Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Ázsiai filmek a TV-ben  (Megtekintve 19820 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Október 25. 21:08, Szerda

Szerintem is elég kemény meló lehet a hangot hozzányomni. Még a felirattól is a hajam égnek áll néha...

Ha a két film frame rate-je nem egyezik, BeSweet-et lehet korrigálni. Majd a csúszásokat bármilyen szerkesztőprogival, de max pár * 100ms szokott lenni 30 percenként, ami akár még el is menne.
Persze, ha a két film máshogy van vágva, akkor reménytetlen :)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 25. 21:12, Szerda írta dale74 »

  • Karma: 42
2007. Június 4. 23:11, Hétfő
Június 7., csütörtök

Film+ A kör 1:10


Június 8., péntek

Film+ A kör 2. - A félelem 21:10
RTL Klub - Golyó a fejbe  :woo: 1:20 (teljesen nézhető időpontban) :mad:


Június 10., vasárnap

DUNA TV - Esküvő monszun idején 19:30
indiai-amerikai-francia-olasz romantikus vígjáték


(Jut eszembe: pár napja volt a Chinese Ghost Story második része az RTL Klubon! Persze szigorúan csak  hajnali fél kettőkor...)

« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 4. 23:15, Hétfő írta Yakuza »
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2007. Június 4. 23:48, Hétfő
A Bullet In The Head az jó film. :-D

 :woo: :woo: :woo:

2007. Június 5. 07:37, Kedd
Június 7., csütörtök

Film+ A kör 1:10


Június 8., péntek

Film+ A kör 2. - A félelem 21:10
RTL Klub - Golyó a fejbe  :woo: 1:20 (teljesen nézhető időpontban) :mad:


Június 10., vasárnap

DUNA TV - Esküvő monszun idején 19:30
indiai-amerikai-francia-olasz romantikus vígjáték


(Jut eszembe: pár napja volt a Chinese Ghost Story második része az RTL Klubon! Persze szigorúan csak  hajnali fél kettőkor...)



nem értesz te ehhez! nem lehet ezeket korábban adni, kell a műsoridő a balázs sónak, a mónika sónak, na meg persze a barátok köztnek :deadmeat: :-D

  • Karma: 42
2007. Június 5. 18:14, Kedd
Idézet
nem értesz te ehhez! nem lehet ezeket korábban adni, kell a műsoridő a balázs sónak, a mónika sónak, na meg persze a barátok köztnek Dead Meat Very Happy

Igaz. Tényleg ezek a top műsorok.  :( Egyik haverom kijelentette múltkor, hogy ő már csak ezekből hajlandó táplálkozni. Pedig nem hülye szegénykém, csak valahogy szereti a szart. :-D

Idézet
A Bullet In The Head az jó film.

Ja, csak hiányzik belőle a jó öreg Chow.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 5. 18:17, Kedd írta Yakuza »
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Június 5. 20:14, Kedd
Nem lehet, h még mindig a Dragonball-t nyögjük? Ázsiai=perverz/véres=éjféli kezdés

  • Karma: 36
2007. Június 5. 20:17, Kedd
Nem lehet, h még mindig a Dragonball-t nyögjük? Ázsiai=perverz/véres=éjféli kezdés
Ugyan már...

  • *
  • Karma: 82
2007. Június 5. 22:09, Kedd
Nem lehet, h még mindig a Dragonball-t nyögjük? Ázsiai=perverz/véres=éjféli kezdés
Ugyan már...

Nem azt nyögjük. :) Emlékszem, hogy már nem sokkal az RTL Klub indulása után mentek minden hét csütörtök éjszaka hongkongi filmek (jó kis Leslie Cheung főszereplésével készült zsarus film volt az egyik, a főgonosz Michael Wong volt, a címére nem emlékszem). Az a helyzet velük, hogy mi hiába ismerjük az ezekben játszó embereket, ők a köznép számára nem ismertek, így ha főműsoridőbe raknak ilyen filmet, az tuti bukta. (vö. "Nézd a hülye kínait, hogy ugrál, hö! Na kapcsoljunk át."). Ha egy ázsiai filmben "ismert" szereplő is játszik, akkor azt viszont lazán berakják főműsoridőbe is (lásd a Kínai csapás néven futó China strike force című filmet, amiben benne van Coolio). De ugyanez a helyzet volt egy másik hongkongi filmmel is, amit véletlenül főműsoridőbe tettek be (a konkurrens csatornán Jackie Chan film ment éppen) és úgy harangozták be, hogy ez is Jackie Chan film lesz, pedig Jackie egy kb. 20 másodperces cameo szerepet játszott benne. Amíg ez a hozzáállás nem változik, addig a nép nagykanállal fogja zabálni a főműsoridőbe rakott C kategóriás amerikai akciófilmeket, mert azokban benne van a nagy névként számontartott Segal bácsi, vagy van Damme. Szóval örüljünk, hogy egyáltalán ezeket a filmeket vetítik, egyébként a film+ (vagy mi most a neve) 1-2 éve lazán nyomta a jó kis hongkongi filmeket délutánonként.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 5. 22:12, Kedd írta YEZy »

