Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Segítség kérése  (Megtekintve 12769 alkalommal)

  • Karma: 0
2007. Május 11. 14:31, Péntek
Köszi szépen mindkettőtöknek. (Hasznos ez a "rákattintok kiirja a címét" dolog).  :-D

  • Karma: 2
2007. Május 15. 23:26, Kedd
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

jobb ötletem nincs, válassz egyet a sok közül:

http://www.imdb.com/company/co0015592/

 :)

Hm,szépen sorjában elkezdtem nézegetni őket és asszem meglett a nyertes,Zhan Shen Tan a címe(1973-as),ha valakit érdekel,itt a linkje:
http://www.imdb.com/title/tt0068015/

Köszi.:)
Sziasztok csak most regeltem az oldalra
Anno én is narrátorosan láttam ezt a filmet, és az egyik kedven filmem nekem kb fél évembe került mire megtaláltam ezt a filmet mert én se emlékeztem a címére csak a történetre, de sikerült megszereznem dvd-n eredeti hangal csak sajna nincs magyar felirat hozzá(bár igy is értem), ha esetleg van hozzá magyar feliratod azt elfogadnám

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 22. 09:42, Szerda
helo!
azt szeretnem kerdezni, ha egy letoltott film  rarban van, hogyan tesztek hozza feliratot? a kicsomagolas utan persze, beirom a jelszot es a winrarban nyitodik, szoval az a kerdes hogy lehet - e ugy kicsomagolni egy filmet hogy ne  a winrarban nyitodjon, hanem egy olyan programban amiben tudok hozza tenni magyar feliratokot 

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Augusztus 22. 23:35, Szerda
helo!
azt szeretnem kerdezni, ha egy letoltott film  rarban van, hogyan tesztek hozza feliratot? a kicsomagolas utan persze, beirom a jelszot es a winrarban nyitodik, szoval az a kerdes hogy lehet - e ugy kicsomagolni egy filmet hogy ne  a winrarban nyitodjon, hanem egy olyan programban amiben tudok hozza tenni magyar feliratokot 

Total Commanderben megkeresed és megnyitod azt a fájlt, amiben az avi van. F5-tel kitömöríted/kimásolod valahova (akár ugyanabba a mappába és utána törölheted is a rarokat), aztán mellépakolod a feliratot, és elindítod valami normális lejátszón.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 23. 14:33, Csütörtök
egy kicsit osszekevertem, winrarban van es winampban szok kinyitodni
megprobalom a total commandert

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 23. 14:54, Csütörtök
megprobaltam, azt mondja hogy - telepitsd es allitsd be a kulso tomorito programot
amugy ki csomagolodik
nem ertem
:-o

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 28. 10:09, Kedd
nem tud valaki tanacsot adni?

  • Karma: 42
2007. Augusztus 28. 10:59, Kedd
megprobaltam, azt mondja hogy - telepitsd es allitsd be a kulso tomorito programot
amugy ki csomagolodik
nem ertem
:-o

Én mindig a Winrarral csomagolom ki az ilyesmit. Az ilyen hibaüzenet nálam akkor volt, ha Totallal próbálkoztam, és jelszóval volt védett az anyag.
Ha meg már ki van csomagolva, akkor ugyanazt a nevet add a feliratfájlnak, mint az avi-nak, ilyenkor bármelyik lejátszó automatikusan passzintja a feliratot. De ha egy karakter is más, akkor már nem fogja felismerni, és neked kell megkeresned a lejátszó menüjében valami olyasmit, hogy load subtitle.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 28. 13:58, Kedd
pontosan ez a baj, total commander jelszó, hiba
azt tanacsoltak hogy a totalban csomagoljam ki
ha a winrarral csomagolom ki akkor mindjart a winampba ugrik, mert winamp file - felirat nelkul, es nem tudom kinyitni mas lejatszoban

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 28. 14:10, Kedd
ugyanaz a neve a feliratoknak is, de nem segit, megoldhatatlan

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 28. 14:28, Kedd
Érdemes megpróbálni lépésről-lépésre: (bocs, angol nyelvű a progim)

- elindítod a WinRARt (ne a becsomagolt filmre kattints elsőként!)
- ha elindult a progi, akkor File/Open archive úton olvasd be MOST a filmet
- az Extract to parancsot választva add meg a helyet, ahová ki akarod csomagolni, ha ez megvan, akkor fogja kérni a jelszót.

Ha így megtörténik a kicsomagolás, hiába indul el a winamp, lődd ki  :-D
Sikeres kicsomagolás után indíts el egy olyan lejátszót, ami más filmeket vitt úgy, hogy egyforma volt a film és a felirat neve (még a kis- és nagybetűk is számítanak!) - és innen indítsd el a filmet.

Pontosan mi a hibaüzi, amikor totalban tömörítenéd ki?
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 28. 14:31, Kedd írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 42
2007. Augusztus 28. 15:17, Kedd
ugyanaz a neve a feliratoknak is, de nem segit, megoldhatatlan

Vagy töröld le a francba a winampot. Drasztikus megoldás, de hátha segít.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


2007. Augusztus 28. 16:11, Kedd
ugyanaz a neve a feliratoknak is, de nem segit, megoldhatatlan

Vagy töröld le a francba a winampot. Drasztikus megoldás, de hátha segít.

Winamp elidít -> Options -> Preferences... -> File Types -> katt az Audio Only gombra -> katt a Close gombra

így a video fájlokat nem fogja lejátszani a winamp.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 28. 19:49, Kedd
SIKERULT!!!
meg egy filmel se kinlodtam ennyit, de vegre rajottem
a megoldas-
nem a totalban vagy a winrarban kell csomagolni, hanem abban a lejatszoban amiben ki akarjuk nyitni!
megkeresni a kinyitniban a filmet - jobb kattintas, kicsomagolni ide,
utana megkeresni az uj kicsomagolt ikont + felirat! :-D

  • Karma: 13
2007. Szeptember 18. 12:09, Kedd
halihó,

ha van egy 12 Megás fájlom, hogyan tudom megosztani veletek?
üdv
BK