Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

ki alakított leghitelesebben szamurájt?

Chiba Shinichi (Sonny Chiba)
0 (0%)
Mifune Toshiro
4 (50%)
Katsu Shintarou
1 (12.5%)
Asano Tadanobu
0 (0%)
Ueto Aya :)
1 (12.5%)
Tom Cruise 8)
1 (12.5%)
oldfan majd leírja :-D
1 (12.5%)

Összes szavazó: 8

Szerző Téma: Katsu Shintarou + szavazás  (Megtekintve 3897 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. November 17. 10:09, Péntek
Pár ötlet azoknak, akik a Zatoichi sorozatot vadásszák:
Akik a kalandosabb, harcosabb részeket keresik:
 - Z. and The Fugitives (Végre nem éjszaka aprítják egymást, látni mi történik. Egyébként is az egyik legjobb rész.)
-  At The Fire Festival  (Nakadai a megszállot szamurájként pazar és nagy "műsort" rendez)
-  Z. vs One Armed Warrior (Kínai félkaros vívástechnika)
-  Shintaro Katsu's Zatoichi -Darkness Is His Ally A sorozat legjobb ötleteit gyűjtötte egybe és Katsu képi világa kiváló. A legkeményebb Zatoichi film.
 Akik mint jellemet, karaktert szeretik Zatoichit:
- Z. Challenged (Z. dacol) Nem kihívást jelent a challenged! Kevesebb harc, de a végső összecsapás azért nagy, mert az egyik legjobb vívó az ellenfele. A végső párbaj vágás nélkül megy káprázatos sebességgel, ami behunyt szemmel azért igazi mozgás művészet. Igen finom fényképezés.
- Z. and The Chess Expert A legösszetettebb, kidolgozottabb forgatókönyv, ahol krimiszerűen állnak össze az apró részek.KÉRETIK FIGYELNI!
- Z.'s Revenge Talán a legjobban mutatja meg főhősünk egyéniségét, alapkérdésekben tiszta jellemét.
Köszi a tippeket! :merci:

  • *
  • Karma: 82
2006. November 17. 12:22, Péntek
De bizony az.( A Zatoichi sorozatban több olyan film is van, amelyek különböző címekkel futnak.) A félkarú harcos kisebb legenda volt már akkoriban a kínai nyelvterületen és filmesek összehozták a több mint 15 éve futó Zatoichival. Két verzió készült. A kínai piacra szántban Zatoichi veszít! De azt még nem sikerült előásnom.

Milyen meglepő! :-D Viszont a kínai filmet már régóta meg akarom nézni, utána meg érdekes lehet a Zatoichis változat.

  • Karma: 36
2006. November 17. 16:00, Péntek
Milyen meglepő! :-D Viszont a kínai filmet már régóta meg akarom nézni, utána meg érdekes lehet a Zatoichis változat.
Szólj, ha megtalálod, engem is érdekel. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. November 17. 16:07, Péntek
Milyen meglepő! :-D Viszont a kínai filmet már régóta meg akarom nézni, utána meg érdekes lehet a Zatoichis változat.
Szólj, ha megtalálod, engem is érdekel. :)

Megvannak, csak még nem láttam őket...  <:)

  • Karma: 36
2006. November 17. 16:29, Péntek
Megvannak, csak még nem láttam őket...  <:)
Barter? 8-)  :pm:

 

anything