Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Segítség kérése  (Megtekintve 12771 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 20. 19:57, Hétfő
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

jobb ötletem nincs, válassz egyet a sok közül:

http://www.imdb.com/company/co0015592/

 :)

Hm,szépen sorjában elkezdtem nézegetni őket és asszem meglett a nyertes,Zhan Shen Tan a címe(1973-as),ha valakit érdekel,itt a linkje:
http://www.imdb.com/title/tt0068015/

Köszi.:)
Karmát arnoldnak! Karmát arnoldnak!  :samurai: :samurai: :-D  :beer: :drunk:
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 21. 11:31, Kedd írta Manu »

2006. November 20. 20:33, Hétfő
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

jobb ötletem nincs, válassz egyet a sok közül:

http://www.imdb.com/company/co0015592/

 :)

Hm,szépen sorjában elkezdtem nézegetni őket és asszem meglett a nyertes,Zhan Shen Tan a címe(1973-as),ha valakit érdekel,itt a linkje:
http://www.imdb.com/title/tt0068015/

Köszi.:)

hm... jó gyorsan megtaláltad! :-D

  • Karma: 6
2006. November 23. 13:04, Csütörtök
hm... jó gyorsan megtaláltad! :-D
Idézet

Mondjuk alulról kezdtem el végignézni a dolgokat és kb. az 5-6 volt,szal nem került sok időbe!:)
Csak kár,hogy a filmet meg nem tudom beszerezni sehonnan.:(

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. December 19. 13:13, Kedd
Hy!

Szertném a segítségeteket kérni abban, hogy ha valakinek megvan a shaolin soccer magyar szinkronsávja, (esetleg az rtl klubról) akkor légyszi értesítsetek. Nagyon fontos lenne nekem!!!
Üdv.

  • Karma: 30
2007. Január 10. 14:50, Szerda
Sziasztok!

Én egy kis segítséget szeretnék kérni,mivel keresem egy régi film címét.
Kölyökkoromban volt egy videokazim,amin volt egy filmem(már nem tudom,hogy japán vagy kínai volt-e),ami arról szólt,hogy egy kisvárost meg akartak támadni szamurájok(akkor csak japán lehetett:)és ezért a lakosok felbéreltek egy harcost,aki további harcosok toborzására indult,akikkel megvédené a várost(olyan Seven Samurai beütése volt a filmnek).Elég stílusos karakterek voltak benne,pl.volt olyan,aki két pajzssal harcolt,egy másik két buzogánnyal és volt olyan,aki késeket hordozott a testén és azokkal bánt el az ellenséggel.A végén márcsak az ellenség vezére és a toborzó harcos maradt és párbajt vívtak este egy szélmalomnál.Természetesen győzött a jó,de végül ő is meghalt.Ez elég jól nézett ki,mivel bevitték egymásnak a halálos csapást,majd eldólt az ellenséges vezér,ekkor megfutamodott a kis csapata,üldözni kezdte őket a másik csapat és amikor magára maradt a Hero,akkor eldőlt ő is.Asszem Golden Harvest logó volt a film elején kiírva és full narrátorors volt.Ha valaki emlékszik rá és tudja,mi a címe,az árulja már el nekem!Előre is köszönöm.

Nemrég adták ki a filmet felújítva, BEACH OF THE WAR GODS címmel. A jó öreg Jimmy Wang Yung (a félkarú harcos) osztja a az igazságot a gonosz japcsiknak. Egyértelműen a 7 szamuráj kínaisított változata. Hét kínai harcosnak kell megvédenie egy kis halászközösséget a japánoktól, akik nem bírnak otthon ülni..  :) Ettől persze a film még lehet jó, úgy tudom az is. Kiadták a "The Man from Hong Kong"-ot is, sajnos angolul, felirat nélkül. Azért még lehet, hogy rászánom magam a beszerzésére, mert karate klasszikus.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Április 29. 22:10, Vasárnap
Sziasztok!

Segítségeteket kérném!Én egy olyan ázsiai akciófilmet keresek,amit még narrátoros verzióban láttam, annak is már vagy kb. 15 éve, még suttyókoromban. A címére sajnos nem emlékszem,talán kínai vagy hongkongi film lehetett.Emlékeim szerint elég véres film volt,sok akcióval,lövöldözéssel,üldözéssel, talán valami bosszúról volt benne szó,annyi rémlik, hogy mintha egy gyárban/háztetőn vagy egy városban verekednének elég sokat.Viszont nem volt szamurájfilm, sem nindzsafilm,hanem (az akkori) napjainkban játszódott. Tudnátok esetleg valami tippet adni, mi lehet a címe,vagy merre keresgéljek? Az biztos,hogy narrátorosan láttam, ez hátha leszűkíti a kört,legalábbis remélem. Egyébként ha nem ugrik be senkinek,azért tudnátok mondani pár alámondásosan/narrátorosan megjelent ázsiai akciófilmet(kivéve a Rendőrsztori,Leszámolás Hongkongban)?hátha köztük van,amit keresek.KÖszi előre is!üdv.: mucs

  • *
  • Karma: 82
2007. Április 29. 23:53, Vasárnap
Sziasztok!

