Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Szamurájfilmek  (Megtekintve 40895 alkalommal)

  • Karma: 30
2006. November 16. 07:30, Csütörtök
 Tiéd a pálya, Ramiz. Végre más is beszáll a régi filmek ismertetésébe.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 36
2006. November 17. 10:12, Péntek
Tiéd a pálya, Ramiz. Végre más is beszáll a régi filmek ismertetésébe.
Oké, akkor megküzdök vele. :-D

  • Karma: 36
2006. November 28. 02:33, Kedd
Zseniális film!
Kihachi Okamoto már a Kill!-el belopta magát a szívembe, de most már végérvényesen be is költözött, csakúgy, mint Tatsuya Nakadai, a Kill! cinikus, jóságosan mosolygós róninja, aki itt egy kegyetlen, ma talán azt mondanánk: szociopata kardművészt alakít, akitől azonban a szamurájok szellemisége messze áll. A történet összetett, de könnyen követhető, a dráma lassan lopakodik be a nézőbe, mert végig nincsen pozitív főhős, a harcok izgalmasak és az egész film eszméletlenül gyönyörű. A kardharcok különösen lélegzetelállítóak. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy feltétlenül dvd-n nézze meg és minél nagyobb tévén, ahol csak tudja...
Nem hittem volna, hogy látok még olyan szamurájfilmet, ami letaszítja a trónjáról A hét szamurájt, de a Sword Of Doom-nak elsőre sikerült...

  • Karma: 6
2006. November 28. 12:32, Kedd
Xpress-en láttam,hogy meg fog jelenni egy japán szamurájfilm,a Harakiri(Szeppuku).Ha valaki már látta,érdemes megvenni?

  • Karma: 32
2006. November 28. 12:40, Kedd
Xpress-en láttam,hogy meg fog jelenni egy japán szamurájfilm,a Harakiri(Szeppuku).Ha valaki már látta,érdemes megvenni?

Ismertető: ITT

Szerintem klasszikus, mindenképp megéri megnézni-megvenni.

  • Karma: 6
2006. November 28. 12:45, Kedd
Xpress-en láttam,hogy meg fog jelenni egy japán szamurájfilm,a Harakiri(Szeppuku).Ha valaki már látta,érdemes megvenni?

Ismertető: ITT

Szerintem klasszikus, mindenképp megéri megnézni-megvenni.

Köszi az ajánlót róla.Szerintem ha látom valahol,akkor biztos beszerzem.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 28. 18:08, Kedd
Xpress-en láttam,hogy meg fog jelenni egy japán szamurájfilm,a Harakiri(Szeppuku).Ha valaki már látta,érdemes megvenni?

Tudtommal már megjelent, ráadásul valami magazinban, olcsón.

Ramiz: Ezek után szégyen, ha nem nézem meg a filmet. Dvd-n lesz meg, nagy képernyős TV van, alig várom. Az ilyen értékelést egyébként írhatnád a film kommentjébe szvsz, ott többen látják. :)

  • Karma: 36
2006. November 28. 19:38, Kedd
Regeljenek csak. :) Szerintem az a kis kommentláda úgysem helyettesíthet egy fórumot, arra jó, amire használjuk: párszavas kommentálásokra. :-D

2006. December 3. 16:29, Vasárnap
Zseniális film!
Kihachi Okamoto már a Kill!-el belopta magát a szívembe, de most már végérvényesen be is költözött, csakúgy, mint Tatsuya Nakadai, a Kill! cinikus, jóságosan mosolygós róninja, aki itt egy kegyetlen, ma talán azt mondanánk: szociopata kardművészt alakít, akitől azonban a szamurájok szellemisége messze áll. A történet összetett, de könnyen követhető, a dráma lassan lopakodik be a nézőbe, mert végig nincsen pozitív főhős, a harcok izgalmasak és az egész film eszméletlenül gyönyörű. A kardharcok különösen lélegzetelállítóak. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy feltétlenül dvd-n nézze meg és minél nagyobb tévén, ahol csak tudja...
Nem hittem volna, hogy látok még olyan szamurájfilmet, ami letaszítja a trónjáról A hét szamurájt, de a Sword Of Doom-nak elsőre sikerült...


