Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24771 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. November 29. 19:56, Kedd
Jöhetnek ide olyan oldalak, amiket ázsiai filmeket lehet rendelni, esetleg letölteni (és nem asiandvdclub.org vagy FSS, mert azoknak van külön topik). A Magyarországon kiadott filmeket is ide lehet írni, illetve hol hol lehet kapni.

(Nem mintha olyan sok pénzem lenne jelenleg, de azért van jópár klasszikus, amit szívesen megvennék eredtiben. :)) )

  • Karma: 11
2005. November 30. 12:03, Szerda
cdjapan
HMV
yesAsia
amazon.jp
annyoung

Ezek valószínűleg ismert oldalak de sosem lehet tudni, hátha vkinek jól jön...
Én éppen hevegy arcrángásban szenvedek mát napok óta mert rendelni szeretnék (igaz főleg zenét), de annyi mindent akarok, hogy az nagyon sokba kerül.  Vhogy szelektálni kéne de mind jó, amit szeretnék... :cry:
Meg kicsit félek is, azt mondják sokxor ellopják a csomagokat nálunk.

edit:
ezt most találtam. Nem tudom jó-e, olcsó-e vagy drága, nem nézegettem még meg rendesen: nippon-export

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 30. 16:26, Szerda
Hmmm..., ha lenne pénzem, akkor ez mind rendbe lenne + a lelkiismeretem is, hogy nem teszek tönkre sok-sok ázsiai médiagyárost... Most komolyan: én lennék a legboldogabb, ha megengedhetném magamnak ezt a luxust

  • Karma: 36
2005. November 30. 19:47, Szerda
Hát igen, nem olcsó móka a rendelgetés. De akkor is, milyen jó lenne, ha egy-egy bolti darab is feldobná a gyűjteményt! :) Mondjuk nem tudom, hogy a japán (akár angol feliratos) bolti dvd-ket vinné-e a lejátszóm... ?
Na mindegy, addig is lehet a magyarországon megjelenteket megvenni (de mikor jön ki az Ichi? :)) ).
Egyébként van valami frankó dvd-rendelős magyar hely?

edit: http://www.numero7.com - ezt találtam eddig. Kiss Kiss (Bang Bang) 3000.- ! :))
« Utoljára szerkesztve: 2009. Április 24. 04:28, Péntek írta kisho »

2005. December 9. 20:44, Péntek

  • Karma: 2
2005. December 11. 00:10, Vasárnap
A Ju-on: The grudge mindkét részét, és a Zatoichi-t is meg lehet kapni a nagyobb bevásárlóközpontokban 1000Ft-ért. Valamint az összes Ringu filmet (még a 'The Spiral'-t is) kiadták nálunk, azthiszem olyan 2000-2500Ft-os áron.

2005. December 11. 09:28, Vasárnap
Idézetet írta: L.Mole
A Ju-on: The grudge mindkét részét, és a Zatoichi-t is meg lehet kapni a nagyobb bevásárlóközpontokban 1000Ft-ért. Valamint az összes Ringu filmet (még a 'The Spiral'-t is) kiadták nálunk, azthiszem olyan 2000-2500Ft-os áron.


+ a Dark Water, Fertőzés, Előérzet (az utóbbi kettő elég gyenge)

2005. December 13. 09:02, Kedd
Ong-bak
Oldboy

ezek is kijöttek dvd-n nem rég! egyébként, a magyar online boltok közül az Xpress-t és a Netpiac-ot tudom ajánlani.

Kim Ki-duk filmje, a Bin-Jip állítólag jövőre jön dvd-n, az Odeon fogja kiadni. Kaptam olyan infót is - szintén az Odeon-tól - hogy nem kizárt a Sympathy for Mr. Vengeance és a Sympathy for Lady Vengeance megjelenése sem. Takashi Miike filmjeinek viszont annyira magas a jogdíja, hogy egyik kiadó sem meri bevállalni a kiadásukat.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 13. 09:35, Kedd
Idézetet írta: arnold
Ong-bak
Oldboy

ezek is kijöttek dvd-n nem rég! egyébként, a magyar online boltok közül az Xpress-t és a Netpiac-ot tudom ajánlani.