Segítségeteket kérném!Én egy olyan ázsiai akciófilmet keresek,amit még narrátoros verzióban láttam, annak is már vagy kb. 15 éve, még suttyókoromban. A címére sajnos nem emlékszem,talán kínai vagy hongkongi film lehetett.Emlékeim szerint elég véres film volt,sok akcióval,lövöldözéssel,üldözéssel, talán valami bosszúról volt benne szó,annyi rémlik, hogy mintha egy gyárban/háztetőn vagy egy városban verekednének elég sokat.Viszont nem volt szamurájfilm, sem nindzsafilm,hanem (az akkori) napjainkban játszódott. Tudnátok esetleg valami tippet adni, mi lehet a címe,vagy merre keresgéljek? Az biztos,hogy narrátorosan láttam, ez hátha leszűkíti a kört,legalábbis remélem. Egyébként ha nem ugrik be senkinek,azért tudnátok mondani pár alámondásosan/narrátorosan megjelent ázsiai akciófilmet(kivéve a Rendőrsztori,Leszámolás Hongkongban)?hátha köztük van,amit keresek.KÖszi előre is!üdv.: mucs

Első blikkre a Hardboiled ugrik be, abban voltak ilyen nagy raktárhelységben (gyárban?) előadott nagy lövöldözések. Olvasd el róla a főoldalon az ajánlót, hátha ez volt az. Egyébként kiadták itthon DVD-n is.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Április 30. 09:29, Hétfő
Hello!

Köszi szépen a tippet,megnéztem az ismertetőt,de nem vagyok biztos benne,hogy ez az.Ráadásul a film 1992-es,az meg már nem valószinü,hogy narrátorosan verzió készült belőle!Szerintem a film inkább régebbi lehet,talán 80-as évek. Viszont beugrott egy cím: Három váza Hongkongban. Lehet,h ez az, és lehet,hogy ez a narrátoros címe. Tudtuk esetleg valamit róla?

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Május 5. 16:46, Szombat
Hosszas keresgélés után a nyugat-német vhs névre rákeresve: Drei vase nach Hongkong, meglett a film. Michelle  Yeoh és MIchael Wong a főszereplője, és Wong ga jin si  a címe, de Royal Warriors angol címen is fut. Így ismerős valakinek? A port.hu-n fent van,de nem hiszem,hogy bemutatták nálunk, a kalózverzión kívűl.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 5. 18:08, Szombat
Hosszas keresgélés után a nyugat-német vhs névre rákeresve: Drei vase nach Hongkong, meglett a film. Michelle  Yeoh és MIchael Wong a főszereplője, és Wong ga jin si  a címe, de Royal Warriors angol címen is fut. Így ismerős valakinek? A port.hu-n fent van,de nem hiszem,hogy bemutatták nálunk, a kalózverzión kívűl.

Sajna csak ADC-n találtam egy halott torrentet hozzá

http://asiandvdclub.org/details.php?id=3119

Ha megkéred őket, talán újra seedelik vagy felteszik neked... 

2007. Május 5. 18:56, Szombat
Hosszas keresgélés után a nyugat-német vhs névre rákeresve: Drei vase nach Hongkong, meglett a film. Michelle  Yeoh és MIchael Wong a főszereplője, és Wong ga jin si  a címe, de Royal Warriors angol címen is fut. Így ismerős valakinek? A port.hu-n fent van,de nem hiszem,hogy bemutatták nálunk, a kalózverzión kívűl.

emule-on fent van dvdrip-ben.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Május 5. 20:31, Szombat
Hosszas keresgélés után a nyugat-német vhs névre rákeresve: Drei vase nach Hongkong, meglett a film. Michelle  Yeoh és MIchael Wong a főszereplője, és Wong ga jin si  a címe, de Royal Warriors angol címen is fut. Így ismerős valakinek? A port.hu-n fent van,de nem hiszem,hogy bemutatták nálunk, a kalózverzión kívűl.

Sajna csak ADC-n találtam egy halott torrentet hozzá

http://asiandvdclub.org/details.php?id=3119

Ha megkéred őket, talán újra seedelik vagy felteszik neked... 


Köszi, spanyol nyelvű dvd ripet találtam pár helyen, az isohuntról elkezdtem egyet, jött is 10%-ig 40 K-val,aztán kakukk. Most várok,hátha történik valami...

  • Karma: 0
2007. Május 10. 13:57, Csütörtök
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok: az oldal fejlécében a váltakozó képek közt, az egyik nagyon felkeltette az érdeklődésemet. A fényképezős kép után van egy ilyen Hellsing feelingű fazon. Piros a szeme alja, szájig érő gallér, fehér pofika. Na szóval ennek a filmnek a címét onegai megadthatná nekem valaki.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Május 10. 14:38, Csütörtök
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok: az oldal fejlécében a váltakozó képek közt, az egyik nagyon felkeltette az érdeklődésemet. A fényképezős kép után van egy ilyen Hellsing feelingű fazon. Piros a szeme alja, szájig érő gallér, fehér pofika. Na szóval ennek a filmnek a címét onegai megadthatná nekem valaki.

Szia!

Kattints rá arra a képre, amelyik érdekel, és kiírja a film címét.

  • *
  • Karma: 80
2007. Május 10. 15:57, Csütörtök
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok: az oldal fejlécében a váltakozó képek közt, az egyik nagyon felkeltette az érdeklődésemet. A fényképezős kép után van egy ilyen Hellsing feelingű fazon. Piros a szeme alja, szájig érő gallér, fehér pofika. Na szóval ennek a filmnek a címét onegai megadthatná nekem valaki.

Egyébként Park Chan-wook filmje, a Sympathy for Lady Vengeance az. Itt olvashatsz róla: LINK
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

 

anything