Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Új szerzemények  (Megtekintve 50739 alkalommal)

  • Karma: 1
2008. Szeptember 5. 20:02, Péntek
Rettenthetetlen hiéna
The Ringu- A kör
Hiruko a goblin

Sajnos kettő c kategóriás...  <:)
Imádom az ázsiai filmeket. A legjobbak a Koreai, Japán, Kiníi, Hong Kongi, Thai, Indiai Mongol... Egyszóval mindegyik. Mindenevő vagyok!



http://azsiafilms.freeblog.hu/

  • *
  • Karma: 82
2008. November 3. 03:55, Hétfő
Talaltam Akihabaraban egy eleg jo hasznalt DVD-s boltot, ugyhogy jol felszerelkeztem megint pink filmekkel.  :) Megvan a Sailor Suit Deka sorozat 1-5 resze, van valami Future Cop Squad cimu alkotasom is, meg egy rakat Women in Prison film, az egyik foszereploje az egyik legnepszerubb idol errefele, bizonyos Hoshino Aki. Ja meg veletlenul ratalaltam a Sukeban Deka masodik reszere, az Attack of the Kazama Sisters-re is, 1780 yenert nem is volt draga.  :) Az ut vegen, ha marad meg lovem, mazsolazok majd ott.
Kyouto-ban is volt egy jo hasznalt CD-s, ott Uchida Yuki lemezeket vettem, darabja 500 yen volt. Elvileg a heten jelenik (jelent) meg az uj Chatmonchy koncert DVD, arra is le kellene majd csapni...  :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 7. 17:03, Szerda
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok?! Ha nem, akkor bocs! Hozzá jutottam a Zatoichi.1962-1989 Complete Boxset.DVDRip-hez. Ez 26 filmet és a hozzájuk elkészített angol nyelvű .srt-ket tartalmaz. Esetleg valakit érdekel, szamuráj témájú filmek magyar felirataiért cserébe szívesen feltöltöm meghatározott helyre. Kérésre elküldöm a cím listát. 

  • *
  • Karma: 80
2009. Január 7. 17:11, Szerda
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok?! Ha nem, akkor bocs! Hozzá jutottam a Zatoichi.1962-1989 Complete Boxset.DVDRip-hez. Ez 26 filmet és a hozzájuk elkészített angol nyelvű .srt-ket tartalmaz. Esetleg valakit érdekel, szamuráj témájú filmek magyar felirataiért cserébe szívesen feltöltöm meghatározott helyre. Kérésre elküldöm a cím listát. 

Szerintem jópár rész le van már fordítva.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 30
2009. Január 7. 17:16, Szerda
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok?! Ha nem, akkor bocs! Hozzá jutottam a Zatoichi.1962-1989 Complete Boxset.DVDRip-hez. Ez 26 filmet és a hozzájuk elkészített angol nyelvű .srt-ket tartalmaz. Esetleg valakit érdekel, szamuráj témájú filmek magyar felirataiért cserébe szívesen feltöltöm meghatározott helyre. Kérésre elküldöm a cím listát. 

A szájton belül a magyar feliratok részben ezen filmek egy részéhez találsz magadnak letölthető anyagokat. Továbbá ha megnézed a neten a feliratok.hu-t, szinte az összes Zatoichi mozihoz van magyar felirat. Persze a minőségükért nem kezeskedek...csak a szájton belüliekért. Abban van tőlem is.... :)
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 7. 17:19, Szerda
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok?! Ha nem, akkor bocs! Hozzá jutottam a Zatoichi.1962-1989 Complete Boxset.DVDRip-hez. Ez 26 filmet és a hozzájuk elkészített angol nyelvű .srt-ket tartalmaz. Esetleg valakit érdekel, szamuráj témájú filmek magyar felirataiért cserébe szívesen feltöltöm meghatározott helyre. Kérésre elküldöm a cím listát. 

Szerintem jópár rész le van már fordítva.

 kisho: Szia! Eddig csak a Yojimbó-hoz találtam hun.srt-t :( 

oldfan: Hi! Barter esetleg érdekel?

