Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Segítség kérése  (Megtekintve 12770 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. November 7. 23:39, Kedd
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szeretem a régi és a modern szamuráj filmeket. Nem tudnátok tippet adni, hogy hol lehet ezeket (akár feliratosan is) beszerezni? Ezeket szinte sehol sem lehet kapni (1-2 kivételtől eltekintve).

  • Karma: 36
2006. November 7. 23:51, Kedd
Emiatt nem kellett volna külön topik, elég, ha a főoldalon kicsit szétnézel. :)
A torrent nevű fájlcserélős módszerről hallottál-e? Anélkül nem nagyon fog menni a dolog. Hogy hogyan és melyik programmal érdemes torrentezni, arról magyar torrent portálokon is értesülhetsz, keress rá a neten. (Programból talán az utorrent a legjobb.) Ázsiai filmekkel foglalkozó torrentes oldalak címeit pedig a főoldalon a "Linkek" rész alatt találod.
Ja, még annyit, hogy szükséged lesz egy nem túl lassú netelérésre (minimum egy ADSL, lehetőleg 512 kbit/s letöltéssel minimum) és arra, hogy minél többet be legyen kapcsolva a géped. :)

  • Karma: 30
2006. November 8. 10:14, Szerda
Kattints rá a kardra és megtalálod a listámat.Talán hasznát veszed.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

2006. November 8. 11:17, Szerda
vagy ha van bankszámlád, ami tele van pénzel, és megfelelő bankkártyád, akkor akár külföldről is rendelhetsz. :)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. November 12. 23:19, Vasárnap
szia mindenki.

én tudom ajánlani az isohunt nevezetű torrent oldalt, pár filmet onnét töltöttem le, az utorrenttel rá is tudsz keresni.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. November 12. 23:27, Vasárnap
én is szeretnék segítséget kérni. 3 filmemhez nem találtam eddig magyar feliratot:
 :samurai:Harakiri.1962
 :killer samurai:Samurai Commando Mission 1549
 <:)Shoguns Samurai.The Yagyu Clan Conspiracy 1978
ha valaki eltudnáküldeni nekem emailban vagy tud olyan web oldalt ahonnét letölthetem
azt nagyon megköszönném :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 13. 09:47, Hétfő
szia mindenki.

én tudom ajánlani az isohunt nevezetű torrent oldalt, pár filmet onnét töltöttem le, az utorrenttel rá is tudsz keresni.

Szerintem nézz körbe a főoldalon a linkek között, ott találsz az Isohuntnál sokkal jobb t0rr3nt oldalt, ahonnan beszerezhetsz ázsiai filmeket. ;)
Feliratok tekintetében mi is csak azt ismerjük, ami a főoldalon, vagy a feliratok.hu-n van.

  • Karma: 6
2006. November 18. 09:40, Szombat
Sziasztok!

Én egy kis segítséget szeretnék kérni,mivel keresem egy régi film címét.
Kölyökkoromban volt egy videokazim,amin volt egy filmem(már nem tudom,hogy japán vagy kínai volt-e),ami arról szólt,hogy egy kisvárost meg akartak támadni szamurájok(akkor csak japán lehetett:)és ezért a lakosok felbéreltek egy harcost,aki további harcosok toborzására indult,akikkel megvédené a várost(olyan Seven Samurai beütése volt a filmnek).Elég stílusos karakterek voltak benne,pl.volt olyan,aki két pajzssal harcolt,egy másik két buzogánnyal és volt olyan,aki késeket hordozott a testén és azokkal bánt el az ellenséggel.A végén márcsak az ellenség vezére és a toborzó harcos maradt és párbajt vívtak este egy szélmalomnál.Természetesen győzött a jó,de végül ő is meghalt.Ez elég jól nézett ki,mivel bevitték egymásnak a halálos csapást,majd eldólt az ellenséges vezér,ekkor megfutamodott a kis csapata,üldözni kezdte őket a másik csapat és amikor magára maradt a Hero,akkor eldőlt ő is.Asszem Golden Harvest logó volt a film elején kiírva és full narrátorors volt.Ha valaki emlékszik rá és tudja,mi a címe,az árulja már el nekem!Előre is köszönöm.

  • Karma: 36
2006. November 18. 09:47, Szombat
Talán oldfan ismeri a filmet. :)

  • Karma: 6
2006. November 18. 10:20, Szombat
Talán oldfan ismeri a filmet. :)

Az jó lenne.Nagyon szerettem régen ezt a filmet.

2006. November 18. 12:18, Szombat
Sziasztok!

Én egy kis segítséget szeretnék kérni,mivel keresem egy régi film címét.
Kölyökkoromban volt egy videokazim,amin volt egy filmem(már nem tudom,hogy japán vagy kínai volt-e),ami arról szólt,hogy egy kisvárost meg akartak támadni szamurájok(akkor csak japán lehetett:)és ezért a lakosok felbéreltek egy harcost,aki további harcosok toborzására indult,akikkel megvédené a várost(olyan Seven Samurai beütése volt a filmnek).Elég stílusos karakterek voltak benne,pl.volt olyan,aki két pajzssal harcolt,egy másik két buzogánnyal és volt olyan,aki késeket hordozott a testén és azokkal bánt el az ellenséggel.A végén márcsak az ellenség vezére és a toborzó harcos maradt és párbajt vívtak este egy szélmalomnál.Természetesen győzött a jó,de végül ő is meghalt.Ez elég jól nézett ki,mivel bevitték egymásnak a halálos csapást,majd eldólt az ellenséges vezér,ekkor megfutamodott a kis csapata,üldözni kezdte őket a másik csapat és amikor magára maradt a Hero,akkor eldőlt ő is.Asszem Golden Harvest logó volt a film elején kiírva és full narrátorors volt.Ha valaki emlékszik rá és tudja,mi a címe,az árulja már el nekem!Előre is köszönöm.


ha Golden Harvest logo volt, akkor hongkongi lehetett, de amúgy fogalmam sincs melyik lehet... :roll:

  • Karma: 30
2006. November 20. 13:49, Hétfő
 Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 6
2006. November 20. 18:59, Hétfő
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

2006. November 20. 19:33, Hétfő
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

jobb ötletem nincs, válassz egyet a sok közül:

http://www.imdb.com/company/co0015592/

 :)

  • Karma: 6
2006. November 20. 19:45, Hétfő
Sajnos nem ismerem a filmet. De ha 2 pajzzsal és buzogánnyal harcoltak kizárt hogy szamuráj történet legyen. Valószínűbb az úgynevezett "mandarinfilm", ami egy időben a hong-kongi filmgyártás erőssége volt.

Kár.:(
Nagyon keresem a film címét,mivel régen nagyon szerettem(utoljára kb. 15 éve láttam),de már több felidéznivalóm nincs belőle,talán annyi,hogy amikor beszervezték a késdobáló hapit,akkor az szétvert egy éttermet,mivel valamiért belekötöttek.Jah,meg volt még egy kira jelenet benne,amikor ment a film 3/4-nél a város ostroma,akkor az ellenség vezére úgy harcolt,hogy az emberek fején-vállán rohangált a tömegben(mint Tony Jaa az Ong Bak-ban).

jobb ötletem nincs, válassz egyet a sok közül:

http://www.imdb.com/company/co0015592/

 :)

Hm,szépen sorjában elkezdtem nézegetni őket és asszem meglett a nyertes,Zhan Shen Tan a címe(1973-as),ha valakit érdekel,itt a linkje:
http://www.imdb.com/title/tt0068015/

Köszi.:)

 

anything