  • Karma: 7
2007. Június 5. 22:22, Kedd
Hát igen minden napra jutott 1-2 hongkongi film. Mostanába is szoktak adni, de max havonta egyszer :(

  • Karma: 42
2007. Június 5. 22:25, Kedd
Kár, hogy Jet Li-től is csak az amerikai filmjeit erőltetik a kereskedelmi adók. Milyen szép is lenne már, ha leadnák a Once Upon a Time in China-sorozatot. Ahoj! Hogy nézne a nép!
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


2007. Június 5. 22:28, Kedd
Hát igen minden napra jutott 1-2 hongkongi film. Mostanába is szoktak adni, de max havonta egyszer :(

és tegyük hozzá, hogy többnyire ugyanazokat a filmeket ismétlik meg harmincszor...
mondjuk, a múltkor - egy délutáni időpontban - egészen véletlenül a tv2-re kapcsoltam és a Zu legendája ment. az már persze más kérdés, hogy a feléről lemaradtam... :(
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 5. 22:33, Kedd írta arnold »

  • Karma: 42
2007. Június 5. 22:33, Kedd
Idézet
és tegyük hozzá, hogy többnyire ugyanazokat a filmeket ismétlik meg harmincszor...
mondjuk, a múltkor - egy délutáni időpontban -  egyészen véletlenül a tv2-re kapcsoltam és a Zu legendája ment. az már persze más kérdés, hogy a feléről lemaradtam... Sad

Én felvettem, bár nem tudom, hogy miért. Az utolsó fél órán bealudtam, pedig nagyon próbáltam most végignézni. Nagyon széteső az a film.  :?
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


2007. Június 5. 22:38, Kedd
Idézet
és tegyük hozzá, hogy többnyire ugyanazokat a filmeket ismétlik meg harmincszor...
mondjuk, a múltkor - egy délutáni időpontban -  egyészen véletlenül a tv2-re kapcsoltam és a Zu legendája ment. az már persze más kérdés, hogy a feléről lemaradtam... Sad

Én felvettem, bár nem tudom, hogy miért. Az utolsó fél órán bealudtam, pedig nagyon próbáltam most végignézni. Nagyon széteső az a film.  :?

én még sosem láttam, de szívesem megnézném az elejétől fogva, mert nagyon megoszlanak róla a vélemények.

  • Karma: 36
2007. Június 6. 09:56, Szerda
Azért nem ilyen szélsőséges a helyzet! Mindenki belelovallja magát, hogy az ázsiai kultúra mennyire ismeretlen meg lenézett nálunk, pedig szerintem nem ez a helyzet. Éppen hogy most kezdődik a befutása, jönnek ki a Kitano filmek, szamurájfilmek dvd-n, animék mennek a mozikban meg a tévében, mindenki kínai büfékbe jár stb. Egyébként főműsoridőben amerikai B akciófilmekből sincs ám olyan fene sok! A legtöbb ember a sorozatokra, a show-kra, a híradókra kíváncsi. Mindenféle filmet 10-kor, éjfélkor vagy még később szoktak kezdeni, ami nem TUTI, hogy nagy érdeklődésre tarthat számot.

2007. Június 6. 16:55, Szerda
Azért nem ilyen szélsőséges a helyzet! Mindenki belelovallja magát, hogy az ázsiai kultúra mennyire ismeretlen meg lenézett nálunk, pedig szerintem nem ez a helyzet. Éppen hogy most kezdődik a befutása, jönnek ki a Kitano filmek, szamurájfilmek dvd-n, animék mennek a mozikban meg a tévében, mindenki kínai büfékbe jár stb. Egyébként főműsoridőben amerikai B akciófilmekből sincs ám olyan fene sok! A legtöbb ember a sorozatokra, a show-kra, a híradókra kíváncsi. Mindenféle filmet 10-kor, éjfélkor vagy még később szoktak kezdeni, ami nem TUTI, hogy nagy érdeklődésre tarthat számot.

hát, aki nem kíváncsi rá, az úgyis átkapcsol egy másik csatornára. csak pont ez a baj, hogy sokan kíváncsiak ezekre az agyzsugorító músorokra. :deadmeat:

 

anything