Kim Ki-duk filmje, a Bin-Jip állítólag jövőre jön dvd-n, az Odeon fogja kiadni. Kaptam olyan infót is - szintén az Odeon-tól - hogy nem kizárt a Sympathy for Mr. Vengeance és a Sympathy for Lady Vengeance megjelenése sem. Takashi Miike filmjeinek viszont annyira magas a jogdíja, hogy egyik kiadó sem meri bevállalni a kiadásukat.

Az Ong-Bak már megvan, van rajta egy egész jó verkfilm is. Az Oldboynak csak a reklámját láttam, azt hittem, valami újság mellékleteként fog megjelenni, de sem úgy, sem magában nem találom sehol :(

2005. December 13. 09:54, Kedd
Idézetet írta: manu
Az Ong-Bak már megvan, van rajta egy egész jó verkfilm is. Az Oldboynak csak a reklámját láttam, azt hittem, valami újság mellékleteként fog megjelenni, de sem úgy, sem magában nem találom sehol :(


az oldboy-t megveheted közvetlenül az Odeon-tól is. ha pesti vagy, akkor az Odeon videotékában is megveheted. de kapható a már említett Xpress és Netpiac online boltokban is. én az Odeon-tól rendeltem meg.

  • Karma: 36
2005. December 13. 16:40, Kedd
Köszi a linkeket!
Odeon.hu: bazz... rögtön miket látok? Oldboy, Kiss Kiss (Bang Bang), 101 Reykjavík, Kávé és cigaretta... *nyálcsorgatós vigyori*

edit: The Killer (John Woo) - ez is elvileg kapható dvd-n itthon, viszont csak angol szinkonnal = suxx.  :x

  • Karma: 32
2005. December 26. 15:17, Hétfő
Érdemes néha körül nézni az Intersonic honlapján is, mert náluk is szoktak megjelenni ázsiai filmek baráti áron.
Most kapható pl. 980,- pénzért:
Zatoichi (Szamuráj)
Musa  (A harcos)
Memories Of Murder (A halál jele)
The Grudge 2. (A harag 2.)

Ígérték a Koma és az Omen utángyártását is.

Január közepén jelenik meg náluk a House Of Flying Daggers (Repülő tőrök Klánja) dupla DVD-n (ami előreláthatóan 1990,- pénzbe fog kerülni.)

(Még kapható náluk a Cat Returns (Macskák királysága) c. anime is - bár szerintem azt már mindenki beszerezte aki igényt tartott rá.  :-D )

Igaz, tőlük csak személyesen lehet vásárolni, ezért pestiek előnyben.

2005. December 26. 15:55, Hétfő
a Repülő tőrök klánja már megjelent! 999ft-ért fosztogatják.
a Musa borzalmas minőségű, olyan, mint egy bedigizett vhs. :(

  • Karma: 32
2005. December 26. 16:18, Hétfő
Idézetet írta: arnold
a Repülő tőrök klánja már megjelent! 999ft-ért fosztogatják.


Igen, de a január közepén megjelenő valami extrás valami lesz. Bővebbet sajna nem tudok róla. :(

Idézetet írta: arnold

a Musa borzalmas minőségű, olyan, mint egy bedigizett vhs. :(


Az első széria állítólag tényleg nagyon szar minőségű lett, de újra nyomták és az elég jó. Nekem szerencsére a második adagból van meg a film. :)

2005. December 26. 16:24, Hétfő
Idézetet írta: Skyneth

Igen, de a január közepén megjelenő valami extrás valami lesz. Bővebbet sajna nem tudok róla. :(

amiről én beszélek, az egy 2 lemezes DTS kiadás. ennél jobb aligha lesz...
Idézetet írta: Skyneth

Az első széria állítólag tényleg nagyon szar minőségű lett, de újra nyomták és az elég jó. Nekem szerencsére a második adagból van meg a film. :)

erről nem tudtam...