Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Szamurájfilmek  (Megtekintve 40939 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 16. 17:35, Kedd
Végre valaki rajtam kívül is fenyíti a népet :D Csak így tovább oldfan!!

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 16. 18:04, Kedd
Mi van, leállt ez a téma? Pedig elpostáztam néhány igazán jó chambarát, de semmi reakció az érintettektől... Ennyire kimerítő a vizsgaidőszak? D------d professors! Don't let them bring you down !
 Két új, pazar Mifunét sikerült begyűjteni (DAREDEVIL IN THE CASTLE, RISE AGAINST THE SWORD és egy Okamoto úton van WARRING CLANS. Ki is merült a keretem...

Egyébként a főoldalt többen olvassák, mint a fórumot, esetlegesen ez is lehet motiváció újabb ajánlók írására.  :samurai:

  • Karma: 30
2007. Január 17. 10:19, Szerda
Végre valaki rajtam kívül is fenyíti a népet :D Csak így tovább oldfan!!

Erről jut eszembe...Mi is van a Samurai Rebellion-nal,főnök?  :(

Örömmel olvastam, hogy sikerrel túljutottál rajta és még tetszett is...Jöhet Kenji Misumi meg az utolsó szamurájai...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 4. 14:33, Kedd írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 30
2007. Január 17. 10:21, Szerda

Egyébként a főoldalt többen olvassák, mint a fórumot, esetlegesen ez is lehet motiváció újabb ajánlók írására. :samurai:
Idézet
Nem motiváció, idő kellene... :(
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 28. 00:38, Vasárnap
Ma megnéztem Okamoto filmjét, a Kill!-t. Érdekes, hogy iMDB-n az egyik véleményíró 1 pontot, egy másik pedig 10-et adott rá. Valahogy nekem is ilyen érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A sztori nagyon hasonlít a Yojimbo és a Sanjuro történetére, van benne némi humor is, de az egész valahogy nem áll össze úgy egy egésszé, mint Kurosawa filmjei, hiányzik belőle az eredetiség, kb. olyan, mint egy feltuningolt Yojimbo. Nakadai Tatsuya viszont remekel benne, ha nem ő lenne a főszereplő, lehet, nem lenne ilyen ismert alkotás. Egyelőre gondolkozom azon, hogy írjak-e róla ajánlót, mert lehúzni nem akarom és lehet, hogy csak valami ilyesmi sülne ki belőle...  <:)

  • Karma: 36
2007. Január 28. 02:22, Vasárnap
Ma megnéztem Okamoto filmjét, a Kill!-t. Érdekes, hogy iMDB-n az egyik véleményíró 1 pontot, egy másik pedig 10-et adott rá. Valahogy nekem is ilyen érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A sztori nagyon hasonlít a Yojimbo és a Sanjuro történetére, van benne némi humor is, de az egész valahogy nem áll össze úgy egy egésszé, mint Kurosawa filmjei, hiányzik belőle az eredetiség, kb. olyan, mint egy feltuningolt Yojimbo. Nakadai Tatsuya viszont remekel benne, ha nem ő lenne a főszereplő, lehet, nem lenne ilyen ismert alkotás. Egyelőre gondolkozom azon, hogy írjak-e róla ajánlót, mert lehúzni nem akarom és lehet, hogy csak valami ilyesmi sülne ki belőle...  <:)
Szerintem már van róla ajánló, nem?

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 28. 09:37, Vasárnap
Ma megnéztem Okamoto filmjét, a Kill!-t. Érdekes, hogy iMDB-n az egyik véleményíró 1 pontot, egy másik pedig 10-et adott rá. Valahogy nekem is ilyen érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A sztori nagyon hasonlít a Yojimbo és a Sanjuro történetére, van benne némi humor is, de az egész valahogy nem áll össze úgy egy egésszé, mint Kurosawa filmjei, hiányzik belőle az eredetiség, kb. olyan, mint egy feltuningolt Yojimbo. Nakadai Tatsuya viszont remekel benne, ha nem ő lenne a főszereplő, lehet, nem lenne ilyen ismert alkotás. Egyelőre gondolkozom azon, hogy írjak-e róla ajánlót, mert lehúzni nem akarom és lehet, hogy csak valami ilyesmi sülne ki belőle...  <:)
Szerintem már van róla ajánló, nem?

