Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Bonsai  (Megtekintve 1681 alkalommal)

  • Karma: 36
2007. Április 18. 10:45, Szerda
A bonsai és az ezzel kapcsolatos dolgok topicjának gondoltam ezt.
Megoszthatnánk tapasztalatainkat, hogy kinek mi a véleménye a Bonsairól van e volt e bonsai fája valakinek, ha esetleg volt vagy van  ötletek tanácsok a fácskák nevelésével gondozásával kapcsolatban.
Valamint hogy filmes része is legyen a dolognak a Bonsai fák jelentősége a filmekben

  • Karma: 36
2007. Április 18. 10:50, Szerda
Szüli napomra kaptam a barátnőmtől egy bonsai fácskát.
Ez az első bonsai fám nagyon szép meg minden, de nem igazán van tapasztalatom egy ilyen fa gondozásával kapcsolatban.
Valaki esetleg nevelt nevel ilyen fát? van ötlete tanácsa hogy is lehetne jól nevelni úgy hogy ne essen baja a kis fának?
Van olyan szakirodalom esetleg amit kifejezetten jónak mondanátok a témával kapcsolatba amibe sok hasznos információ van?
Van nekem is egy-két ilyen könyvem csak nem tudom mennyire használható igazából egy ilyen könyv.
Rengeteg kérdésem van a fa nevelésével kapcsolatban úgyhogy ha eseleg van olyan ismerősőtők  vagy esetleg nektek akinek vannak tapasztalatai a Bonsaival kapcsolatba szívesen beszélnék vele

 

anything