Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Szamurájfilmek  (Megtekintve 40934 alkalommal)

2006. December 5. 16:47, Kedd
a Goyokin-t lehet, hogy elkérem valakitől, mert nagyon lassan vánszorog lefele.... :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 5. 16:50, Kedd írta arnold »

  • Karma: 36
2006. December 5. 19:24, Kedd
Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(
A barter már ciki... no meg fáradtság... :?:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 5. 19:29, Kedd
Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(
A barter már ciki... no meg fáradtság... :?:

Hál'Istennek pont most írom ki....  :godzilla:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 6. 08:50, Szerda
a Goyokin-t lehet, hogy elkérem valakitől, mert nagyon lassan vánszorog lefele.... :censored:

OK, elküldöm, ha kell. Valami más esetleg?

2006. December 6. 11:32, Szerda
a Goyokin-t lehet, hogy elkérem valakitől, mert nagyon lassan vánszorog lefele.... :censored:

OK, elküldöm, ha kell. Valami más esetleg?

küldtem  :pm:-t

2006. December 8. 17:08, Péntek
a Zatoichi-filmeket is nézem szépen sorban, már négyet láttam a huszonhatból. :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 8. 19:16, Péntek
a Zatoichi-filmeket is nézem szépen sorban, már négyet láttam a huszonhatból. :-D

Igyekszem a Goyokinnal  :smoke:

2006. December 8. 19:39, Péntek
a Zatoichi-filmeket is nézem szépen sorban, már négyet láttam a huszonhatból. :-D

Igyekszem a Goyokinnal  :smoke:

köszi! :samurai:

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. December 11. 22:53, Hétfő
Sziasztok!

Lehet hogy kicsit csúnya dolog, hogy ide "pofátlankodok", de már eléggé reményvesztett vagyok. Nincs valami tippetek, hogyan lehetne hozzájutni A hét szamuráj c. filmhez? A barátom nagyon szereti a japán kultúrát és a szamurájokat, de sajnos még nem sikerült megszereznie ezt a filmet. Szeretném meglepni vele, de ahogy elnéztem a netet eléggé reménytelen vállalkozásba kezdtem. Tudnátok esetleg segíteni? Ha esetleg mégsem, bocsi, hogy itt jártam...

Üdv: Tayas (zscsurke@freemail.hu)

  • Karma: 36
2006. December 12. 01:28, Kedd
Sziasztok!

Lehet hogy kicsit csúnya dolog, hogy ide "pofátlankodok", de már eléggé reményvesztett vagyok. Nincs valami tippetek, hogyan lehetne hozzájutni A hét szamuráj c. filmhez? A barátom nagyon szereti a japán kultúrát és a szamurájokat, de sajnos még nem sikerült megszereznie ezt a filmet. Szeretném meglepni vele, de ahogy elnéztem a netet eléggé reménytelen vállalkozásba kezdtem. Tudnátok esetleg segíteni? Ha esetleg mégsem, bocsi, hogy itt jártam...

Üdv: Tayas (zscsurke@freemail.hu)

Eredetiben? A netről biztos lehet rendelni....

2006. December 23. 23:27, Szombat
Goyokin:

a történet nem bonyolult, mégis misztikusnak, sejtelmesnek tűnik a film hangulata. a havas tájakon felvett jelenetek igazán hatásosak! a zenéje is tetszett, de kicsit meglepődtem, mert szokatlan ez egy chambarához. eléggé hátbozongató dallam. a főszereplő, Nakadai Tatsuya a Sword of Doom-ban is nagyot játszott. zseniális arcjátéka van, szinte meg sem kell szólalnia.
Manu: mégegyszer köszi! ezt még jópárszor megfogom nézni, ebben biztos vagyok! :)     

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 24. 09:56, Vasárnap
Goyokin:

Manu: mégegyszer köszi! ezt még jópárszor megfogom nézni, ebben biztos vagyok! :)     

Az a köszönet, hogy tetszett :)

  • Karma: 30
2007. Január 16. 15:32, Kedd
 Mi van, leállt ez a téma? Pedig elpostáztam néhány igazán jó chambarát, de semmi reakció az érintettektől... Ennyire kimerítő a vizsgaidőszak? D------d professors! Don't let them bring you down !
 Két új, pazar Mifunét sikerült begyűjteni (DAREDEVIL IN THE CASTLE, RISE AGAINST THE SWORD és egy Okamoto úton van WARRING CLANS. Ki is merült a keretem...
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 16. 16:10, Kedd
A 7 szamurájról lesz hamarosan ajánló, csak a Mifune életrajz befejezése hiányzik hozzá...  :angel: <:)

2007. Január 16. 16:34, Kedd
én a The Secret of the Urn-t tervezem megnézni, de még nem jutottam el odáig... :) mármint, a Gosha-féle változatot...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 16. 16:38, Kedd írta arnold »