Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Takeshi Kitano  (Megtekintve 8404 alkalommal)

  • Karma: 2
2007. Augusztus 18. 14:57, Szombat
Akkor beszerzem. A Kill Bill is olyan, hogy hiába durva, egy csomószor röhögök, mert már annyira groteszk.  :D Ha belegondolok, a durva az, amikor egy film brutális plusz pesszimista is... mint Corbucci némelyik alkotása. :istenvagy

Ahogy nézem, a sztorija jó. Egyszerű és ötletes. Egy csomó nagy filmnek van roppant egyszerű alaptörténete...

 :samurai: :killer samurai: :woo: Aranyosak ezek az emók...

  • Karma: 36
2009. Április 18. 21:31, Szombat
Volna nekem egy eladó Kitano Takeshi kantoku zenshuu dvd dobozom, azaz 13 Kitano által rendezett/felügyelt film gyűjteménye. (Limitált kiadás)
Zatoichi, Dolls, Brother, Kikujiro, Hanabi, Kids return, Getting any?, Sonatine, A scene at the sea, jugatsu, violent cop, battle royal 1-2.

A Zatoichi ikarcos és nem megy, a többi elvileg jó, de én sose néztem végig mindet.
Eredeti ára 42 000 japán jen.

Kb 25 ezerért tovább adnám, ha érdekel valakit.

Angol feliratosak? Egy képet nyomhatnál a dobozról.