Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Stephen Chow  (Megtekintve 5436 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 18:37, Kedd
Mivel itt többen is szeretjük, ezért ő is megérdemel egy topicot...

Tényleg, jön a Kung-fu Hustle 2. Vagy már kint van?

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 9. 20:11, Péntek
Nem tudom,lesz-e?Nem bánnám,bár félő,hogy nem éri el az első színvonalát.
Láttam valahol egy fórumon,hogy esetleg szerepelne benne Song Hye Kyo is.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 9. 20:29, Péntek
Az imdb-n láttam csak, hogy jön, az nem tudom mennyire vehető biztosra. Számomra Chow filmje egyre jobbak-és-jobbak, remélem ez folytatódik is :)

  • No avatar
  • Karma: 1
2005. December 9. 20:40, Péntek
De mi lesz,ha belenyúlnak az amerikaiak?És ha nekik készül majd a film?  :cry:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 9. 20:52, Péntek
Idézetet írta: frunobulax
De mi lesz,ha belenyúlnak az amerikaiak?És ha nekik készül majd a film?  :cry:

CSak abban reménykedhetünk, hogy van annyira büszke magára, hogy nem engedi meg az amcsiknak, hogy belepiszkáljanak. Azok úgyis csak a remakekhez értenek.

  • Karma: 36
2005. December 9. 21:15, Péntek
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: frunobulax
De mi lesz,ha belenyúlnak az amerikaiak?És ha nekik készül majd a film?  :cry:

CSak abban reménykedhetünk, hogy van annyira büszke magára, hogy nem engedi meg az amcsiknak, hogy belepiszkáljanak. Azok úgyis csak a remakekhez értenek.

Szerintem még azokhoz sem. :roll: Drukkolok, hogy ne engedje befolyásolni magát. De szerintem nem is fogja.

  • Karma: 1
2005. December 29. 21:20, Csütörtök
nemrég szép kis meglepetés ért. rájöttem, hogy a shaolin soccer általam ismert verziója a miramax által csonkított változat. sebtiben be is szereztem az eredeti vágást (tisztességes felirat máig nem került hozzá, help!), és esküszöm az amcsi változat jobb.

chow elég összeszedetlen tud lenni, főleg ami a történetvezetést illeti, így egy kis gatyábarázás jót tett a filmnek. persze egy-két részért kár volt, és az is nevetséges, hogy amikor csak lehetett a sebeket és a vért kivágták, meg azt is amikor a csajt alázzák elég keményen. az igazság valahol a kettő között van.

a kung fu hustle 2-nek én is nagyon szurkolok, az én aggályom aggályom az, hogy chow kezd öregedni, és már nem néz ki olyan hűdejól a fő-fő szuperhíró szerepében. legalábbis a kung fu hustle-ben néhol kilógott a lóláb. meglátjuk mit kezd ezzel legközelebb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 21:33, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious
a kung fu hustle 2-nek én is nagyon szurkolok, az én aggályom aggályom az, hogy chow kezd öregedni, és már nem néz ki olyan hűdejól a fő-fő szuperhíró szerepében. legalábbis a kung fu hustle-ben néhol kilógott a lóláb. meglátjuk mit kezd ezzel legközelebb.


Ugyan, ahogy öregszik, egyre csak coolabb lesz...  :smoke:  :-D

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:17, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Ugyan, ahogy öregszik, egyre csak coolabb lesz...  :smoke:  :-D

Sympathy for the Old...  :-D  :twisted:  :P

  • Karma: 1
2005. December 29. 22:21, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: noraliscious
a kung fu hustle 2-nek én is nagyon szurkolok, az én aggályom aggályom az, hogy chow kezd öregedni, és már nem néz ki olyan hűdejól a fő-fő szuperhíró szerepében. legalábbis a kung fu hustle-ben néhol kilógott a lóláb. meglátjuk mit kezd ezzel legközelebb.


Ugyan, ahogy öregszik, egyre csak coolabb lesz...  :smoke:  :-D


nade:



és még sorolhatnám...

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:22, Csütörtök
Ezt a rejtett üzenetet én nem értem... :( Inkább sorold! :)

  • Karma: 1
2005. December 29. 22:28, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Ezt a rejtett üzenetet én nem értem... :( Inkább sorold! :)


megfejtés=

nade fiatalon jobban nézett ki. nagyon jól. <:)

és kellően cool is volt. (elegánsan martinit hörpintő hentes)

de minden más tekintetben a fejlődést nem vonom kétségbe.

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:34, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious
megfejtés=

Wááááh! Csak viccelsz, ugye? :P

  • Karma: 1
2005. December 29. 22:47, Csütörtök
mia? az előbb még volt egy kép a 2vel ezelőtti hozzászólásomban. hová tűnt? vagy csak én láttam?

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:53, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious
mia? az előbb még volt egy kép a 2vel ezelőtti hozzászólásomban. hová tűnt? vagy csak én láttam?

Hát ez az... hová tűnt Chow? :-D

 

anything