Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Új szerzemények  (Megtekintve 50741 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 27. 18:50, Vasárnap
Ezen a héten szereztem: Shiri, Ong Bak (magyar szinkron meg minden), Dumlings 3 extrems, The Quiet Family

  • Karma: 36
2005. November 27. 18:57, Vasárnap
Jó ötlet ez a topik. :))

* Kávé és cigaretta
* Down by law
* Agitator
* Charisma

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 28. 18:14, Hétfő
UZUMAKI

  • Karma: 36
2005. November 29. 12:29, Kedd
Blues Harp (Takashi Miike)
Neo Tokyo (egy órás remek anime, 3 rendező közös műve (mint a Memories), kettőt kiemelnék: Rintaro (Metropolis) és Katsuhiro Otomo (Metropolis screenplay, Memories, Akira, Steamboy))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 29. 14:05, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Blues Harp (Takashi Miike)
Neo Tokyo (egy órás remek anime, 3 rendező közös műve (mint a Memories), kettőt kiemelnék: Rintaro (Metropolis) és Katsuhiro Otomo (Metropolis screenplay, Memories, Akira, Steamboy))


A Neo Tokyo milyen formátumú?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 29. 17:28, Kedd
Forbidden City Cop (Stephen Chow)

  • Karma: 36
2005. November 29. 18:53, Kedd
Idézetet írta: manu
A Neo Tokyo milyen formátumú?

Valami istentelen mkv-nak tűnik, de a MPClassic le sem játssza, csak a WMP.
A Forbidden City Cop is kéne...

> Swing Girls

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 30. 16:48, Szerda
>Bangkok Dangerous

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 3. 20:30, Szombat
>Taegukgi - Brotherhood of War

>Last Quarter

  • Karma: 36
2005. December 4. 23:13, Vasárnap
> The Tale Of Zatoichi (1962, az első Zatoichi film)
> Fist of fury (Bruce Lee)
> In the mood for love

  • Karma: 1
2005. December 6. 15:56, Kedd
sziasztok, kellemes fórum ez, bár még elég zsenge.

viszont végre valaki(k)nek eldicsekedhetek a legújabb szerzeményeimmel.

először is most Stephen Chow hetek vannak, így az utóbbi időben befutottak hozzám  a következők:

Shaolin Soccer - újranéztem, és még mindig hatalmas!

Kung Fu (Hustle) - itt már látszik, hogy öregszik Chow, és vannak a filmnek hibái, de nem lehet nem szeretni

King of Komedy - '99-es, saját rendezés, a sztori másodlagos, a vége pocsék, de a színészetet és a studiók világát nagyszerűen parodizálja

From Beijing with Love - szintén saját rendezés, a James Bond klisék paródiája, emiatt azt hittem unni fogom, ehelyett az eddigi egyik legzseniálisabb és összetettebb humorjelenettel (van ilyen?) találkoztam benne. női szemmel pedig: ('<:)')


Lucky Guy - itt Chow csak a három főszereplő egyike, de ez a film lett az egyik kedvencem, ráadásul ott van benne az állandó gárda, akik fel-fel bukkannak Stephen Chow filmjeiben (Man Tat Ng, stb.)

Fist of Fury 2 - asszem ez a címe, és hát elég béna, nekem túl sok volt benne a gügye altesti poén. 1x ok.

viszont a God of Cookery-t és az All for the Winner- God of Gamblers 2 párost sehogyse sikerül lecsalogatnom, és nemsokára sírok.

+1 a Chinese Connection aka Fist of Fury: nekem nevetnem kellett, hogy Bruce Lee mennyire komolyan vette magát, és az a sok sivalkodás! bár ennek nagy része az angol szinkron rovására írható. nameg a japánok filmbéli ábrázolása is vérlázító volt számomra, persze érthető a dolog.

ha van rá igény a filmek nálam kikölcsönözhetőek, de most ezért külön nem írok a barter ropikba.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 16:21, Kedd
Hár remélem meg jön pár ilyen bátor ember, és nem leszünk ilyen zsngék :)

Stephen Chow RULEZ!!! :D

...bár én csak a Kung-fu Hustle-t meg a Shaolin Soccer-t szerettem tőle, most néztem a Forbidden City Copot, de az elég szegényes, nyers (1996)

A King of Comedy érdekelne, de a kölcsönzés számomra elég nehézkes (hacsak nem magyaroszág alsóbb fertájain laksz). :)

  • Karma: 1
2005. December 6. 17:09, Kedd
hát nem (ott lakom). de ha van más ötlet...

egyébként valószínűleg baromira elfogult vagyok, így csak annyit vagyok képes beismerni, hogy Chow régebbi filmjei meglehetősen egyenetlenek, sőt, talán még az újabbakban is vannak olyan poénok, amiket jobb lett volna kihagyni. szerintem a régi filmek emberibb léptékűek, és ha nem a (vizuális) tökélyt keresem bennük, még szerethetőbbek is. persze mindettől függetlenül Chow-nak mindegyikben vannak feledhetetlen pillanatai, és az ő sajátos humora süt mindegyikből. he is my hero. (amíg le nem váltja a következő ügyeletes hős)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 6. 18:35, Kedd
Mindenképp nagyszerű rendező az öreg, lehetsz is elfogult, csak sztem az első filmjei nem túl kiforrottak, bár csak a FCC-t láttam, de nyitok is egy topicot neki :)

  • Karma: 36
2005. December 6. 19:12, Kedd
Végre lejött Miikétől a Deadly Outlaw Rekka.
Szerintem jól áll Bruce Lee-nek a komolykodás... :))