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Január 7. 17:32, Szerda
Ezer bocsi!
Valóban találtam pár Zatoichi filmhez feliratot. A barter ajánlatom természetesen továbbra is fenn áll, mert más japán rendezőktől is van magyar felirat nélküli filmem, pl: LoneWolfCub-The final conflict.
Ja és köszi a válaszokat! :)

  • Karma: 30
2009. Január 7. 21:09, Szerda
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok?! Ha nem, akkor bocs! Hozzá jutottam a Zatoichi.1962-1989 Complete Boxset.DVDRip-hez. Ez 26 filmet és a hozzájuk elkészített angol nyelvű .srt-ket tartalmaz. Esetleg valakit érdekel, szamuráj témájú filmek magyar felirataiért cserébe szívesen feltöltöm meghatározott helyre. Kérésre elküldöm a cím listát. 

Szerintem jópár rész le van már fordítva.

 
 kisho: Szia! Eddig csak a Yojimbó-hoz találtam hun.srt-t :( 

oldfan: Hi! Barter esetleg érdekel?

Viccelsz? Ezer éve megvannak a Zatoichi filmek. Meg még vagy 80 másik....Láthattad a listámat....
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2009. Május 28. 20:28, Csütörtök
Beszereztem egy kevéske szakirodalmat.  :) A bal oldali nagyon részletes, valódi enciklopédia, de csak a Nikkatsu-t taglalja, a másik sokkal olvasmányosabb és kitér mindenre, egész 2008-ig bezáróan. Megérte azt a pár dolcsit...  :angel: Nem tud valaki valami jó könyvet, ami a modern hongkongi filmet taglalja? Valahogy a Shaw éra engem nem hoz lázba, de ha Andy Lauékról, vagy akár Eric Tsangék generációjáról lehetne olvasgatni, az mindjárt más!  :-D Asszem majd kicsit jobban szét kell nézzek az amazonon ezügyben is.


  • Karma: 36
2009. Május 29. 08:31, Péntek
Beszereztem egy kevéske szakirodalmat.  :) A bal oldali nagyon részletes, valódi enciklopédia, de csak a Nikkatsu-t taglalja, a másik sokkal olvasmányosabb és kitér mindenre, egész 2008-ig bezáróan. Megérte azt a pár dolcsit...  :angel: Nem tud valaki valami jó könyvet, ami a modern hongkongi filmet taglalja? Valahogy a Shaw éra engem nem hoz lázba, de ha Andy Lauékról, vagy akár Eric Tsangék generációjáról lehetne olvasgatni, az mindjárt más!  :-D Asszem majd kicsit jobban szét kell nézzek az amazonon ezügyben is.


Gihblis könyvet láttam az itteni könyvesboltba bruce lee is volt majd megnézem a filmes témájú könyvek között van e valami HK-s
a ghiblis könyven amugy gondolkozom hogy megveszem :)

  • Karma: 42
2009. Május 30. 20:12, Szombat
Beszereztem egy kevéske szakirodalmat.  :) A bal oldali nagyon részletes, valódi enciklopédia, de csak a Nikkatsu-t taglalja, a másik sokkal olvasmányosabb és kitér mindenre, egész 2008-ig bezáróan. Megérte azt a pár dolcsit...  :angel: Nem tud valaki valami jó könyvet, ami a modern hongkongi filmet taglalja? Valahogy a Shaw éra engem nem hoz lázba, de ha Andy Lauékról, vagy akár Eric Tsangék generációjáról lehetne olvasgatni, az mindjárt más!  :-D Asszem majd kicsit jobban szét kell nézzek az amazonon ezügyben is.



Ejj, be szép könyvecskék, ez bizony engem is érdekelne! Én a nyáron akarok külföldről rendelni valami hongkongos könyvet, akkor lesz rá pénzem. Már kutakodtam régebben, pl. egy egész jónak kinéző Tsui Hark-os könyvet is találtam.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


 

anything