Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24769 alkalommal)

  • Karma: 32
2005. December 26. 16:31, Hétfő
Idézetet írta: arnold

amiről én beszélek, az egy 2 lemezes DTS kiadás. ennél jobb aligha lesz...


Hmmm.... Na ez akkor érdekes. Csak azért, mert az info közvetlenül a kiadótól van. De akkor - ami az info áramlást illeti -  nem nagyon vannak a helyzet magaslatán.  :roll:

2005. December 26. 16:39, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth

Hmmm.... Na ez akkor érdekes. Csak azért, mert az info közvetlenül a kiadótól van. De akkor - ami az info áramlást illeti -  nem nagyon vannak a helyzet magaslatán.  :roll:

arról tudsz valamit, hogy a ju-on: the grudge 1-2 milyen minőségű?

  • Karma: 32
2005. December 26. 16:54, Hétfő
Idézetet írta: arnold
arról tudsz valamit, hogy a ju-on: the grudge 1-2 milyen minőségű?


Ami azt illeti lehetne jobb minőségű is, még a pont elmegy kategória (az első szériás Musánál kicsit azért jobb).
Viszont az jellemző a kiadó termékeire, hogy az első szériák mindig sokkal szarabbak, mint az utánnyomás.  Nem tudom hogy csinálják.  :?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 26. 16:59, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth
Érdemes néha körül nézni az Intersonic honlapján is, mert náluk is szoktak megjelenni ázsiai filmek baráti áron.


Ez a link nagyon jó :drunk: !!!
Idézetet írta: Skyneth

(Még kapható náluk a Cat Returns (Macskák királysága) c. anime is - bár szerintem azt már mindenki beszerezte aki igényt tartott rá.  :-D )


 Én még nem... :mad:
Idézetet írta: Skyneth

Igaz, tőlük csak személyesen lehet vásárolni, ezért pestiek előnyben.
 

 :woo: Ez meg elviselhetetlen. Kb. egy éve hallottam, hogy az Infernal Affairs trilógiát lehet kepni Pesten 999,- ért, nálunk meg bezzeg csak az első részt, és persze majd ötezer  :mad:
Ramiz , segíts!!!

  • Karma: 32
2005. December 26. 17:08, Hétfő
Idézetet írta: manu
Én még nem... :mad:


Csak egy szavadba kerül. :)

  • Karma: 36
2005. December 26. 17:55, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth
Az első széria állítólag tényleg nagyon szar minőségű lett, de újra nyomták és az elég jó. Nekem szerencsére a második adagból van meg a film. :)

Tehát van olyan jó, hogy érdemes legyen megvenni?

Idézetet írta: Skyneth
Érdemes néha körül nézni az Intersonic honlapján is, mert náluk is szoktak megjelenni ázsiai filmek baráti áron.

Hihetetlen bénán megcsinált oldal. :roll: Mármint a kezelhetősége. Keresés sincs meg árak sem... viszont tényleg van egy-két jó film. :)

Idézetet írta: Manu
Ramiz , segíts!!!

Oké, mi kell? Az Infernal Affairs vagy filmek az Intersonictól?
(Egyébként úgy rémlik, hogy amikor legutóbb Pesten találkoztál velünk, azt mondtad, hogy nem tetszik neked az IA.)

  • Karma: 32
2005. December 26. 18:09, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Tehát van olyan jó, hogy érdemes legyen megvenni?

A Musa-t pl igen. De a Haragot nem javaslom.

Idézetet írta: Ramiz
Hihetetlen bénán megcsinált oldal. :roll: Mármint a kezelhetősége. Keresés sincs meg árak sem... viszont tényleg van egy-két jó film. :)


A kezelhetőség valóban iszonyat szar. Árakról meg ne is álmodj. Elvileg az oldal csak tájékoztató jellegű, és amúgy sem frissítik túl gyakran. Érdemes inkább mail-ben vagy telefonon zaklatni őket ha valamit nagyon akarsz, arra reagálnak rendesen.
Engem szerintem már a pokolba kívánnak néha ázsiai filmek és anime megjelenések kapcsán.  :hopp:

  • Karma: 36
2006. Február 5. 16:59, Vasárnap
http://www.hongkonglegends.co.uk
Ha lesz sok pénzem, itt fogom elverni. 8-)

  • Karma: 3
2006. Február 6. 11:47, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: manu
Én még nem... :mad:


Csak egy szavadba kerül. :)

hú, mesélj! hogy kerül egy szavunkba? mart az nekem is kéne!
A Macskák királysága

  • Karma: 36
2006. Február 6. 12:33, Hétfő
Idézetet írta: Feldin
hú, mesélj! hogy kerül egy szavunkba? mart az nekem is kéne! A Macskák királysága

Ilyen szőrszálhasogatást! :roll: Egy szavába és pénzbe. De te pesti vagy, úgyhogy magadnak is meg tudod venni. :)

  • Karma: 3
2006. Február 6. 14:49, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
hú, mesélj! hogy kerül egy szavunkba? mart az nekem is kéne! A Macskák királysága

Ilyen szőrszálhasogatást! :roll: Egy szavába és pénzbe. De te pesti vagy, úgyhogy magadnak is meg tudod venni. :)

de hol?

  • Karma: 32
2006. Február 6. 16:07, Hétfő
Idézetet írta: Feldin
de hol?


Intersonic - 1065 Budapest, Révay u. 10.
Tel.: 474-8822

A Macskák királysága - mint a többi dvd-jük is - 950,- pénz.
De mielőtt odamész kérdezz rá telón, hogy épp van-e nekik, mert már sanszos, hogy kifogytak.

2006. Február 16. 11:14, Csütörtök
március 2.-án jelenik meg dvd-n A gyűlölet ára (Born to Defense) című Jet Li-film! sajnos eredeti hang (kantoni) nem lesz rajta, csak angol és magyar. :mad:

edit:

március 28.-tól a Fehér sárkány (White Dragon) c. film is lesz dvd-n

2006. Február 19. 11:09, Vasárnap
az Anyátlanok (Nobody Knows) szintén lesz dvd-n. az Odeon fogja megjelentetni, de még nem tudni, hogy pontosan mikor, mert még tárgyalnak a filmről a Budapest Film-mel (moziban ők forgalmazták). elképzelhető, hogy az év második felében kiadják, de az is lehet, hogy csak a jövő év elején. én már nagyon várom!!! :P

  • Karma: 36
2006. Február 19. 12:50, Vasárnap
TESCO-ban The Way Of The Dragon és Fist Of Fury című alap Bruce Lee-filmek 990.-ért!!! Nincs rajta eredeti hang "természetesen"  :mad: , viszont a képminőség, a menü és a csomagolás szép.

 

anything