Én csak a Branded to kill-hez találtam...  <:)

  • Karma: 30
2007. Január 29. 12:09, Hétfő
Ma megnéztem Okamoto filmjét, a Kill!-t. Érdekes, hogy iMDB-n az egyik véleményíró 1 pontot, egy másik pedig 10-et adott rá. Valahogy nekem is ilyen érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A sztori nagyon hasonlít a Yojimbo és a Sanjuro történetére, van benne némi humor is, de az egész valahogy nem áll össze úgy egy egésszé, mint Kurosawa filmjei, hiányzik belőle az eredetiség, kb. olyan, mint egy feltuningolt Yojimbo. Nakadai Tatsuya viszont remekel benne, ha nem ő lenne a főszereplő, lehet, nem lenne ilyen ismert alkotás. Egyelőre gondolkozom azon, hogy írjak-e róla ajánlót, mert lehúzni nem akarom és lehet, hogy csak valami ilyesmi sülne ki belőle... <:)
Szerintem már van róla ajánló, nem?
Ramiz, nézd meg ennek a topiknak az első oldalát! Izgalmas lesz...
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 36
2007. Január 30. 10:04, Kedd
Áhá, ez volt az, amit csak egy másik cikkben említettél meg. :)

  • Karma: 30
2007. Január 30. 15:19, Kedd
Áhá, ez volt az, amit csak egy másik cikkben említettél meg. :)
Ez ám. Okamoto is reklamálná már az ismertetőt...  :)Remélem lassan utóléred magad a vizsgaidőszak múltával... Mellesleg a Warring Clans-t kiadták felújítva. "Vadászhatod". Olyan jó humora van, akciókkal körítve, amit igen értékelnél.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 36
2007. Január 31. 20:10, Szerda
Valakinek nincs meg véletlenül az összes Zatoichi film számozása? (Tehát hogy melyik filmnek mi a sorszáma.)
edit: oké, megtaláltam. :D sorry, postot törölni nem tudok, nemhogy a másét mint mod, de még a sajátomat sem :deadmeat: :monkey:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 31. 20:14, Szerda írta Ramiz »

  • Karma: 30
2007. Március 13. 16:08, Kedd
SAMURAI VENDETTA címmel létezik egy film, ami Raizo Ichikawával és Shintaro Katsuval készült. Ez hozta be a pályakezdő Katsut az élvonalba. BROKEN SWORD  címmel remake készült belőle Kazuo Ikehiro rendezésében. Én most láttam az utóbbit. Melegen ajánlom azoknak, akik kedvelik a jó drámai alkotásokat. Pazar! Érdemes ráhajtani a netvadászoknak, bár én sok reményt nem fűznék hozzá, mert nem túl gyakori film...Ja, ezt nem bosszantásul közlöm... :)
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 13
2007. Április 3. 20:30, Kedd
Hali,

Megvan valakinek a Tenchu?

Roppantul érdekelne.

üdv
BK

  • Karma: 36
2007. Április 3. 21:47, Kedd
Hali,
Megvan valakinek a Tenchu?
Roppantul érdekelne.
üdv
Engem is. Fel kell hajtani a dvd-t, elvileg kiadták, remélhetőleg van rip a neten.

2007. Április 4. 07:52, Szerda
Hali,
Megvan valakinek a Tenchu?
Roppantul érdekelne.
üdv
Engem is. Fel kell hajtani a dvd-t, elvileg kiadták, remélhetőleg van rip a neten.

egy dvd-s verzió engem is érdekel, mert egy 2 cd-s rip-em van, de az minőségileg nagyon gyenge.

 

anything