálkoztam is, de csak úgy tudnék szavazást indítani (persze nem a főoldalon, hanem a fórumban), hogy új topicot hozok létre! Ez fix így van vagy én nem értek valamit? Ha pl. olyan lenne a szavazás témája, hogy belepasszolna egy meglévő topicba, akkor miért kell mindenképpen újat indítani?
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Április 1. 22:40, Kedd
:off: (némileg off)
Nem nagyon vágok valamit. Végigolvastam a helpet és próbálkoztam is, de csak úgy tudnék szavazást indítani (persze nem a főoldalon, hanem a fórumban), hogy új topicot hozok létre! Ez fix így van vagy én nem értek valamit? Ha pl. olyan lenne a szavazás témája, hogy belepasszolna egy meglévő topicba, akkor miért kell mindenképpen újat indítani?

Szavazást sajnos csak az tud indítani, aki témát is indít, de nem fogjuk bannelni, ha véletlenül már van másik ilyen topic, úgyhogy rajta :)

  • Karma: 36
2008. Április 5. 10:21, Szombat
Jó az új szavazás, bár az akció (Chow Yun Fat két pisztollyal??? imádom!!! :D :woo: Japánban meg Miike a legjobb), a krimi (Seiyun Suzuki, Kiyoshi Kurosawa, HK krimik... remekművek! :smoke: ), a thriller (ebben szerintem koreaiak a legjobbak, persze eleve nem annyira élesek a műfajok közti határvonalak) és a CatIII között (hehe... :-D ) nem tudtam dönteni, végül hasraütéssel döntöttem. Viszont érdekes (és árulkodó) a horror győzelme. :) Ja, és

Ki mire szavazott? Tippjeim vannak, de lehet, hogy rosszak. 8)