kemény film! pörgős, de néha nagyon nyomasztó a hangulata. a karakterek meg egyszerűen zseniálisak! monduk, a vége kicsit furcsára sikerült... na, nem panaszodom, mert nagyon hatásos, csakhát nem ezt várná az ember.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 3. 16:32, Vasárnap
Zseniális film!
Kihachi Okamoto már a Kill!-el belopta magát a szívembe, de most már végérvényesen be is költözött, csakúgy, mint Tatsuya Nakadai, a Kill! cinikus, jóságosan mosolygós róninja, aki itt egy kegyetlen, ma talán azt mondanánk: szociopata kardművészt alakít, akitől azonban a szamurájok szellemisége messze áll. A történet összetett, de könnyen követhető, a dráma lassan lopakodik be a nézőbe, mert végig nincsen pozitív főhős, a harcok izgalmasak és az egész film eszméletlenül gyönyörű. A kardharcok különösen lélegzetelállítóak. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy feltétlenül dvd-n nézze meg és minél nagyobb tévén, ahol csak tudja...
Nem hittem volna, hogy látok még olyan szamurájfilmet, ami letaszítja a trónjáról A hét szamurájt, de a Sword Of Doom-nak elsőre sikerült...


kemény film! pörgős, de néha nagyon nyomasztó a hangulata. a karakterek meg egyszerűen zseniálisak! monduk, a vége kicsit furcsára sikerült... na, nem panaszodom, mert nagyon hatásos, csakhát nem ezt várná az ember.

Áááhh, már tűkön ülök, de sajna bűn lassan jön. Még 1d 17h  :censored: :cry:

2006. December 4. 17:28, Hétfő
megnéztem a Sword of the Beast-et is. csúcs volt ez is, a következő asszem a Goyokin lesz... ajánljatok még ilyeneket, mert most nagyon rákattantam ezekre! :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 4. 17:32, Hétfő
megnéztem a Sword of the Beast-et is. csúcs volt ez is, a következő asszem a Goyokin lesz... ajánljatok még ilyeneket, mert most nagyon rákattantam ezekre! :)

A Goyokin is zseniális.  :good: Én csak újabbakat tudok, mind a Hidden Blade, meg a Twilight Samurai. Oldafan lefertőzi itt az egész brigádot  :smoke:

Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 4. 17:34, Hétfő írta Manu »

2006. December 4. 17:43, Hétfő
megnéztem a Sword of the Beast-et is. csúcs volt ez is, a következő asszem a Goyokin lesz... ajánljatok még ilyeneket, mert most nagyon rákattantam ezekre! :)

A Goyokin is zseniális.  :good: Én csak újabbakat tudok, mind a Hidden Blade, meg a Twilight Samurai. Oldafan lefertőzi itt az egész brigádot  :smoke:

Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(

igen, a Goyokin-ismertetődet olvastam, meg oldfan is dícsérte... a The Hidden Blade-t, és a Twilight Samurai-t már ismerem, mindkettő tetszett!

Sword of Doom - valahogy pedig szerezd meg, mert nagy film!

  • Karma: 30
2006. December 5. 15:21, Kedd
megnéztem a Sword of the Beast-et is. csúcs volt ez is, a következő asszem a Goyokin lesz... ajánljatok még ilyeneket, mert most nagyon rákattantam ezekre! :)

A Goyokin is zseniális.  :good: Én csak újabbakat tudok, mind a Hidden Blade, meg a Twilight Samurai. Oldafan lefertőzi itt az egész brigádot  :smoke:

Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(
Remélem ez a fertőzés olyan gyors lesz mint a '68-as hong-kongi influenza járvány...bár hasznosabb. Ez lesz az első "kultúrvírus". Megyek a halhatatlanságba....ha el nem üt az úthenger.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 4. 14:32, Kedd írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

2006. December 5. 16:46, Kedd
megnéztem a Sword of the Beast-et is. csúcs volt ez is, a következő asszem a Goyokin lesz... ajánljatok még ilyeneket, mert most nagyon rákattantam ezekre! :)

A Goyokin is zseniális.  :good: Én csak újabbakat tudok, mind a Hidden Blade, meg a Twilight Samurai. Oldafan lefertőzi itt az egész brigádot  :smoke:

Sword of Doom - 10h 38m. Soha nem fogom megnézni :(
Remélem ez a fertőzés olyan gyors lesz mint a '68-as hong-kongi influenza járvány...bár hasznosabb. Ez lesz az első "kultúrvírus". Megyek a halhatatlanságba....ha elnem üt az úthenger. (Ja, a smiley csak röhögnek, szerintem rajtam, amikor megpróbálom őket iderakni...)

hát, korábban nem fórumozott itt senki, aki ennyire otthonosan mozgott a chambarák világában, mint te. most legalább nem kell találomra válogatni a filmek közül, hanem az ajánlóid által konkrét címekre kereshetünk rá! :cool:
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 5. 16:48, Kedd írta arnold »

 

anything